تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 381 از 535 اولاول ... 281331371377378379380381382383384385391431481 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,801 به 3,810 از 5343

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان. من ۴ماهه پشت هم مخابرات منطقه رودهن تهران سر میزنم میگن کل استان تهران ثبت نام فیبر نوری نداره هنوز ابلاغیه ثبت نام نیومده و ازین چیزا. ساختمان ما هم نوسازه و سازنده کلا جای کابل مس فیبر نوری کار کرده. کوچه پایینیمون هم سه تا ازین پستای نوری کشیدن. ولی مارو نمیدم. میخوام بدونم کسی تو این یکی دوماهه تهران اینترنت تونسته بگیره یا نه.ممنون
    من تهرانم. اواسط مرداد ثبت نام کردم و از طرف مخابرات هم کارش تموم شده و منتظر کابل کشی هستم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این درسته که سرویس های پس پرداخت،سرعت کاربر رو محدود میکنن؟

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

این درسته که سرویس های پس پرداخت،سرعت کاربر رو محدود میکنن؟
    خیر چنین مسئله ای صحت ندارد. من 2 سال فیبر دارم و قرارداد اولیه مثل همه پس پرداخت بود و بعد از 3 ماه به پیش پرداخت تغییر دادم و سرعت فرقی نکرد ! مخابرات محلتون برای شما حداکثر سقف سرعت تعیین میکنه که میتونه 50 مگ باشه یا اگر خوش شانش باشید از همون اول رو 200مگ براتون میبندن ! خلاصه اگر براتون پایین ببندن تنها راهش درخواست افزایش سقف سرعت هست.
    این کار رو از چند طریق میتونید انجام بدید : 1- برید مخابرات محلتون درخواست بدید. 2. با 2020 مطرح کنید 3. تو کنترل پنلتون تیکت بزنید . بعد از نزدیک 1 سال جنگیدن تیکت تو پنل برای من جواب داد و سقف سرعت رو بالا بردن !
    منظورم از جنگیدن اینه که پدر ادمو در میارن سر افزایش سقف سرعت !
    Last edited by luches; 11-09-2021 at 15:55.

4. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام خدمت شما
    از دوستای گل اهوازی یک سوال داشتم
    آیا اینترنت فیبر نوری شما هم امروز از صبح قطع شده ؟ منطقه کیانپارس
    منظور از قطعی، روشن شدن چراغ قرمز LOS روی مودم هست
    با تشکر

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام. دوستانی که تجربه کابل کشی فیبر نوری دارید چطوری کابل فیبر نوری رو تا داخل واحد میارن؟
    من طبقه سوم هستم و میخوام بدونم چطوری کابل رو میکشن؟ آیا میتونن از کنار کابل های تلفن فعلی عبور بدن؟
    یا از روی نمای ساختمان کابل رد میکنن، از روی نما رد کنن احتمال قطعی و یا خراب کاری همسایه ها خیلی زیاده که کابل رو عمدی یا سهوی قطع کنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام. دوستانی که تجربه کابل کشی فیبر نوری دارید چطوری کابل فیبر نوری رو تا داخل واحد میارن؟
    من طبقه سوم هستم و میخوام بدونم چطوری کابل رو میکشن؟ آیا میتونن از کنار کابل های تلفن فعلی عبور بدن؟
    یا از روی نمای ساختمان کابل رد میکنن، از روی نما رد کنن احتمال قطعی و یا خراب کاری همسایه ها خیلی زیاده که کابل رو عمدی یا سهوی قطع کنن.
    فیبر کشی از داخل بخش رایزرهای ساختمان انجام میشه.. اگر بعد از فنر زدن راه بسته باشه و فیبر نتونه رد بشه یا جایی گیر کنه.. میتونید از طریق هواکشهای دستشویی ها و راه کولر بررسی کنید و به پایین بفرستید .. البته سیم شما یکبار تا پشتبام میره و بعد بر میگرده.. یا اگر بتونین از طریق بالا پشتبام و هواکش وارد کنن و بدون اینکه فیبر پشتبام بمونه به پایین پرت میشه... یا از راه سیم ماهواره بررسی کنید... در پایان از روی نمای ساختمان که البته باید از همسایگان هم اجازه بگیرید وگرنه بعدا هر لحظه بحث خواهند کرد...
    Last edited by pipo4713; 12-09-2021 at 23:16.

8. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فیبر کشی از داخل بخش رایزرهای ساختمان انجام میشه.. اگر بعد از فنر زدن راه بسته باشه و فیبر نتونه رد بشه یا جایی گیر کنه.. میتونید از طریق هواکشهای دستشویی ها و راه کولر بررسی کنید و به پایین بفرستید .. البته سیم شما یکبار تا پشتبام میره و بعد بر میگرده.. یا اگر بتونین از طریق بالا پشتبام و هواکش وارد کنن و بدون اینکه فیبر پشتبام بمونه به پایین پرت میشه... یا از راه سیم ماهواره بررسی کنید... در پایان از روی نمای ساختمان که البته باید از همسایگان هم اجازه بگیرید وگرنه بعدا هر لحظه بحث خواهند کرد...
    سعی میکنم از روی نما رد کنم چون همین الان همسایه ها یکسری هاشون سیم آنتن رد کردن چیزی نمیتونن بگن.

امروز فرم ثبت نام رو پر کردم تعرفه هایی که داخل فرم ثبت نام بود بیشترینش 500 گیگ سرعت 300 مگ با قیمت 160 تومن بود
    هزینه تقریبی مودم و نصب هم گفتند 2700

این طرح های رو هم روی باجه ها زده بودند:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت 1:
    بعد 4 ساعت اسمس تخصیص شماره با پیش شماره 99 برام اومد و ظاهرا کار رو شروع کردن.
    یوزر نیم و پسورد پنل هم بهم دادن.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Xx Hossein xX; 13-09-2021 at 12:54.

10. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سعی میکنم از روی نما رد کنم چون همین الان همسایه ها یکسری هاشون سیم آنتن رد کردن چیزی نمیتونن بگن.

امروز فرم ثبت نام رو پر کردم تعرفه هایی که داخل فرم ثبت نام بود بیشترینش 500 گیگ سرعت 300 مگ با قیمت 160 تومن بود
    هزینه تقریبی مودم و نصب هم گفتند 2700

این طرح های رو هم روی باجه ها زده بودند:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.
    شما تهران هستید؟ کدوم منطقه مخابراتی؟ کابل کشی تا دم منزل رایگان انجام میدن؟ بازی در نیاوردن؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    شما تهران هستید؟ کدوم منطقه مخابراتی؟ کابل کشی تا دم منزل رایگان انجام میدن؟ بازی در نیاوردن؟
    تهران - شرق
    نه خیلی سخت نبود یکمی اولش بد جواب میدادن ولی یکمی باید سمج بازی دربیارید هی سوال بپرسید جواب میدن، بهترین کار هم اینه که با رئیس مرکز صحبت کنید.
    کابل کشی تا درب منزل رو نمیدوم ولی زیر ساختمان ما یک مغازه هست که اون فیبر داره احتمالا کار سیم کشی براشون راحتر باشه.
    به من هزینه کلی و حدودی رو برای سیم و مودم 2700 گفتند.
    Last edited by Xx Hossein xX; 13-09-2021 at 14:46.

13. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اینکه مودم فیبر نوری میگن بدون پچ کورد و با پچ کورد،فرقشون چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

1. bagbagoo

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •