تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 477 از 533 اولاول ... 377427467473474475476477478479480481487527 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,761 به 4,770 از 5329

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان، اینترنت FTTH من رو امروز بالاخره راه اندازی کردن (ارتباطش تازه برقرار شده و هنوز اینترنتش از سمت مخابرات اوکی نشده که اونم احتمالا تا شنبه اوکی شه)، میزان Rx Power ام -19 است میخواستم بدونم این میزان مناسبه و یا اینکه رو کیفیت سروبس تاثیر میزاره آخه با تحقیقی که داشتم میزان Rx Power تاثیر چندانی بر کیفیت و سرعت سرویس نمیزاره فقط اگه از یک حد بیشتر بشه دیگه کلا ارتباط قطع میشه...مدل GPON هم Zyxel PMG5317-T20B است.
    مشکلی نداره درسته.. شما مطمین باشید اگر کیفیت درست نباشه و یا مشکلی باشه همون لحظه درست میکنن تا مشکل برطرف بشه.

- - - Updated - - -

سلام دوستان، اینترنت FTTH من رو امروز بالاخره راه اندازی کردن (ارتباطش تازه برقرار شده و هنوز اینترنتش از سمت مخابرات اوکی نشده که اونم احتمالا تا شنبه اوکی شه)، میزان Rx Power ام -19 است میخواستم بدونم این میزان مناسبه و یا اینکه رو کیفیت سروبس تاثیر میزاره آخه با تحقیقی که داشتم میزان Rx Power تاثیر چندانی بر کیفیت و سرعت سرویس نمیزاره فقط اگه از یک حد بیشتر بشه دیگه کلا ارتباط قطع میشه...مدل GPON هم Zyxel PMG5317-T20B است.
    مشکلی نداره درسته.. شما مطمین باشید اگر کیفیت درست نباشه و یا مشکلی باشه همون لحظه درست میکنن تا مشکل برطرف بشه.

2. 3 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

معمولا بین 27 و 30 شروع میکنه تر زدن

ولی به عوامل دیکر هم بستگی داره

مثلا من یه خط گرفتم رو 27 قطع میشد

یه خط دیگه دارم رو 29 هست و مشکلی نداره هنوز که هنوزه ...

19 خوبه

4. 2 کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی ها، بعد حدودا 40 روزی میشد که برامون سیم کشی کرده بودن و حداقل دو هفته هم بود که میگفتن تا ODC ارتباط برقرار شده از سمت مخابرات ولی خب نمیومدن بررسی کنن مشکل ما چیه و ارتباطو بدن به ما تا اینکه من هفته پیش ازشون تو تنظیم مقررات(سامانه 195) شکایت کردم بعد سه روزه اومدن مشکلو برطرف کردن
    واقعا شکایت از تنظیم مقررات براشون عواقبی داره یا اینکه صرفا چون یه شکایت شده اینقدر سریع کارو انجام دادن؟

6. 2 کاربر از sinasinahm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

ببخشید دوستان یه سوال داشتم، میخواستم بدونم بعد اینکه ارتباط از سمت مخابرات برقرار شد، فعالسازی خود اینترنت چقدر زمان میبره؟ چون برای من مثلا دیروز چراغ PON مودم از حالت چشمک زن به حالت ثابت تغییر پیدا کرد امروز هم چراغ اینترنت روشن شده ولی به حالت چشمک زنه و فقط سایت adsl.tci.ir که برای خرید طرح است باز میشه و وضعیت سرویس هم اونجا همچنان نوشته ارسال به مرکز...

8. این کاربر از sinasinahm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

سلام دوست من در مبحث FTTH واژه کلیدی پیچیدن به پر و پاچه ی مسو.لین مخابرات است ،

من هم مشگل شما را داشتم انقدر زنگ زدم بهشون که راه انداختن باسم .

میگفتن چون رو مودم ت Full Cone NAT را فعال کردی ، ولی الان دوباره فعال کردم مشگلی
    یش نیومد

- - - Updated - - -

سلام دوست من در مبحث FTTH واژه کلیدی پیچیدن به پر و پاچه ی مسو.لین مخابرات است ،

من هم مشگل شما را داشتم انقدر زنگ زدم بهشون که راه انداختن باسم .

میگفتن چون رو مودم ت Full Cone NAT را فعال کردی ، ولی الان دوباره فعال کردم مشگلی
    یش نیومد

10. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوستان راهکاری وجود داره که سرعت دانلود تک لینک افزایش پیدا کنه ؟

12. این کاربر از amin_v30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

دوستان من دیشب داشتم ور میرفتم دیدم ipv6 نیمه فعال شده ولی مینویسه no internet چکار کنم بنویسه internet ?

- - - Updated - - -

دوستان من دیشب داشتم ور میرفتم دیدم ipv6 نیمه فعال شده ولی مینویسه no internet چکار کنم بنویسه internet ?

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

دوستان راهکاری وجود داره که سرعت دانلود تک لینک افزایش پیدا کنه ؟
    سرویس تبدیل اینترانت به اینترنت
    زنگ بزن بگو سرعت پورت شما چقدره

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

به مناسبت نیمه شبان ipv6 فععال کردن ولی اینترنت نمیده . چی کار میشه کرد ؟ !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2022

پيش فرض

دوستان من سرعت اپلودم نزدیک به ۳۰۰ هست ولی دانلودم رویه ۱۳۰ تا ۱۶۰ متغییره کسی میدونه مشکل چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (3 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. brilliant1,
  2. bagbagoo,
  3. saman1010

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •