تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 13 اولاول ... 5678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 129

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 99 - 1400 ☆

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان به نظرتون رادوشوییج چرا در تمدید قراردادش مکث کرده؟ به نظرم دو علت دارد.
    یکی پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم هست و شاید میخوان چانه زنی بیشتری برای پول ش کنه
    و دوم اینکه بیرانوند چندین و چند بازی هست که افتضاح بوده! و از اینکه بازی بهش نمیدن، عصبانی هست . و یک روز نارضایتی شو اعلام کرده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

رادوشویچ: برای ماندن شرط دارم

بوژیدار رادوشویچ حدود دو ماه قبل با پیشنهاد تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس مواجه شد، اما به این پیشنهاد جواب روشن و شفافی نداد تا این که باشگاه با حکم فیفا از جذب بازیکن جدید محروم شد. در این شرایط، مدیران پرسپولیس باید از حالا باب مذاکره با بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است، باز کنند و آنها را به تمدید قرارداد مجبور کنند، اما رادوشویچ درخصوص احتمال تمدید قراردادش به ما گفت: «اگر منزل من توسط مدیران باشگاه تغییر کند، قطعا در این تیم می‌مانم.» گفتنی است چندی پیش، آپارتمان فعلی این بازیکن مورد دستبرد دزدان قرار گرفت و او پافشاری می‌کند که حتما محل زندگیش تغییر کند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مربیان کروات پرسپولیس از عملکرد دروازه بان تیم شان رضایت کامل داشتند.
    به گزارش خبرورزشی، برانکو ایوانکوویچ در بازی تیمش با استقلال خوزستان برای اولین بار در این فصل از بوژیدار رادوشویچ استفاده کرد و او نیز با عملکرد خوبش جواب اعتماد سرمربی هموطن خود را داد.
    نکته جالب توجه اینکه در اتمام این مسابقه همه مربیان کروات پرسپولیس سمت رادو رفته و او را در آغوش گرفتند. از برانکو گرفته تا چوک، مارکو و پانادیچ با در آغوش گرفتن دروازه بان هموطن خود به نوعی از عملکرد او تقدیر کردند.
    رادو با این حال همچنان دروازه بان دوم پرسپولیس بوده و خواهد بود و از بازی بعد تیمش با الهلال باید به روی نیمکت برگردد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان این تیم در بازی با استقلال خوزستان را غیر قابل اعتماد دانست. نادر باقری در گفتگو با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، درباره پیروزی سه بر یک پرسپولیس در نهمین هفته رقابت های لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان گفت: برد دلچسب و بزرگی بود که بازیکنان پرسپولیس توانستند با استفاده از تیزهوشی و هماهنگی بالای خود در درون زمین کسب کنند. این نتیجه در روحیه بازیکنان برای کسب پیروزی با الهلال هم تاثیرگذار خواهد بود. مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس درباره عملکرد رادوشوویچ که جانشین علیرضا بیرانوند در چهارچوب دروازه سرخپوشان شده بود اظهار داشت: اینکه بیرانوند جایی در لیست بازیکنان پرسپولیس در همین یک دیدار نداشت اتفاق خوبی بود. چراکه دروازه بان اول پرسپولیس و تیم ملی نیاز به شوک داشت تا به خودش بیاید. اما متاسفانه رادوشوویچ نیز عملکرد قابل قبولی نداشت و نشان داد قابل اعتماد نیست. به نظرم بهتر بود به جای دلارهایی که پای این بازیکنان ریخته می شود به گلرهای جوان ایرانی اعتماد می شد تا پشت سر بیرانوند قرار بگیرند و با انگیزه بالایشان رقابت کنند. باقری در ادامه تصریح کرد: اینکه امثال رادوشوویچ برای تمدید قرارداد با پرسپولیس نیز شرط و شروط گذاشته است واقعا مضحکانه است. شنیده ام اعلام کرده است در صورتی که برانکو ایوانکوویچ سرمربی باقی بماند او هم خواهد ماند. این اتفاق خوبی برای پرسپولیس نیست. وی درباره شانس صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: بازی برگشت با الهلال بسیار سخت است. پرسپولیس باید باخت چهار بر صفر را جبران کند. الهلال نشان داده تیم قدرتمندی است. با این حال فکر می کنم امید به صعود در قلب پرسپولیسی هاست و ما هم امیدواریم معجزه فوتبالی را ببینیم.

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

بد نیست یه تاپیک جدا در مورد وضعیتی دروازه بانی پرسپولیس بزنیم و چند صفحه اخیر رو به اونجا منتقل کنیم؛ از نظر بعضی دوستان کاملا پتانسیلش هست.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بد نیست یه تاپیک جدا در مورد وضعیتی دروازه بانی پرسپولیس بزنیم و چند صفحه اخیر رو به اونجا منتقل کنیم؛ از نظر بعضی دوستان کاملا پتانسیلش هست.
    راستش من خودم دوران نوجوانی دروازبان بودم برای همین خیلی علاقه دارم به اخبارش

7. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

راستش من خودم دوران نوجوانی دروازبان بودم برای همین خیلی علاقه دارم به اخبارش

پس بیا یه تاپیک آموزش دروازه بانی بزن، البته الگو رو بیرانوند قرار نده !

9. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بوژیدار رادوشویچ دروازه بان دوم سرخپوشان در دیدار مقابل استقلال خوزستان عملکرد بدی نداشت و توانست بار دیگر، اعتماد برانکو ایوانکویچ را جلب کند. البته او رقیب مهمی به نام علیرضا بیرانوند دارد اما باشگاه در حال تلاش است تا قرارداد رادو را هر چه زودتر تمدید کند.

رادوشویچ دو شرط گذاشته بود؛ اول اینکه برانکو بماند و در ثانی، منزلش عوض شود. شرط دوم قطعی شد اما شرط اول نیاز به کار کارشناسی و مذاکرات بیشتری دارد.

با این حال شنیدیم مدیران باشگاه پرسپولیس قصد دارند قرارداد این بازیکن را تا پایان هفته جاری به صورت قطعی و برای یک فصل دیگر تمدید کنند و رادو را تا پایان فصل هجدهم در تیم خود نگه دارند. امضای تمدیدقرارداد در این هفته و به زودی انجام می گیرد.

11. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

پس بیا یه تاپیک آموزش دروازه بانی بزن، البته الگو رو بیرانوند قرار نده !

به نظرم بیرانوند از عمد میگه میخوام سرباز بشم . یک جور تهدید هست تا رادوشوییچ رو فیکس نکنند . همین بلا رو سر منصوریان و نفت اورد یک زمان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مربی گلرهای پرسپولیس در آخرین جلسه تمرینی این تیم که صبح دیروز برگزار شد، نکات جدیدی را به شاگردانش گوشزد کرد.
    به گزارش خبرورزشی، ایگور پانادیچ در طول تمرین صبح روز یکشنبه تلاش کرد تا بیشتر از سایر روزها، دروازه بان های خود را زیر نظر داشته باشد و با آنها تمرینات اختصاصی انجام بدهد.
    مهم ترین نکته ای که ایگور به بازیکنانش به خصوص علیرضا بیرانوند که دروازه بان اول سرخپوشان در دیدار برابر الهلال است، گوشزد می کرد، بحث ارتباط زبانی بود. پانادیچ مدام از بیرانوند می خواست قبل از اینکه به سمت توپ ها برود یا از دروازه اش خارج شود، بازیکنان دیگر را از تصمیم خود باخبر کند.
    همه دروازه بان ها چنین کاری را انجام می دهند اما بیرانوند یکی از کم حرف ترین بازیکنان پرسپولیس داخل زمین است که پانادیچ برای بازی حساس مقابل الهلال عربستان از او خواسته جانب احتیاط را رها کرده و قبل از خروج هایش حتما با مدافعان هماهنگ باشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •