تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 35

نام تاپيک: مهم : دانلود رایگان موبوگرام برای کامپیوتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

موبوگرام رو شرکت هانیستا زده

و به هیچ عنوان نمیشه گفت که

موبوگرام برنامه جاسوسیه

ولی یعنی موبوگرام برای pc نیومده ؟

پس اینی که من دارم چیه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

یکی بیاد پی وی من لینکو بدم بزاره تو اینجا

خودتون دانلود کنید نگاه کنید

Pro_totype_cs @

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یکی بیاد پی وی من لینکو بدم بزاره تو اینجا

خودتون دانلود کنید نگاه کنید

Pro_totype_cs @
    شما به ایمیل بنده لینک رو بدین سریع میذارم اینجا.
    خودم هم تلگرام ندارم و فعلا هم نمیخوام پس مشکلی در این مورد نداریم.

Sent from my ASUS using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان لطف کنند بدلیل مسائل امنیتی انجمن پی وی نرن و پس از تایید توسط بنده یا دیگران انجام بدن.

5. 3 کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خصوصی برام بفرستین.
    یا یجوری که لینک حسابش نکنه(مثلا یجوری لینک رو بپیچونید که تشخیص نده این لینکه .مثل Link/mobogram.apk)
    جای لینک آدرس سایت رو بذارین.و فارسی بنویسین سازنده دات کام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ایمیل بدین بفرستم براتون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

موبوگرام رو شرکت هانیستا زده

و به هیچ عنوان نمیشه گفت که

موبوگرام برنامه جاسوسیه

این جمله به هیج عنوان رو روی چ حسابی گفتی؟
    احساس قلبی شماست یا اینکه دلیل مشخصی داری؟!

9. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خود مبوگرام رو اگه از برنامه بازار دانلود کنید هیچ مشکلی نداره من چندساله کاربرش هستم و برنامه نویسی قوی و خوبی داره .
    روی سرویس بهتر به کاربرانش تمرکز داره و جاسوسی یا تبلیغات و غیره نیز نداره ، از توابع استاندارد خود شرکت تلگرام استفاده میکنه که بطور پیشفرض از ابتدا رمزگذاری میشه و برنامه نویسان نمیتونن دخل و تصرفی روی اطلاعت ارسالی و دریافتی داشته باشند.
    همینطور آلوده به هیچگونه بدافزاری نیست که سرقت اطلاعاتی و غیره انجام بده .
    یک شرکت معتبر که داره پرسنل خودش رو از این طریق نون میده هیچوقت محصول خودش رو آلوده نمیکنه ... برعکس همه تلاشش به هرچه امن تر کردن و بهتر سرویس دهی به کاربرانش هست تا بتونه از این طریق درامد بیشتری بدست بیاره .

من خودم یک برنامه نویس حرفه ای هستم و نزدیک 20 سال هست با مباحث نرم افزاری و طراحی و برنامه نویسی مشغول هستم ، اگه نرم افزاری آلوده باشه ، خود منم متوجه نشم بلاخره یکی از دوستان حرفه ای در این زمینه یا حتا از طریق دوستان فعال برنامه نویس در شرکت هانیستا این مسئله لو میرفت و خورشید پشت ابر نمی موند ، تا به اینجا که این شرکت هرکاری کرده در راستای جلب رضایت بوده و خیلی هم زحمت کشیده و تا به حال پاشو از خط قرمز های امنیتی فراتر نگذاشته و هیچگاه به حقوق کاربرانش تجاوز نکرده است.

و مطمئن باشید اگه یک روزی همچین اتفاقی بیفته ، با استفاده از انواع رسانه های دقیق ، حرفه ای و معتبر و اشخاص باسواد این موضوع بلافاصله به اطلاع عموم مردم میرسه و همه از این موضوع باخبر خواهند شد.

اما مشکل از جایی شروع میشه که مردم بجای دانلود از بازار فایل برنامه اجرایی را از سروری با هدف دزدی و سرقت اطلاعات ساخته شده و هیچ اعتباری نداره دانلود و نصب میکنند .

یا به حرف های اشخاصی مثل این آقا خام میشن و کلاه سرشون میره.
    وقتی خود شرکت هانیستا هیچگونه نرم افزار موبوگرامی برای استفاده در کامپیوتر نساخته ! این آقا چطور چنین نرم افزاری رو داره و اعلام میکنه هرشخصی که میخواد به من پیام بده ؟

خوب پاسخش رو من بهتون میگم ، یک نمونش اینه که ایشون مثلا هکر تشریف دارن
    یک فایل تروجان آلوده برای کامپیوتر آمده کردن و بعد از اینکه یک فرد ساده لوح بهشون پیام داد و از ساده بودن شخص اطمینان حاصل کرد ؛ فایل ویروسی خودش رو به اون فرد میده و اون شخص قربانی نیز فایل را بر روی کامپیوتر خود اجرا کرده و کنترل کامل رایانه خود را در اختیار این فرد قرار می دهد !

فایل را در محیط عمومی منتشر نمیکنند و یا به اشخاصی که میدانند فایل را برای تجزیه و تحلیل دریافت میکنند و نه برای استفاده و اجرا کردن در دستگاه شخصی خودشون !
    چون در این صورت هست که کارنکردن برنامه و مخرب بودن آن بطور عمومی برای مردم فاش خواهد شد .

از نظر من این تاپیک مشکل امنیتی داره و اگه جای یکی از مدیران وب سایت بودم بلافاصله همان ابتدا تاپیک را حذف کرده و کاربری را که اولین پست خودش در این وب سایت ؛ اختصاص به انتشار یک فایل مشکوک ؛ تبلیغات و دادن ID به طور عمومی به مردم کرده را مسدود و BAN میکردم.
    Last edited by shaahani; 25-07-2017 at 01:48.

11. 4 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

Mr.Lucky دوست عزیز بهتره تورت یه جا دیگه پهن کنی ماهی های اینجا یا گوشتخوارن یا کوسن سر خودت ک شیره نمیمالی شاید چهار تا دختر 18ساله بیان بهت بگن بده این نسخه ویروسی شمارو.. اصلا مشخص نیس این موبوگرام رو با چ هدف درست کردن و این امکانات گول زنندش اصن ب چ دردی میخوره؟ هدفشون چی بوده ؟ و پشتش چ کسانی هستند تا حالا هم استفاده نکردم هر کسم استفاده کرده بهش گفتم نکن... ما خبر نداریم چ تغییراتی توش دادن؟ایا مخابرات کنترل داره روش؟!
    سودش تو جیب چ کسانی میره؟وقتی خود تلگرم حاضر نیس سروروراشو بیاره ایران پس چاره ای ندارن جز ساخت موبوگرام!
    صحبتای خود شخص پاول دورف اینجا هست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شخصی ازش پرسیده نظرتون در مورد این کلاینت هایی ک هست چیه اسم موبوگرام رو هم اورده و پرسیده امنه؟!

در جوابش گفته

هیچ تضمینی و گارانتی وجود نداره ک این نرم افزارها امن باشه واسه استفاده و من توصیه میکنم از خود نسخه اصلی و رسمی تلگرم استفاده کنید برای حداکثر بودن امنیتتون! یعنی چی این حرفش؟! وقتی خود سازندش داره میگه اقا استفاده نکنید حالا میخواد مهر ی شرکت با ی اسم خوشگل خورده باشه روش یا اقای ماهی گیر بیاد نسخه دستسازشو بزاره واسه ما تفاوتی از نظر من نداره.

Last edited by sunshineboy; 25-07-2017 at 04:15.

13. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

من موبوگرام استفاده میکنم در اندروید یعنی مجبورم با یه ایدی دیگه کار کنم. بنابراین از textnow و استفاده از شماره مجازی هر کاری دوس دارم میکنم و راحتم
    چون بعضا در گروهها فرد رو بن میکنن این باعث شد این کار رو بکنم!

15. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •