تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: نظر در مورد فرار از سربازی

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

این همه سال بیهوده تلف کردین و 2 سال خدمت برای وطن گناهه...مثلا این همه سال داشتین نظریه کوانتومی طراحی کردین ..2سال خدمت و یه عمر خیال راحت سربازی اینقدر بد نیست همش تجربه میشه
    رفتی سربازی؟ اگه اره کدوم بخش؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

این همه سال بیهوده تلف کردین و 2 سال خدمت برای وطن گناهه...مثلا این همه سال داشتین نظریه کوانتومی طراحی کردین ..2سال خدمت و یه عمر خیال راحت سربازی اینقدر بد نیست همش تجربه میشه

پریروزا یه کلیپ دیدم خیلی جالب بود.یه خانم صحبت میکرد که اگر واقعا شهادت خوبه چرا آقازاده ها نمیرن شهید بشن؟چطوریه جوونای ساده مردم میفرستن برن با داعش بجنگن بچه های خودشون از دم تو استکبار جهانی در حال تحصیل و زندگی هستن؟ یه سریاشونم که اینجان به قول خودشون به واسطه ژن (عقب افتادشون) خوبشون پست و مقام میگیرن.

وطن جایی هست که بین اعضای جامعه تبعیض وجود نداشته باشه.وطن جایی هست که اگر سودی داره باید برای همه باشه.نه اینکه یه عده جوون ببرن دوسال عمرشونو حروم کنن یه عده آدم عقده ای بشین پاشو بهشون بدن تهشم 30-40 هزار تومن بندازن جلوشون.انسان اگر خودش برای وقت و زندگی خودش ارطش قائل نشه بقیه هم براش ارزشی قائل نمیشن.همین طرز فکر شما باعث میشه دوسال از زندگی این همه آدم حروم بشه.من خودم شخصا چند نفر از نزدیک دیدم چطور با گرفتن کارت بسیج و پارتی بازی جاهای خوب و بخور بخواب افتادن.از اونور آدمهایی که پارتی نداشتن فرستادن لب مرز خدمت.

خدمت به شکل فعلی کاملا مضر هست.نیروهای نظامی باید به شکل حرفه ای و با حقوق و مزایای مناسب ادازه بشن.هرکس دوست داره و توانشو داره بره استخدام بشه و حقوق و مزایای کامل هم باید بهش تعلق بگیره نه اینکه مفت مفت دوسال از عمر جوونارو اینطوری تباه کنن.

3. 4 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اول از همه بحث سر اینه که آیا فرار کردن خوبه یا نه
    بحث بعد اینه که سربازی رفتن خوبه یا نه
    و بحث بعد از اون اینکه که سربازی رفتیم فرار کردیم مشکلی پیش میاد یا نه

خیلی از کشورها سربازی رو به روش های مختلف دارن
    بحث ما اینه که در کشور ما سربازی و خدمت وجود داره و رفتن و نرفتنش چه مشکل و موضوعی برای ما بوجود میاره.

من خودم 6 سال پیش خدمت تموم شد. همون سیرجانی آموزشی رفتم که یکی از دوستان با افتخار میگه من فرار کردم.

نه سربازی رفتن من افتخاره نه فرار کردن شما .
    مهم اینه که وقتی شما تصمیم به کاری میگیری نیت کنی و در هر شرایطی تا آخرین مرحله بهش پایبند باشی .

کسی که میره سربازی تصمیم گرفته و بهتره که تا آخرش بره. عواقبش ممکنه در زندگی و روایط شخصی درگیرش کنه یا خودش دچار افسردگی و استرس بشه . من دوستانی دارم که از سربازی فرار کردن و الان زندگی سرشار از استرس و ناراحتی دارن

حالا ممکنه یه سری بیان بگن نه ما بهمون خوش گذشته خیلی هم خوب بوده

قضیه مثله دانشگاهه. یکی دانشگاه رو تا آخر میره یکی انصراف یا اخراج میشه میگه خیلی هم الان بهش خوش میگذره ولی این کجا و آن کجا. بهرحال یه سری شرایط بین اون کسی که کار رو تموم کرده با اونی که تموم نکرده وجود داره.

حرف آخر :
    اگه خدمت میرید سعی کنین با هر شرایطی شده تمومش کنین. عواقب بعدی ممکنه تا همیشه همراهتون باشه و جلوی موفقیت هاتون رو بگیره
    اگه خدمت نرفتید و فکر میکنین از پسش برنمیاین ، بهتره اصلا نرید. بهتر از اینه که برید و وسطش فرار کنین ، و همش نگران این باشید که دنبالتون باشن یا موضوعات دیگه

5. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

پاک شد..............
    Last edited by hamid3369; 28-08-2017 at 15:40.

7. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

دوست عزیز سربازی 200 کشور اجباری نیس بقیش هم که اجبارین شش ماه و یا پول میدن حالا شما افغانتانو ول کن.من رفتم سربازی شخصا هیچ خاطره خوشی نداشتم یه مش بچه ادا شاخ در میاره اخرش میگه من ازت خدمت بیشتر کردم...تازه سینوزیت و درد زنو هم گرفتم از بس بشین پاشو رفتیم فرماندمون یه بار پزشک نفرستاد ولش اخه اینا بی رحمن

9. این کاربر از gymclass.heroes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •