تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 548 از 550 اولاول ... 48448498538544545546547548549550 آخرآخر
نمايش نتايج 5,471 به 5,480 از 5494

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    آقا واقعیت داره که میخوان تا 1404 همه جا رو فیبر نوری کنن ؟؟
    منطقه ما کابل دزدی شده adsl استفاده میکردم و بد نبود.. بعد دوسال شکایت و پیگیری اینا به جایی نرسید چون واسشون صرف نداره و مس گرونه اما گفتن که به زودی فیبرنوری قراره بیاد ارزش نداره خرج کابل یا تی دی یا اینترنت رادیویی کنم ..؟
    اگه واقعا میاد که با همین سیم کارت سر کنم و دیگه سمت اونا نرم اگر نه که یه کدوم اونا رو بگیرم حجم سیم کارت خیلی کمه دارم با بسته های پیشنهادی سر میکنم .
    یک سالی هست محله ما رو کندن و داکت گذاشتنن خبری هم از فیبر نوری نیست به دلت صابون نزن دوست عزیز اینرنت فیبر نوری هم قرار نیست معجزه کنه اگه به اینترنت دیگه ای دسترسی داری بگیر و منتظر نمون.

2. این کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2024

پيش فرض

یک سالی هست محله ما رو کندن و داکت گذاشتنن خبری هم از فیبر نوری نیست به دلت صابون نزن دوست عزیز اینرنت فیبر نوری هم قرار نیست معجزه کنه اگه به اینترنت دیگه ای دسترسی داری بگیر و منتظر نمون.
    والا من پینگ و پایدار بودن اینترنت واسم مهمه
    اینجا چون منطقه شلوغی نیست adsl جوابگو بود
    حالا به دلیل همون مصرف کننده کم تو این منطقه یا حالا اهمیت ندادن یوزر ها به نبودن اینترنت متأسفانه تنها شاکی انگار من بودم و اونها هم بخاطر من نمیان اینجا رو دوباره کابل ADSL بکشن البته تا یه جایی کشیدن که فقط شاید ۱۰۰ متر با کوچه ما فاصله داشته باشه .. خلاصه حضوری اومدن و گفتن اگه خودت بخوای میتونی با اطرافیات صحبت کنی ماهم میتونیم واست اوکی کنیم اما دوباره دزدی میشه الکی هزینه مس نکن
    یه سیم کارت دادن گفتن این رو فعلا استفاده کن هرچقدر اینترنت ازش بخری دفعه بعدی قیمتش میاد پایینتر اما خب بازم سیم کارت هست و حجمش کمه مشکلات خودشو داره
    خلاصه تنها اینترنت با حجم و قیمت مناسب که بهش دسترسی داشتم همون ADSL بود که تا ۲۴ مگ هم میکشید خطم حالا یا باید رادیویی بگیرم که ۷ ۸ ۱۰ تومن خرج داره حداقل یا تی دی که بسته هاش اصن با موبایل فرقی ندارن ! من تو پیشنهادات ویژه همینقدر میزنم شاید حتی بصرفه تر .. میمونه یه فیبر که مشخص نیست کی میاد اما منطقه های اطراف رو میگن کشیدن حالا بخاطر پرجمعیت بودنشون فکر کنم .. اینجا رو نمیدونم ... بی نتی بد دردیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    آقا واقعیت داره که میخوان تا 1404 همه جا رو فیبر نوری کنن ؟؟
    منطقه ما کابل دزدی شده adsl استفاده میکردم و بد نبود.. بعد دوسال شکایت و پیگیری اینا به جایی نرسید چون واسشون صرف نداره و مس گرونه اما گفتن که به زودی فیبرنوری قراره بیاد ارزش نداره خرج کابل یا تی دی یا اینترنت رادیویی کنم ..؟
    اگه واقعا میاد که با همین سیم کارت سر کنم و دیگه سمت اونا نرم اگر نه که یه کدوم اونا رو بگیرم حجم سیم کارت خیلی کمه دارم با بسته های پیشنهادی سر میکنم .
    اینجا برو روی نقشه چک کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اپراتور شما تا پایان سال باید فیبرنوری بده. سمت راست نقشه اپراتورها را یکی یکی چک کن چون بعضی وقتا درست و کامل نشون نمیده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2024

پيش فرض

اینجا برو روی نقشه چک کن اپراتور شما تا پایان سال باید فیبرنوری بده. سمت راست نقشه اپراتورها را یکی یکی چک کن چون بعضی وقتا درست و کامل نشون نمیده.
    چک کردم متاسفانه خاکستری هم نیست سفیده منطقه ما رو نقشه ..
    اما خب گفتن اطراف ما منطقه هایی که تراکم جمعیت بیشتری دارن در حال راه اندازی هستن و این مناطق خیلی از ما دور نیستن .. اما خب اونا هم رو نقشه سفید هستن !
    نمیدونم آیا میشه روشون حساب کرد که نهایتاً تا پایان سال راه اندازی بشه یا یجوری هزینه کابل بدیم و همین ADSL رو استفاده کنیم .. چون اینترنت دیتا هم از نظر حجمی هم از نظر پینگ اصلا خوب نیست .
    Last edited by samebi; 12-07-2024 at 09:01. دليل: اضافه کردن نقل قول

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

فیبرنوری شاتل هم بسته هاش رو پنج برابر گران کرد هزار گیگ ماهانه رواز 500هزار تومن به 2.5میلیون و 200گیگ رو از200 تومن به660هزار رسوند بقیه هم به همین شکل به شخصه دیگه تمدید نمی‌کنم برمی‌گردم به adslمخابرات. این شرکت چرت و گران فروش

7. 2 کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شاتل بسته های فیبر خودش رو تا 5 برابر گرون کرد اگر مجبورید از شاتل سرویس بگیرید،سرویسی که ماهانه 400 گیگ حجم داره رو بخرید در غیر این صورت بیچاره میشید!
    قیمت بسته های عادی چه 1 گیگ بخری چه 1000 گیگ شده گیگی 5360 + 10% مالیات
    قیمت بسته های جشنواره هم به این صورته+ 10% مالیات:

قیمت قدیم:

9. این کاربر از arminkhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2024

پيش فرض

اینترنتی که پارسال میخریدم 50 تومن سه برابر شده

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

فیبرنوری شاتل هم بسته هاش رو پنج برابر گران کرد هزار گیگ ماهانه رواز 500هزار تومن به 2.5میلیون و 200گیگ رو از200 تومن به660هزار رسوند بقیه هم به همین شکل به شخصه دیگه تمدید نمی‌کنم برمی‌گردم به adslمخابرات. این شرکت چرت و گران فروش
    الان فقط مخابرات سرویس فیبر می ارزه . بقیه همه تلست .بگیری بعدا با بسته های ترافیکی ورشکست میشی. شما قبلا چک کردی ببینی مخابرات VDSL دو منطقتون میده یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

پست حذف شود
    Last edited by saeidf1; 15-07-2024 at 17:24.

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

الان فقط مخابرات سرویس فیبر می ارزه . بقیه همه تلست .بگیری بعدا با بسته های ترافیکی ورشکست میشی. شما قبلا چک کردی ببینی مخابرات VDSL دو منطقتون میده یا نه ؟
    نه مخابرات نمیده vdsl فیبرش رو هم خیابان فرد رو کشیدن محلی که هستیم زوجش رو گفتن چند ماه دیگه تکمیل میشه. تماس گرفتم به شاتل و اعتراض خود رو اعلام کردم گفتم با این قیمت ها کسی نمیخره. میرم adsl مخابرات رو راه میندازم برای ت لگرام و ویدیو دیدن کافیه دانلود هم بسته های شبانه همراه است پول تو حلق این شرکت مفت خور نمیریزم. خارج کشور سرعت میفروشن اینجا فیبر میدن با حجم ده بیست گیگ و قیمت خدا .مگر اصلاً باس محدودیت حجم بزارن برا فیبر ماشین بنز میدن دست مشتری با کارت سوخت چهل لیتری. تا وقتی این حجم گذاشتن های چرت تو کشور باشه نت درست بشو نیست
    Last edited by saeidf1; 15-07-2024 at 17:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •