درود

دو مجموعه ی بزرگ و جریان ساز سبک وحشت را میتوان به فرانچایزهای رزیدنت اویل و سایلنت هیل داد.دو مجموعه ای که طی سالیان گذشته باعث رشد و گسترش سبک وحشت شدند.

با توجه به اظهارات جان یوهانس عنوان The Evil Within2 از عناوین ژاپنی الهام گرفته است.جان یوهانس در مصاحبه ای با پلی استیشن بلاگ در رابطه با نوع ترس بازی (ژاپنی یا غربی) گفت:

شروع کار به این شکل نیست که ما بگوییم خب بیاید یک بازی ترسناک غربی بسازیم.با توجه به اینکه بیشتر اعضای سازنده بازی ژاپنی هستند مولفه های زیادی از ترس ژاپنی در بازی وجود دارد که میتوان ان را در طراحی دشمن های بازی دید.

او در ادامه به منبع الهام مکان های بازی اشاره کرد و گفت:

ما در طراحی بعضی از مکان های بازی از فضاسازی غربی الهام گرفته ایم.مکان درون بازی شباهت هایی به شهرهای امریکایی دارد ، در صورتی که محیط بازی اول به شهرها و مکان های اروپایی شباهت داشت.البته هنوز چیزهایی زیادی هستند که نشان نداده ایم و بسیار متفاوت هستند.

پیت هاینز ضمن تایید صحبت های کارگردان بازی گفت:

من فکر میکنم جالب ترین بخش کار با استدیو تنگو در دو عنوان The Evil Within جلسات تیمی است.در این جلسات تصاویر مختلف از بازی یا تصاویر هنری از بازی را به ما نشان می دهند و ما همیشه یک پاسخ داریم : این ایده مال چه کسی است؟ شب ها چه کابوس هایی میبینید؟!

این باور نکردنی است!ان ها هیچ وقت ایده هایشان تمام نمیشود! همیشه یک نفر هست که ایده ی یک هیولای وحشتانک را بدهد ، هیولایی که شما را دنبال میکند ، قصد کشتن شما را دارد و شما از ان میترسید.

عنوان The Evil Within 2 قرار است در تاریخ 13 اکتبر سال 2017 برای 3 پلتفرم ps4 ، xone و pc منتشر شود.