تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 536 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 5352

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه lordsajad7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

والا پنلش رو پیدا نکردم. وارد ont های عادی نشده. از لای درز انقطاع یکی از ساختمون های کوچه رفته به یه جای دیگه.
    تو کل کوچه هم فقط ساختمون ما و یک ساختمون دیگه از این کابل ها داره.
    ازش عکس گرفتم. روش کلیک کنید بزرگ میشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت و جنس کابلش شبیه زباله است، مطمئن نیستم فیبر باشه، ولی رشته های داخلش با کابل عادی مخابراتی فرق داره.
    خدا کنه فیبر بهمون رسیده باشه، فاصله مرکز مخابراتی تا اینجا 3.5 کیلومتره، adsl پدر در میاره.
    بعید میدونم این فیبر باشه!!!!
    آخه کابل فیبر رو همینجوری ول نمیکنن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

بنده مشهد هستم و vdsl ثبت نام کردم و قرار شد کارشناس بیاد تست کنه اگر بالای ۱۶ مگ بود هزینه پرداخت میشه و اومد تست هم‌کردم سرعت اولش ۱۵ بود به زورکی ۱۷ مگ رفت و الان ۱۸ مگ هست مودمش هم رایگان هست
    نتیجه گیری: مودم که اوردن مثلا مودم vdsl اما تا 24 مگ بیشتر پهنای باند ساپورت نمیکنه به گفته مخابرات پهنای باند تا ۱۰۰ مگ بازه وقتی vdsl هست چرا سرعت از بیست مگ بالاتر نمیره؟ مگه مخابرات پهنارو باز نذاشته؟ چرا کارشناس و مخابرات هردو میگن تا ۱۰۰ مگ ساپورت میکنه مودم پهنای باند رو ؟ مشخصات مودم رو از خود شرکت سازنده سوال کردم تا ۲۴ مگ بیشتر سرعت نمیده ؟ در نتیجه مخابرات داره adsl2 plus را به جای vdsl به مردم قالب میکنه بعدشم ۱۵۰ گیگ حجم از دیشب تا الان خورده شده مودم از دیشب خاموشه این حجم کجا رفته؟ چرا پینگ با سرور های ایرانی از ۱۸۰ مگ پایین نمیاد؟ دیشبم طرف ظهر برای مجتمع همسایمون مستقیم فیبر کشی کردن سرعت میدونی چبد بود؟ ۳۰ مگ و بالاتر نمیرفت پینگ هم ۸۰ ؟ مگه فیبر نباید سرعت حد اقل ۵۰ مگ دریافت کنه؟ این یعنی‌کم فروشی دوزدی

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
    Last edited by mr.arbab28; 24-08-2017 at 11:04.

3. این کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lordsajad7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

بنده مشهد هستم و vdsl ثبت نام کردم و قرار شد کارشناس بیاد تست کنه اگر بالای ۱۶ مگ بود هزینه پرداخت میشه و اومد تست هم‌کردم سرعت اولش ۱۵ بود به زورکی ۱۷ مگ رفت و الان ۱۸ مگ هست مودمش هم رایگان هست
    نتیجه گیری: مودم که اوردن مثلا مودم vdsl اما تا 24 مگ بیشتر پهنای باند ساپورت نمیکنه به گفته مخابرات پهنای باند تا ۱۰۰ مگ بازه وقتی vdsl هست چرا سرعت از بیست مگ بالاتر نمیره؟ مگه مخابرات پهنارو باز نذاشته؟ چرا کارشناس و مخابرات هردو میگن تا ۱۰۰ مگ ساپورت میکنه مودم پهنای باند رو ؟ مشخصات مودم رو از خود شرکت سازنده سوال کردم تا ۲۴ مگ بیشتر سرعت نمیده ؟ در نتیجه مخابرات داره adsl2 plus را به جای vdsl به مردم قالب میکنه بعدشم ۱۵۰ گیگ حجم از دیشب تا الان خورده شده مودم از دیشب خاموشه این حجم کجا رفته؟ چرا پینگ با سرور های ایرانی از ۱۸۰ مگ پایین نمیاد؟ دیشبم طرف ظهر برای مجتمع همسایمون مستقیم فیبر کشی کردن سرعت میدونی چبد بود؟ ۳۰ مگ و بالاتر نمیرفت پینگ هم ۸۰ ؟ مگه فیبر نباید سرعت حد اقل ۵۰ مگ دریافت کنه؟ این یعنی‌کم فروشی دوزدی

مخابرات سابقه خرابی داره خدارو شکر نسل جهارم بی سیم وارد شد وگرنه این مخابرات مارو تو همون ADSL2 نگه می داشت الان دیدن داره کم کم مردم میرن سمت LTE حالا FD TD به کنار شروع کردن به وارد کردن VDSL و تانوما
    تانوما که هزینش سر سامان آوره
    VDSL هم یک شکسته شما
    برای VDSL چقدر خرج کردید؟
    برای تهران +100تومن برای نصب +هزینه مودم (همیشه مشترک باید تهیه کنه!!! نمیدونم برا شما چرا رایگانه) +بسته +پرداخت بدهی قبلی هست که اصلا نمیصرفه

5. این کاربر از lordsajad7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

والا پنلش رو پیدا نکردم. وارد ont های عادی نشده. از لای درز انقطاع یکی از ساختمون های کوچه رفته به یه جای دیگه.
    تو کل کوچه هم فقط ساختمون ما و یک ساختمون دیگه از این کابل ها داره.
    ازش عکس گرفتم. روش کلیک کنید بزرگ میشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت و جنس کابلش شبیه زباله است، مطمئن نیستم فیبر باشه، ولی رشته های داخلش با کابل عادی مخابراتی فرق داره.
    خدا کنه فیبر بهمون رسیده باشه، فاصله مرکز مخابراتی تا اینجا 3.5 کیلومتره، adsl پدر در میاره.
    مشخصه مسی هستش.یه چند متری پیمانکار فیبر اضافه آورد و اونم من یادگاری برداشتم عکسشو میفرستم.

7. 4 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چقد هزینه کردی ینی مودم چقد شد هزینه فیبر کشی چقد شد و تست سرعتت چقد بود؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    ۱۴۰۰یکساله.هزینه فیبر زیر ۳۰۰ متر رایگانه.تست سرعت با speedtest.net خیلی متغیره و از ۴۰ هستش تا ۹۵ ولی با idm ۱۲.۵ مگ رو میده ولی رو تک لینک ۷-۸ مگ

داره خودمونی میشه kamkar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بعید میدونم این فیبر باشه!!!!
    آخه کابل فیبر رو همینجوری ول نمیکنن!
    کابل مسی هست ظاهرا. مس معلومه
    رویان وایر
    آره خیلی شبیه فیبر به نظر نمیاد، ولی من به این دلایل بهش مشکوک شدم:

1- این کابل از توی ont که کابل تلفن خونه میاد نیومده. از یه جای دیگه میاد. (ولی سیم کشی از توی مسیرها و تجهیزات مخابرات رد شده)

2- این قطعا کابل مخابراتی عادی نیست. اصلا توش زوج سیم نداره. زیر پوشش پلاستیکی ش دو لایه فویل هست (اون رنگ طلایی-مسی توی عکس فویله)، زیر اون فویل ها یک لایه کلفت پلاستیک و داخل اون یه تعدادی رشته های نازک که متوجه جنسشون نشدم.

3- رنگ تمام کابل های مخابراتی این منطقه سیاهه، ولی این سفیده. و قفط هم تا 2 تا خونه کشیده شده.

4- شش ماه پیش من درخواست ftth داده بودم، روی یک خط جدید، کس دیگه هم اینجا ساکن نیست، گفتم شاید به درخواستم رسیدگی شده و برام خط تلفن فیبر نوری کشیدن.

حالا اگر این کابل فیبر نباشه، کسی میدونه چی هست و چرا تا دم خونه اومده؟

داره خودمونی میشه kamkar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مشخصه مسی هستش.یه چند متری پیمانکار فیبر اضافه آورد و اونم من یادگاری برداشتم عکسشو میفرستم.

دستتون درد نکنه.
    هرچی سرچ میکردم عکسی از کابل ftth پیدا نمیکردم، بدجور نیاز بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

فیبر نوری هم شده مثل زمانی که تازه مخابرات سیم کارت اورده بود فقط هزینه بدون امکانات خاص با این هزینه نجومی مودم و کابل کشی و ابونمان وقتی نه دانلود شبانه داره نه قیمت ترافیک تفاوت خاصی داره چه صرفه ای داره که دنبال این همه دردسر بریم

مگر این که mtn بیاد انحصارو دوباره بشکنه وگرنه برای سرعت بالا دنبال وایرلس یا td lte بخریم خیلی به صرفه تره

12. 2 کاربر از hamidreza785 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

یعنی از مخابرات نامرد تر نداریم سرعتم از صبح ۷ مگ هست پینگم ۱۶۷ با سرور داخل زنگم زدم مخابرات طلب هم داشتم انگار میگن سرعت خوبیه !!!!
    به گفته خودشون حد اقل سرعت ۱۶ مگ باید باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

یکی بمن بگه من اگه بخام فیبر بکشم با مودم چقد باید هزینه کنم؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. karname

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •