تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: بهترین تلویزیون 49 اینچی از نظر کیفیت تصویر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

چرا منحنی نمیخوای ، نسل بعدی تلویزیون ها منحنی هستن.
    همیشه سامسونگ از نظر طراحی و ساخت مانیتور تلویزیون و LCD های مختلف توی دنیا حرف اول رو میزده و میزنه ؛ اگر تاریخ رو هم نگاه کنی همیشه تکنلوژی های جدید ایجاد تصویر به دست این شرکت بوجود اومده ؛ هرچند گویا در این سیستم جدید منحنی یک کمپین مشترک همکاری بین ال جی و سامسونگ منجر به ساخت این نوع از نمایشگر ها شده.
    دوست عزیز میشه مستندات رو هم بدی؟آخرین مدلهای سامسونگ که SUHD نامیده میشن از تکنولوژی استفاده میکنن که ابتدا سونی استفاده کرده بود.از نظر تعداد ظاهرا اوله ولی کیفیت معلوم نیست!
    دوما میگن منحنی تصویر رو نرمال نشون نمیده.تو همین فروم یک جستجو کن.
    Last edited by reza1348_rezareza; 30-05-2017 at 09:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

خودم دقیقا دیروز به همین مدل که در بالا گفتین رسیدم اما تو دیجی کالا، چندنفر نوشته بودن تیوی خوبیه ولی تعویض کانالش کنده. پنل محکم رو یادم رفت بگم که اونم برام خیلی مهمه. همش نگرانم بچه ها یه توپ بزنن تو پنلو دخلشو دربیارن. منظورم توپ فوتبال نیستا توپای پلاستیکی نرم. متاسفانه پنلهای میان رده های سامی خیلی ضعیفن ظاهرا. تیویهای پاناسونیک جدید چطورن؟ کیفیت قدیمیارو دارن؟ منحنی نمیخوام چون حتما میخوام رو دیوار وصل شه.
    میتونی محافظ پنل بذاری که البته کیفیت تصویر رو کمتر میکنه.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوست عزیز میشه مستندات رو هم بدی؟آخرین مدلهای سامسونگ که SUHD نامیده میشن از تکنولوژی استفاده میکنن که ابتدا سونی استفاده کرده بود.از نظر تعداد ظاهرا اوله ولی کیفیت معلوم نیست!
    دوما میگن منحنی تصویر رو نرمال نشون نمیده.تو همین فروم یک جستجو کن.
    خوب دوست گلم از من منبع خواستی این منبع بفرمایید بررسی کنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همونطور که ملاحظه کردید تکنولوژی curved OLED در نمایشگاه CES 2013 بوسیله شرکت سامسونگ برای اولین بار ارائه گردیده است.

SUHD یک سری از تولیدات شرکت سامسونگ هست و یک کار معمولی ایجاد تصویر انجام میده... که صفحه نمایش در این سیستم LCD هست و پشت اون از LED و نانوکریستال استفاده میکنه .
    حالا این نانو کریستال یا کوانتم دات Quantum dot رو شما مدعی هستی شرکت سونی ساخته !
    اولا این موضوع چه ربطی به تکنولوژی Curved OLED داشت !!
    دوما جهت اطلاع شما باید بگم که این تکنولوژی بدست شرکت سونی ساخته نشده و سازنده اون در سال 1993 شرکت IBM بوده !
    سونی فقط اومده در سال 1994 با استفاده از تکنولوژی ساخته شده IBM یک ثبت اختراع و کار جزئی برای استفاده در تلویزیون های خودش انجام داده .
    بنابراین این اختراع ثبت شده خیلی قدیمی سونی مختص استفاده در تلویزیون های خودش بوده و هیچ ربطی به اون تکنولوژی اصلی ساخت IBM و استفاده تمامی شرکت های تولید کننده تلویزیون از Quantum do نداره !!!! .

این هم منابع که بعد نگی منابع و سند برای حرف هات نداری :

کد:

حالا با این تفاسیر دوست خوبم شما دوست داری بگی تصویر تولیدی سامسونگ نرمال نیست میل خودته ؛ میتونی ازش استفاده نکنی
    یا اصلا بیایی بگی این تکنولوژی بدرد نمیخوره ؛ تصویر خوبی نداره یا بهتره استفاده نکنین ، یا مثلا مثل صاحب تاپیک بهانه بنی اسرائیلی بیاری و بگی من میخوام تلویزیون رو روی دیوار نصب کنم برای همین منحنی نمیخرم ؛ بدون اینکه حتا بدونه تلویزیون های منحنی هم راحت روی دیوار نصب میشن.

اما وقتی میای میگی منحنی OLED رو سامسونگ نساخته و بعد با سفسطه میای میری سراغ یک تکنولوژی قدیمی پوسیده و بعد اختراع اون رو به شرکتی نسبت میدی که اون رو نساخته و تازه بعد میگی سامسونگ اومده تکنولوژی اون شرکته رو دزدیده ! درصورتی که ما خوب میدونیم هرچیزی یک ثبت اختراع و قانون کپی رایت داره و اختراع ساخته شده یک شرکت به جایی داده نمیشه مگه اینکه خود اون شرکت خودش تکنولوژی خودش رو عمومی کنه و مجوز استفاده بده.
    اون وقته که من از این حرفای شما تعجب زده میشم .
    باور کن دوست خوبم اگه در مورد موضوعی اطلاعات نداری بهتره ساکت بمونی و اگه راجب چیزی که اطلاعات نداری حرف نزنی باز هم میتونی به روش های دیگه ابراز وجود کنی
    حتما لازم نیست مطالب اشتباه رو به خورد مردم بدی .
    بهت قول میدم اگه حرف نزنی کسی بهت نمیگه لال هستی .
    Last edited by shaahani; 30-05-2017 at 10:29.

4. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

کد:
    کجای متن من کلمه ساخته وجود داره؟نوشتم سونی قبلا استفاده کرده.
    کد:
    اولا منحنی و OLED دو چیز جداست.و بله OLED رو کداک ابداع کرده نه سامسونگ.
    ثانیا کجا گفتم دزدیده؟
    اگه سامسونگ OLED منحنی رو ابداع کرده چرا از 2013 تا حالا oled سامسونگ پیدا نمشه و حالا هم که میدنیم الجی تو این زمینه پیشرو هستش.تکنولوژی قدیمی و پوسیده دیگه چیه؟تلویزیونهای گران قیمت سامسونگ SUHD رو بعنوان فناوری برتر روز تبلیغ میکنن.
    کد:
    کاملا درسته در حالت کلی ولی در مورد من صدق نمیکنه.
    حالا من تعجب میکنم چرا شما مطالب غیر واقعی(با عرض پوزش دروغ) رو به من نسبت دادی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sorena_hi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی

پيش فرض

سلام برا چی تو تاپیک من دعوا میکنید؟ لطفا در مورد سوالم راهنمایی کنید. تیوی k6960 سامسونگ یا پاناسونیک TH49D410R؟ این دو کدومش کیفیت تصویر بهتری داره حتی تو کانالای اس دی ایران و سرعت تعویض کانال بالاتر و کیفیت پنل محکمتر؟ لطفا مقایسه کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام برا چی تو تاپیک من دعوا میکنید؟ لطفا در مورد سوالم راهنمایی کنید. تیوی k6960 سامسونگ یا پاناسونیک TH49D410R؟ این دو کدومش کیفیت تصویر بهتری داره حتی تو کانالای اس دی ایران و سرعت تعویض کانال بالاتر و کیفیت پنل محکمتر؟ لطفا مقایسه کنید.
    دعوا نمیکنیم بحثهای فنی هستش.از راه دور همین الان با
    و اما اون مدل پاناسونیک رو تو سایتهای خارجی پیدا نکردم.ولی اگه واقعا پاناسونیک باشه به احتمال خیلی زیاد از اون مدل سامسونگ بهتره.خصوصا که اونم شماره مدل جهانیش نیست و مدل سام سرویسه.به هر حال باید یه خورده ریسک کنی.!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه sorena_hi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی

پيش فرض

از کجا بفهمم تلویزیونی امکان اتصال هدفون بلوتوث رو داره؟ همه تیویهای اسمارت که امکان وای فای داخلی دارن که امکان اتصال هدفون بلوتوث ندارن، درسته؟ الان تو تیویهای سامسونگ کدوم این امکانو داره؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •