مخصوصا خنک کننده های مایع سی پی یو ، که نه سایت نه مرجع درست و حسابی دارند و اسم brand رو با اسم کمپانی که malestrom یا gamestrom ؟ هست مدام عوض میکنند که نفهمند اصلیت چینی داره ..

مثل همین خنک کننده captain 360 یا captain 360 ex که سه فنه هست .. کیس من بزرگ ترین و گرون ترین موجود در بازار هست cosmos 2 مال کولر مستر .. که جای رادیاتور 3 فنه داره ولی من با وجود جا به جا کردن front panel کیس نتونستم همه پیچ ها شو ببندم یعنی جای پیچ ها روی کولر عوضی ه ! و نهایتا از 12 پیچ که رادیاتور را باید به بالای کیس محکم کنه من فقط 8 تاشو تونستم ببندم ! و الان یه جورایی برا خودش بالای کیس تق و لق میزنه .. چون سوراخ کاری پیچ ها رو مطابق استانداردها انجام نداده اند و با کیس تایوانی کولر مستر حداقل سازگاری نداره .. اگه شما کیس دیگه میشناسید که بهش کامل میخوره به من هم بگید.

این یکی

بعد هم ، فن هایی که روی رادیاتور نصب میشه انقدر یوغور و گنده هست که با مادر بورد من سازگاری نداشت .. یعنی روی مادر بورد من که msi بود .. یک heatsink نورث بریج بود که با فن سوم در تداخل بود و من ناچارا دو فنه کار میکردم و فن سوم رو اصلا نصب نکردم اما چند وقت پیش دیدم مثل اینکه این قضیه داره آسیب میرسونه ، و خلاصه افتادم به جون مادربرد تا شاید بتونم اون هیت سینک رو یه جوری از شرش خلاص شم اما نشد آخرش و من مادربرد را به فنا دادم و الان از سیستم قبلی ام استفاده میکنم ..

و تاکید میکنم اشکال از برند معظم msi و مادر برد اشون نبود اشکال از برند چینی deepcool هست .

گرین که ایران میزنه سگش به deepcool میارزه ، فقط دوتا مشکل داره یکی اینکه نورپردازی led نداره برای بچه ها که جلینگ پلینگ دوست دارن .. و بلبرینگ فن هاش خوب نیست و بعد از مدت کوتاهی شروع میکنن به غژ غژ کردن

خلاصه گرین بخرید ! ولی deepcool نخرید ! از ما گفتن بود