تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: انتخاب بهترین تلویزیون 55 اینچی برای شبکه های داخلی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض انتخاب بهترین تلویزیون 55 اینچی برای شبکه های داخلی

سلام. بعد از کلی تحقیق هنوز نتونستم به نتیجه ای برای انتخاب تلویزیون برسم از دوستان تقاضا دارم نظرشون را بیان کنند. من یک تلویزیون 55 اینچ برای دیدن صرفا شبکه های داخلی میخواهم. بخصوص دیدن فوتبال از شبکه های سه و ورزش. تلویزیون را میخواهم بدون گارانتی از بانه بخرم و تا چهار میلیون تومان هم میتونم هزینه کنم. به هیچ وجه امکاناتی مثل سه بعدی برام مهم نیست تنها امکاناتی که برام مهمه پخش بدون دردسر فایل های تصویری از روی فلش هست. 4کی بودن هم اصلا برام اهمیتی نداره. و بعد یک سوال دارم این تلویزیون هایی که ----- دیجیتال داخلی دارند آیا میشه از گیرنده های دیجیتال براشون استفاده کرد چون خیلی از برنامه ها رو روی فلش ضبط میکنم و این طور که شنیدم تلویزیون ها معمولا برای این ضبط کردن مشکل دارند.

بنابراین به طور خلاصه بهترین تلویزیون 55 اینچی که شبکه های داخلی را به بهترین شکل نشون بده با بودجه مذکور. پیشاپیش ممنون.
    Last edited by omidomid129; 05-07-2017 at 20:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

والا من که به w800 رسیدم.. قیمتشم تو همین مایه هاس..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

خریداری کردین؟ اگر بله شبکه های داخلی را چطور نشون میده؟ بخصوص فوتبال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من دنبال تلویزیون Sumsung KS8000 میگردم. خیلی از سایت ها را گشتم ولی اثری ازش نمیبینم. مدل 8500 که خمیده هست به وفور پیدا میشه ولی این مدل نه. آیا اصلا وارد نمیشه؟ اگر کسی از دوستان اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    به LG EG910 هم می تونید فکر کنید.
    قیمت 4.300 تمام شده تحویل تهران

وقتی می تونید با این قیمت OLED بگیرید، اون هم چنین مدلی، فکر کردن به LCD دور از تصوره.
    و
    کسی که داره 4 تومن هزینه می کنه برای تلویزیون نباید از ملاک هاش «فرمت های تصویری قابل پخش تلویزیون» باشه.

شما به فکر بهترین کیفیت تصویر تلویزیون باشد.
    نهایت اینه که تلویزیون مورد نظر ضعف داره تو پخش فرمت ها و شما با 100 تومن هزینه یه گیرنده دیجیتال مناسب تهیه می کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام آرمین جان. ممنون از ارایه نظرت. شاید نتونستم خوب خواسته ام را ارایه بدم ما چون ماهواره نداریم فقط از شبکه های داخلی استفاده میکنیم و خیلی از تلویزیون های موجود در بازار با اینکه کیفیت بسیار خوبی روی شبکه های HD دارند ولی وقتی به تصاویر SD شبکه های داخلی میرسن کیفتشون بسار افت میکنه. این مدلی که جناب عالی معرفی کردین را تو اینترنت دیدم. خیلی خوبه. بخصوص اینکه OLED هست. ولی یک ویژگی داره که شاید خیلی ها خوششون بیاد ولی من برام جالب نیست اون هم خمیده بودنشه حالا باز اگر شبکه های داخلی را بتونه با کیفیت خوب ارایه بده مشکلی نیست. چون واقعا تلویزیون شیک و خوبیه هر چند ظاهرا تولیدش متوقف شده و شاید یکم قدیمی به نظر بیاد ولی با این قیمت فکر نمیکردم بشه OLED پیدا کرد. شما شبکه های داخلی را تو این مدل دیدین؟
    Last edited by omidomid129; 06-07-2017 at 20:22.

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام. بعد از کلی تحقیق هنوز نتونستم به نتیجه ای برای انتخاب تلویزیون برسم از دوستان تقاضا دارم نظرشون را بیان کنند. من یک تلویزیون 55 اینچ برای دیدن صرفا شبکه های داخلی میخواهم. بخصوص دیدن فوتبال از شبکه های سه و ورزش. تلویزیون را میخواهم بدون گارانتی از بانه بخرم و تا چهار میلیون تومان هم میتونم هزینه کنم. به هیچ وجه امکاناتی مثل سه بعدی برام مهم نیست تنها امکاناتی که برام مهمه پخش بدون دردسر فایل های تصویری از روی فلش هست. 4کی بودن هم اصلا برام اهمیتی نداره. و بعد یک سوال دارم این تلویزیون هایی که ----- دیجیتال داخلی دارند آیا میشه از گیرنده های دیجیتال براشون استفاده کرد چون خیلی از برنامه ها رو روی فلش ضبط میکنم و این طور که شنیدم تلویزیون ها معمولا برای این ضبط کردن مشکل دارند.

بنابراین به طور خلاصه بهترین تلویزیون 55 اینچی که شبکه های داخلی را به بهترین شکل نشون بده با بودجه مذکور. پیشاپیش ممنون.
    برای تصاویر داخلی که کیفیت SD دارن تلویزیون صنام پیشنهاد میدم. نیازی به ریسک خرید از بانه نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

با احترام به نظر شما و همچنین تمامی کارگران و صنعت گران ایرانی متاسفانه تا الان از خرید اجناس ساخت داخل راضی نبودم. امیدوارم کیفیتشون بهتر بشه تا یک روزی که بحث خرید فقط بین مدل های مختلف اجناس ایرانی باشه

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

با احترام به نظر شما و همچنین تمامی کارگران و صنعت گران ایرانی متاسفانه تا الان از خرید اجناس ساخت داخل راضی نبودم. امیدوارم کیفیتشون بهتر بشه تا یک روزی که بحث خرید فقط بین مدل های مختلف اجناس ایرانی باشه
    نه برادر اصلا بحث ایرانی بودن نیست - شما گفتی بهترین تلویزیون در تصاویر SD منم صنام معرفی کردم اگه میگفتین برای دیدن فیلم و تصاویر FHD تلویزیون میخواین قطعا صنام معرفی نمیشد . با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ممنون سروش جان. دوستان Sumsung KS8000 تلویزیون خوبی باید باشه ولی چرا جایی پیدا نمیشه؟ سایت های زیادی را گشتم ولی چیزی پیدا نکردم مدل خمیدش که 8500 هست به وفور پیدا میشه ولی این مدل نه. آیا اصلا وارد ایران نشده یا من نتونستم پیدا کنم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •