تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: کمک برای بررسی و خرید گوشی در رنج یک میلیون تومن

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

پيش فرض

اطفا همه دوستانی که گوشی خوب دارن و محدوده رنجی شون یک تومنه تو بحث شرکت کنن

ماشالاه که الان همه گوشی رو دارن

2. این کاربر از fariborz.j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگر سامسونگ مدنظرته تو میان رده سری های مختلفی داره. سری های J, A, C. هر روز یه گوشی با پسوندهای مختلف میده بیرون 2016 2017 2018 Pro Pime Max...
    تو رنج 1 تومن و گوشی های امسال سامسونگ میتونی J7 Pro 2017, A3 2017 یا C5 Pro بخری.
    J7 Pro 2017 و A3 2017 از چیپست Exynos 7870 استفاده میکنن که قدیمی شده مال دو سال پیشه و از Snapdragon 625 ضعیف تره. این درحالیه که گوشی های میان رده امسال حداقل از Snapdragon 630 بهره میبرن.
    C5pro باز مشخصات بهتری نسبت به این دو گوشی داره با باتری ضعیف تر و رم حافظه داخلیه 4/64
    a5 2017 هم هست با 200 تومن قیمت بالاتر که باتری بهتر (بهمراه شارژ سریع) و ضد اب بودن ولی رم حافظه داخلیش 3/32 هست.

از پرچم دار های سال قبل چی پیشنهاد میدی برای رنج یک تومن ؟
    اگه میان رده خوب هم سراغ داری قیمت کمتر و مناسب بگو چون از بس سرچ کردم و برای یک تومن گوشی مناسب ندیدم
    با حرفت موافقم اگر پرچم دار خوب پیدا نشه حداقل پول مفت وبیشتر ندم به این نوع گوشی ها.
    شایمی رو تو تاپیک های قبلی و تاپیک اول خودم هم مد نظر داشتم ولی چون میگن بعد دو سال دیگه می پوکه و دوربیناش ضعیفن ، قیدشو زدم.
    نه 3-4 ماه نمیخوام صبر کنم گوشی لازمم دیگه
    لطفا راه نماییم کن
    بنظرت گوشی های هوای و وان پلاس خوبه ؟
    mi5/mi5s
    من خودم 1 ساله redmi note 3 شیائومی دارم حرف نداره منتظرم redmi note 5 بیاد اپگرید کنم. دوربیناش توی نور کم ضعیفه نویز داره ولی شما هم خداد تومن پول گوشی نمیدی که انتظار بهترین دوربینو داشته باشی.
    در مورد هواوی و وان پلاس نظری ندارم.
    Last edited by dokhtarak_e_darya; 13-07-2017 at 18:41.

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

پيش فرض

سامسونگ رو بخاطر صفحه نمایش خوب و اینکه تو بازار میتونی راحت تر بفروشی میخواستم اما هر چی فکر میکنم میبینم سامسونگ الان میان ردش از پرچم دار های سال 2014 که سه سال پیش باشه ضعیف تره.

الان اصلا نمیدونم چی بخرم ؟

mi5s رو از لحاظ سخت افزاری خیلی قبول دارم ولی دوستان میگن شیامی گوشیاش برا دو سال جوابه و بعدش مشکلات باتری و استهلاک گوشی پیش میاد واسه همون رو /mi5s هم گیر کردم

هوایی نوا پلاس چطوره ؟ برا ی یکتومن ارزش داره بدم هواوی بگیرم یا دست دوم نوت 7 اچ که یکی از دوستام داره و میگه 1450000 هزارتومن میفروشه رو بخرم ؟؟ البته یک رو نقد میدم و 450 رو طی دو ماه 250 و 200 میدم ؟؟

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •