تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: دليل اين رفتارها چيه؟

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 دليل اين رفتارها چيه؟

سلام دوستان
    من يه مشكلي دارم
    مثلا وقتي يه نفر داره باهام صحبت ميكنه يهو يه چيزي تو مغزم ميگه به طرف فحش بده البته شديدا جلوي خودمو ميگيرم
    يا مثلا وقتي دارم توي خونه يه ليوان اب بخورم يه چيزي تو مغزم ميگه برو اب رو بريز روي سر اون كسي كه العان خوابه كه البته بازم جلوي خودمو ميگيرم

يا مثلا توي مهموني ها يهو يه چيزي تو مغزم ميگه با صداي بلند به يه جنس مخالف حرفاي ركيك بزن كه بازم جلوي خودمو ميگيرم
    فقط موندم دليل اين رفتارها چيه و چه چيزي توي مغز من هست كه همچين دستوراتي ميده
    ايا اين رفتارها يه اختلال رواني هست؟

2. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من يه مشكلي دارم
    مثلا وقتي يه نفر داره باهام صحبت ميكنه يهو يه چيزي تو مغزم ميگه به طرف فحش بده البته شديدا جلوي خودمو ميگيرم
    يا مثلا وقتي دارم توي خونه يه ليوان اب بخورم يه چيزي تو مغزم ميگه برو اب رو بريز روي سر اون كسي كه العان خوابه كه البته بازم جلوي خودمو ميگيرم

يا مثلا توي مهموني ها يهو يه چيزي تو مغزم ميگه با صداي بلند به يه جنس مخالف حرفاي ركيك بزن كه بازم جلوي خودمو ميگيرم
    سلام

از نظر من مشکل خاصی نیست. شاید کمی دچار وسواس باشید. خب خیلی عادیه که هزاران فکر از سر شما بگذره. مهم برخورد شما ست که درست بوده. همین

4. 2 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام دوستان
    من يه مشكلي دارم

باور کن اسم پروفایلت رو عوض کنی همه چی حل میشه
    Last edited by shangil; 05-08-2017 at 08:13.

6. 3 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

در یک فیلم مستند علمی در مورد مغز:
    دانشمندان دریافته اند که داخل مغز همیشه کشمکش و درگیری هست بین چند قسمت .
    نگو , بگو - فحش بده , مودب باش - برو , نرو - بشین , نشین - بخور , نخور - امضا کن , امضا نکن - اعتراض کن , ساکت باش - تذکر بده , تذکر نده - بدزد , امانتدار باش - دروغ بگو , حقیقت رو بگو و غیره
    اینکه کدام قسمت پیروز میشه , این بستگی به علم و دانش فرد , آموزشش , تربیتش , سلامتِ مغزش , احتیاج و نیازش , اهدافش و اعتقادش و غیره داره
    اما تکرار و افزایشِ واکشنهای غلط و غیر طبیعی باید بررسی بشه مثلا ممکنه مواد مخدر و الکل یا بعضی داروها باعث ضعیف شدنِ عقل و شعور بشه و عکس العملهای غیر عادیش زیاد بشه و یا حتی مضر و خطرناک برای خودش و دیگران
    بنده کسی رو دیدم که بعد از تصادف در ماشین و تکون خوردنِ مغزش (ضربه مغزی) دچار تَوهّماتِ زیادی شده تا جائی که میگه اینها چدر مادر واقعی من نیستند و من رو از امریکا دزدیدند آوردند اینجا . خیلی از وقتها هم بیخودی لبخند میزنه
    خلاصه باید دید از چه وقت اینجوری شده
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 05-08-2017 at 17:28.

8. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من يه مشكلي دارم

این رفتار چندان مربوط به اختلالاترروانپزشکی نیست
    اون چیزی که نگران کننده هست دستور مستقیم از طریق توهم شنوایی یا دیداری هست نه این فکر ها
    شاید کمی زمینه وسواس باشه که البته مشاوره روانشناس میتونه به کنترل این حالت ها کمک کنه

10. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من يه مشكلي دارم

سلام

شبیه وسواس فکریه که من چند سال پیش داشتم

رفتم دانشگاه بهتر شده و الان کلا قطع شده

البته وسواس بهداشتی هم دارم که این هنوز با من مونده ولی خب باز بهتر شده نسبت به قبل

برای وسواس فکری مشاور میتونید برید.دکتر برام دارو نوشت فلوکستین که تهوع آور بود و ادامه ندادم

یه راه دیگه هم هست که خیلی به این افکار گیر نده چون هرچی بیشتر گیر میدی بیشتر تو ذهنت لونه میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2022

پيش فرض وسواس فکرییییی افسردگی پوچی

بخاطر وسواس فکری هستش

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نگران نباش چیز خاصی نیست اما برای کمتر شدنش میتونی از مشاوران کمک بگیری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •