تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 540 اولاول ... 4567891011121858108508 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 5393

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

بیا تلگرام mr_n4ser@

فرستاده شده از Lenovo K50-T5ِ من با Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من روی بیش از هفت خط مخابرات تهران تست کردم و بر روی همه یک پیغام خطای مشخص داد "امکان نصب سرویس FTTH بر روی این شماره وجود ندارد"
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تمامی این خط ها هم فیبر نوری هستند و خاطرم هست که غیر از مخابرات، سرویس دهنده دیگری روش اینترنت نمیداد، با 2020 تماس گرفتم، گفتند که میتونند تلفنی درخواست رو ثبت کنند تا مخابرات امکان سنجی کنه، ولی وقتی گفتم توی crm مخابرات گفته امکان fttx روی این خط نیست، گفت احتمالا جواب مخابرات هم همین باشه و بهتره حضوری مراجعه کنم

بررسی خط برای سرویس fttx
    کد:

البته برای بررسی تمام این امکانات روی خط خودتون باید یوزر بسازید در tci.ir که کاری نداره و سریع انجام میشه
    کد:

حالا اگر حضوری به نتیجه رسیدم که حتما اینجا اعلام میکنم

3. 2 کاربر از mikadoandru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ورود MTN به عرصه فیبرنوری ایران

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

5. 2 کاربر از shahryar84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

شرکت MTN پس از اما و اگرهای زیاد به عنوان سرمایه‌گذار خارجی شبکه فیبرنوری با وزارت ارتباطات تفاهم نامه امضا کرده است. 

ام تی ان آفریقای جنوبی پس از تجربه اپراتور دوم موبایل ( ایرانسل ) و مشارکت با شرکت راکت اینترنت آلمان در ایجاد استارتاپهایی چون زودفود، اسنپ، بامیلو و .... حالا روی شبکه فیبرنوری با اپراتور چهارم فیبرنوری به توافق رسیده است آن هم درست یک هفته پس از آنکه وزارت ارتباطات مجوز توسعه فیبرنوری را به رقیب آن یعنی شرکت مخابرات هم اعطا کرده است. 

به نظر می‌رسد تمهید وزارت ارتباطات در جلب توجه ام تی ان (  که سالهاست در مورد سرمایه‌گذاری با ایرانیان نت مشغول مذاکره است ) با اعطای مجوز به مخابرات جواب داده و حالا بحث فیبرنوری نیز دارای دو متولی در کشور است. 

مخابرات البته به دلیل داشتن زیرساخت‌های قبلی قطعا جلوتر از رقیب خود ایرانیان نت است اما به نظر می‌رسد این شرکت که در دولت احمدی‌نژاد مجوز فعالیت گرفت با 300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری مستقیم و 450 میلیون دلار سرمایه‌گذاری به صورت فاینانس بالاخره شروع به حرکت خواهد کرد هرچند این شرکت فرصت قابل توجهی را برای توسعه فیبرنوری در طی سالهای اخیر از دست داده است. 

نکته قابل توجه در ارایه مجوز به توسعه شبکه به شرکت ایرانیان نت تمدیدانحصار این شرکت است. 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره نحوه سرمایه‌گذاری در این پروژه گفته است: ایرانیان نت شرکتی است که باید همه شهرهای ایران را پوشش دهد. هشت شهر از کل شهرها انتخاب شده که 49 درصد شریک خارجی و 51 درصد سهامدار ایرانی است.

واعظی با اشاره به انحصار ایرانیان نت بیان کرد: انحصار برای هشت کلان شهر بر اساس پروانه ای است که به ایرانیان نت داده شده است. ما این شرط را قایل شدیم که اگر ایرانیان نت بتواند سرمایه‌گذار بیاورد انحصارش را تمدید کنیم، بنابراین با سرمایه‌گذاری MTN این انحصار تمدید می‌شود. البته شرکت مخابرات با توجه به اینکه از ابتدا شبکه‌دار غالب بود و شامل این انحصار نمی‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 2 کاربر از shahryar84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

این دو تا تاپیک نباید با هم ادغام بشن؟
    چون به نظر میاد موضوعشون در راستای همدیگه باشه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

من روی بیش از هفت خط مخابرات تهران تست کردم و بر روی همه یک پیغام خطای مشخص داد "امکان نصب سرویس FTTH بر روی این شماره وجود ندارد"
    کد:

تمامی این خط ها هم فیبر نوری هستند و خاطرم هست که غیر از مخابرات، سرویس دهنده دیگری روش اینترنت نمیداد، با 2020 تماس گرفتم، گفتند که میتونند تلفنی درخواست رو ثبت کنند تا مخابرات امکان سنجی کنه، ولی وقتی گفتم توی crm مخابرات گفته امکان fttx روی این خط نیست، گفت احتمالا جواب مخابرات هم همین باشه و بهتره حضوری مراجعه کنم

بررسی خط برای سرویس fttx
    کد:

البته برای بررسی تمام این امکانات روی خط خودتون باید یوزر بسازید در tci.ir که کاری نداره و سریع انجام میشه
    کد:
    حالا اگر حضوری به نتیجه رسیدم که حتما اینجا اعلام میکنم

مشکلی نداره که
    بدون ثبت نام هم میتونی ببینی تحت پوشش هستی یا ن

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

شرکت MTN پس از اما و اگرهای زیاد به عنوان سرمایه‌گذار خارجی شبکه فیبرنوری با وزارت ارتباطات تفاهم نامه امضا کرده است. 

ام تی ان آفریقای جنوبی پس از تجربه اپراتور دوم موبایل ( ایرانسل ) و مشارکت با شرکت راکت اینترنت آلمان در ایجاد استارتاپهایی چون زودفود، اسنپ، بامیلو و .... حالا روی شبکه فیبرنوری با اپراتور چهارم فیبرنوری به توافق رسیده است آن هم درست یک هفته پس از آنکه وزارت ارتباطات مجوز توسعه فیبرنوری را به رقیب آن یعنی شرکت مخابرات هم اعطا کرده است. 

به نظر می‌رسد تمهید وزارت ارتباطات در جلب توجه ام تی ان (  که سالهاست در مورد سرمایه‌گذاری با ایرانیان نت مشغول مذاکره است ) با اعطای مجوز به مخابرات جواب داده و حالا بحث فیبرنوری نیز دارای دو متولی در کشور است. 

مخابرات البته به دلیل داشتن زیرساخت‌های قبلی قطعا جلوتر از رقیب خود ایرانیان نت است اما به نظر می‌رسد این شرکت که در دولت احمدی‌نژاد مجوز فعالیت گرفت با 300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری مستقیم و 450 میلیون دلار سرمایه‌گذاری به صورت فاینانس بالاخره شروع به حرکت خواهد کرد هرچند این شرکت فرصت قابل توجهی را برای توسعه فیبرنوری در طی سالهای اخیر از دست داده است. 

نکته قابل توجه در ارایه مجوز به توسعه شبکه به شرکت ایرانیان نت تمدیدانحصار این شرکت است. 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره نحوه سرمایه‌گذاری در این پروژه گفته است: ایرانیان نت شرکتی است که باید همه شهرهای ایران را پوشش دهد. هشت شهر از کل شهرها انتخاب شده که 49 درصد شریک خارجی و 51 درصد سهامدار ایرانی است.

واعظی با اشاره به انحصار ایرانیان نت بیان کرد: انحصار برای هشت کلان شهر بر اساس پروانه ای است که به ایرانیان نت داده شده است. ما این شرط را قایل شدیم که اگر ایرانیان نت بتواند سرمایه‌گذار بیاورد انحصارش را تمدید کنیم، بنابراین با سرمایه‌گذاری MTN این انحصار تمدید می‌شود. البته شرکت مخابرات با توجه به اینکه از ابتدا شبکه‌دار غالب بود و شامل این انحصار نمی‌شود.

همون mtn تنها بود خیلی بهتر بود!
    این ایرانیان نت بری تو سایتش حالت به هم میخوره مال 10 سال پیشه.
    من خیلی وقت بود سایت این شکلی ندیده بودم!
    ببین دیگه اوضاع شرکت و مدیریت و ... چطوره!
    احتمالا تنها عملکردش هدر دادن و خوردن سرمایه mtn خواهد بود

11. این کاربر از alireza_asol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

همون mtn تنها بود خیلی بهتر بود!
    این ایرانیان نت بری تو سایتش حالت به هم میخوره مال 10 سال پیشه.
    من خیلی وقت بود سایت این شکلی ندیده بودم!
    ببین دیگه اوضاع شرکت و مدیریت و ... چطوره!
    احتمالا تنها عملکردش هدر دادن و خوردن سرمایه mtn خواهد بود
    ایرانیان نت متاسفانه از شرکتهای زمان ا.ن. که کلی پول هم هدر کرده

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

این سرویس چه جوریه؟؟؟
    یعنی هر مشترکی که درخواست بده می یان واسش زمین رو حفاری می کنن؟؟؟
    حفاری جایی احتیاج هست که سیم تلفن با تیر های چوبی هوایی رسیده باشه به خونه ها مثل امریکا . ایران که مخابرات همه جا زیر زمینی داره احتیاجی نیست

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

همین کلان شهر ما ، من یه روز تو روزنامه خوندم به بانک ها و موسسات دولتی فیبر میدن پس فرداش از خونه اومدم بیرون دیدم همین بانک کناری دارن دیش ماهواره ش رو جمع میکنند یعنی از همون زیر زمین بهش فیبر دادن بی سر و صدا و بدون حفاری و بیل کلنگ. یعنی همین الان هم خیلی جاها فیبر کشیدن منتها اینا فیبر دادن به خونه رو معادل سوسول بازی و غربی گرایی میدونند ..

15. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

1. rahman0158

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •