تبلیغات :
پرسانِش - نرم افزار جادویی آموزش زبان انگلیسی با فیلم های زبان اصلی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید ویپ
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 507 از 523 اولاول ... 7407457497503504505506507508509510511517 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,061 به 5,070 از 5225

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پس طرح جشنواره ابر و باد براتون فعال هست . شما الان تو پنلتون هنوز طرح ابر و باد دارید یا همون بار اول طولانی مدت خریدید ؟ تو تهران که برای اکثریت از پنل حذف شده و فقط طرح 100 مگ مونده تا جایی که میدونم.
    بله ابر و باد یک ساله دارم و حدود 5 ماه باقی مانده.اون موقع هم تو پروفایلم نبود و تلفنی فعال کردم.

در آغاز فعالیت Plague's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

پارامترها خوبه. فقط حواستون به optical power باشه که به 27 نزدیک بشه ممکنه به مشکل بخورید. اگر در همین حد همیشه ثابت هست که مشکلی نخواهید داشت.
    از پاسختون ممنونم. فعلا که نسبتا ثابت بوده. بین 23.5 و 23 متغیر هست. به نظر شما لازمه سیم کشی دوباره انجام بشه؟ نگران ایجاد نویز و افت سرعت هستم چون سرویسم هنوز وصل نشده و فقط سیم کشی انجام شده. منتظر دایر شدن سرویس هستم. البته این طور که من متوجه شدم سیستم فیبر نوری کلا تا زمانی که پارامتر ها داخل محدوده قابل قول مودم باشند نویز و افت سرعت نداره، ولی باز هم ترجیح میدم اگر قراره نویز و افت سرعت داشته باشم سیم کشی دوباره انجام بدیم.

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

از پاسختون ممنونم. فعلا که نسبتا ثابت بوده. بین 23.5 و 23 متغیر هست. به نظر شما لازمه سیم کشی دوباره انجام بشه؟ نگران ایجاد نویز و افت سرعت هستم چون سرویسم هنوز وصل نشده و فقط سیم کشی انجام شده. منتظر دایر شدن سرویس هستم. البته این طور که من متوجه شدم سیستم فیبر نوری کلا تا زمانی که پارامتر ها داخل محدوده قابل قول مودم باشند نویز و افت سرعت نداره، ولی باز هم ترجیح میدم اگر قراره نویز و افت سرعت داشته باشم سیم کشی دوباره انجام بدیم.
    بزارید نت وصل بشه و اکر همچنان پارامترها ثابت موندن مشکلی نخواهید داشت. 23.5 کاملا اوکی هست و نیازی نیست روش حساس بشید.

4. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام و عرض ادب،
    دوستان این مقادیر چطور هست؟

TX Optical Power 2.25 dBm
    RX Optical Power -23.25 dBm
    Working Voltage 3389 mV
    Bias Current 9 mA

سپاسگزارم.
    این مقادیر برای سیستم ایران اوک هست ولی استاندارد باید RX Optical Power کمتر باشه که اینجا قبول ندارن اولین چیزی که میپرسن میگن چراغ PON مگه قرمزه ... مگه قطعی دارید 27 و حتی بالاتر هم بشه کاری انجام نمیدن در صورت برقرار بودن ارتباط.. من کابلم پاره شده بود کلی شکایت زدم بعد درست شدن مسئول از طرف مخابرات اومد یواشکی به من گفت این مقادیر رو نباید قبول کنید و به پیمان کار گفتم خودش و کارمنداش خندیدن گفت برو بگو خودش بیاد درست کنه با این تجهیرات آشغال مقادیر خوب بگیره !!! خلاصه فقط باید دعا کنید که مشکلی پیش نیاد و اگه اومد یا باید حس و حال شکایت و درگیری داشته باشید یا جیب پر پول مستقیم دم پیمانکار محل رو ببینید. RX من الان بعد از آخرین باری که کابل پاره شده از 23.5 داره نمور میره بالا شده 25.69 ..باکس فت رو میبینم وحشت مکینم این چه جوری داره کار میکنه اصلا.. یه سری مشترکها تو محل سیمشون رو دنبال کردم یکی 4 جا وصله پینه داشت! همه این موارد باز هم به محل و پیمانکار و مرکز مخابرات و چیزای دیگه هم داره.
    Last edited by blackbird; 17-10-2023 at 10:12.

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فیبر مخابرات هم ضریب اشتراک داره؟ مثل نسبت 1 به 8 adsl؟
    سرویس 50 مگ مثلا 6.5، 7 مگ سرعت دانلود میده یا نه؟

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مورد بعد:
    روی فیبر نمیشه ip استاتیک گرفت؟
    خط مسی رو کلا جمع میکنن؟ یکی بخاد هم خط قبلیش باشه هم فیبرِ جدید بکشن میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

فیبر مخابرات هم ضریب اشتراک داره؟ مثل نسبت 1 به 8 adsl؟
    سرویس 50 مگ مثلا 6.5، 7 مگ سرعت دانلود میده یا نه؟
    نه نداره
    و
    به خط مسی هم کاری ندارن

9. این کاربر از rtmreza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

شهر قم من الان زنگ زدم 2020 گفتن در صورتی که بررسی کنیم قابلیت ارائه داشته باشه حدود 5 تومن کف هزینه هست 2500 هزینه مودم که خودمون میگیم چی بگیرید 1 تومن هزینه کابل کشی 1200 هم کف تعرفه 1 ساله

- - - Updated - - -

شهر قم من الان زنگ زدم 2020 گفتن در صورتی که بررسی کنیم قابلیت ارائه داشته باشه حدود 5 تومن کف هزینه هست 2500 هزینه مودم که خودمون میگیم چی بگیرید 1 تومن هزینه کابل کشی 1200 هم کف تعرفه 1 ساله

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوستان اگر کسی تمایل داشت از این کمپین حمایت کنه. کمپین توقف فروش حجمی اینترنت ثابت هستش

- - - Updated - - -

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوستان اگر کسی تمایل داشت از این کمپین حمایت کنه. کمپین توقف فروش حجمی اینترنت ثابت هستش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مزخرفترین شرکت ارایه کننده فیبر نوری شاتل هست.الان 2 ماهه من درخواست کردم و هزینشو پرداخت کردم.هنوز سرویس منو تحویل ندادن.همش بهانه های مختلف میارن و امروز و فردا میکنن.والا من فیبر مخابرات درخواست دادم قبلا فردای روز درخواست سرویسم کارم دست پیمانکار بود.اونوقت میگن مخابرات بده.از من به شما نصیحت که سمت شاتل نرید و گول تبلیغات سرعت یک گیگشون رو نخورید.به شدت بد قول هستند.تعرفه شاتل هم در مقایسه با مخابرات خیلی خیلی بیشتره.یعنی سرویس پایه بهت نمیده و فقط باید ترافیک بخری.اینا با این تعرفه و اخلاق و بد قولی و اهمیت ندادن به مشتری من موندم چجوری میخوان با شرکتهای دیگه رقابت کنن.
    Last edited by nokian868mp; 04-11-2023 at 16:06.

13. 2 کاربر از nokian868mp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •