تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 495 از 535 اولاول ... 395445485491492493494495496497498499505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,941 به 4,950 از 5343

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان مخابرات پیام نور تهران برای کوچه ما فیبر نمیکشه در صورتی که کوچه بغلی فیبر داره ( همون بهونه همیشگی نمیصرفه تعداد کم )
    حالا پیمانکار میگه با هزینه خودت میتونیم برای کوچه هم فیبر بکشیم که قیمتش میشه 10 میلیون ( جالبیش اینه میگ 10 نفرم باشید باز باید پول کوچرو بدین فقط سر شکن میشه هزینش )

حالا این قیمتی که گفته معقوله؟ بیشتر یا کمتر از این نمیشه؟ چون من قیمتهای بالاتری در مورد فیبر کشی کوچه شنیده بودم.

- - - Updated - - -

سلام
    دوستان مخابرات پیام نور تهران برای کوچه ما فیبر نمیکشه در صورتی که کوچه بغلی فیبر داره ( همون بهونه همیشگی نمیصرفه تعداد کم )
    حالا پیمانکار میگه با هزینه خودت میتونیم برای کوچه هم فیبر بکشیم که قیمتش میشه 10 میلیون ( جالبیش اینه میگ 10 نفرم باشید باز باید پول کوچرو بدین فقط سر شکن میشه هزینش )

حالا این قیمتی که گفته معقوله؟ بیشتر یا کمتر از این نمیشه؟ چون من قیمتهای بالاتری در مورد فیبر کشی کوچه شنیده بودم.

2. 2 کاربر از Mustang2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

195 شکایت بزن و بازرسی مخابرات و به رئیس و معاون مرکز اگه دستشون باپیمانکار تو یه کاسه نباشه هم بگو .. متاسفانه کافیه ببینن طرفشون زیاد وارد نیست. تنظیماتش اصلا کار پیچیده ای نیست هم رو روتر مود هم بریج مود. من شمال تهران هستم شما نزدیک باشی حاضرم بیام مجانی برات ست کنم حال پیمانکار رو بگیرم. میشه هم یه نت دیگه رو سیستم جور کنی ریموت کار کرد. حتما دیدی بازی در میارن و از مودم و سریال و ارتباط مطمئن هستی شکایت کن.
    ممنونم یه مشکل دیگه ای که الان بهش برخوردم داخل پنل من زده آماده نصب یعنی پیمانکار انگار اسم من رو نگهداشته رد نکرده که به مرحله بهره برداری برسه که بتونه این داستانو پیاده کنه..حرفی واقعا باقی نمیمونه..

4. این کاربر از SAMS60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

به یاد قدیم: اولا دست رییس مرکز نیست.. یک سقف داره برای باز کردن که این سقف رو خیلی وقته بدلیل پارتی بازیهای که میشد محدود اکانتینگ کردن و تا ۶۰۰ بیشتر نمیتونن برات باز کنن. اگر بخوان باز کنن باید مدارک ببری و نشون بدی که سرویس خانگی نمیخوای و باید مدارکت هم شرکتی باشه و بعد از تایید از حراست مخابرات استان و منطقه برات با شرایط باز میکنن! (اصلا مشکل مخابرات نیست!!)

به یاد جدید: با پیمانکار صحبت کن (تا دلت بخواد پیمانکار هست). پیمانکار ها چون از حراست مخابرات استان و منطقه تاییدیه دارند یکمی پول بیشتر بهشون بدی سریع کارت رو راه میندازن! توی خود مخابرات یا حراستش آشنا داشته باشی که خیلی سریع تر کارت راه میوفته تازه سرعت بیشتر هم بهت میدن! همیشه اولویت رو بزار روی پیمانکار نه خود مخابرات استان و منطقه ! پیمانکار برش بیشتری داره و مطمئن ان چند نفر بیشتر شما تو مخابرات استان و منطقه میشناسه. تنها راه حلش کمی خرج بیشتر ولی هیچی فیبر نمیشه !

خیلی خوبه که اینقدر درگیر شدی داری فشار میخوری.. استرس نکن به یاوه گوییت ادامه بده پسرم.
    اما برای اطلاع بیشترت میگم که بدونی چونکه تو یه جای بی در و پیکر هستی اطلاعات کافی نداری.. یاد بگیر برای آیندت خوبه. توی تهران یکسری از مناطق پیمانکار ثابت ندارن.. بطور مثال منطقه x اصلا پیمانکار اصلی نداره و فقط توی چند تا مرکزش یه پیمانکار میاد کار رو انجام میده میره. پیمانکار و حتی خودشون میگن که ما ۲تا رو میشناسیم اینجا کار رو جمع کردن.. اگر دوست داری میاد برات انجام میده.. نرخ مصوب ۹۱۰ تومان شده اما این میگیره ۲ تومن. جرا میگیره ۲ تومن؟ چونکه ۲۰۰تا ۵۰۰ تومن هم زیر میزی میبره میده به مخابرات که کار رو دادن دستش. که همین چند ماه پیش یکی از رییس منطقه پول گرفته بود و کار راه مینداخت اما فهمیدم.. دکش کردن تو یه مرکز مخابراتی که تهش هنوز داره adsl میده دست ملت.

اما یکسری از مناطق هم پیمانکار اصلی داره و کنار یک پیمانکار دیگه باهم دیگه شریکی قرارداد بستن و هستن و سرویس میدن دست ملت.
    محدودیت سرعت هم همونیه که بهت گفتم.. امکان دسترسی وجود نداره البته برای تهران وجود نداره... هر منطقه ایی دلت خواست زنگ بزن اگر فکر کردی توی تهران میتونی انجامش بدی بیا بگو ولی اگر نتونستی یاوه گویی کمتر بکن. این اطلاعاتی هم که میبینی داری که البته من توضیح دادمو تکرارش میکنی پسرم دقیقا چیزی هست که بهت اعلام میشه..
    تو خفن ترین پیمانکار منطقه رو هم داشته باشی که برات انحام بده کارتو.. سرعت رو نمیتونه تغییر بده برات.. دستش توی سرعت باز نیست.. چرا باز نیست؟ چونکه اینطوری باشه برای هرکی میره نصب میکنه میگه بیشتر میشه سرعت؟ میگه آره تا ۱۰۰۰ باز میکنم برات ۱تومن بهم بده.. فردا سنگ رو سنگ بن نمیشه یه یاوه گویی پیدا میشه میگه چطور عباس آقا ۱۰۰۰ مگ داره اما من ندارم پس باید به منم ۱۰۰۰مگ بدید.. اگر ندید میرم شکایت میکنم ۱۰۰۰ مگ میگیرم ... برای همین دسترسیش رو بستن و شرایط خاص براش گذاشتن. وگرنه خیالت راحت من ۴ تا سرویس توی یه منطقه ۳ تا سرویس توی منطقه دیگه دارم که پیمانکاراشون رو میسناشم باهاشونم حرف زدم اما دقیقا یکیشون تماس گرفت و گفت بازکن آشناس.. گفت من برای خودت باز نکردم برای بقیه باز کنم؟ گفت بابا پول میده اوکیه.. گفت امکان نداره .
    هر موقع هم دلت خواست من شماره چند تا از این رییس مرکزارو دارم شماره موبایلشونم هست اینقدری که پا پیج این موضوع بودم اما بنده خداها جندتاشون اصلا نمیفهمیدن من چی میگم میگفت برو با کابل لن وصل شو به مودمت بجای وایفای سرعتت بالاتره..خواستی بهت میدم بلکه به کارت بیاد.. وگرنه اون سرویس ۱۰۰۰ مگی که الان دارن در موردش حرف میزنن من با ۲۰۰ لیر بدون نگرانی و محدودیت استفاده کردم و لذت خوبی در مقابل سرویس محدود شده اینجا داره.
    خلاصه خودت رو درگیر تر از این نکن.. من قبل از اینکه به فکر تو بخواد بیاد درخواستشو کرده بودم با جواب سر بالا روبرو میشی.. پس دیگه جوک تعریف نکن. از چیزی هم خبر نداری هی تاکید به ادامه دادنش نکن دلبندم. یهو میبینی مثل لیونل مسی نابود میشی.
    Last edited by pipo4713; 01-06-2023 at 22:00.

داره خودمونی میشه tahan4868's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

برای ثبت نام اینترنت فیبر نوری به مخابرات رفتم. متصدی اونجا میگه باید حداقل 60 نفراز همسایه های اون منطقه درخواست بدن و نفری 5 میلیون که هزینه مودم و فیبر کشی و چیزای دیگه میشه پرداخت کنن . و اگه بخوام خودم هزینه شو تقبل کنم هزینه خیلی بالایی میبره . دوستان لطفا راهنمایی می کنید این هزینه ها درسته ؟ راه دیگه ای نداره ؟

7. این کاربر از tahan4868 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض

آقا من به شاتل زنگ زدم با اینکه فاصله fat که سر کوچه نصب کردن تا خونه ما کمتر از سی متره ! میگه تحت پوشش نیستین . تو سایت fttxiran هم نوشته تو محدوده ما باید شاتل فیبر بده و اگه نده زنگ بزنین ۱۹۵
    زنگ زدم ۱۹۵ میگه فقط مخابرات میتونه فیبر بده
    چیکار کنم به نظرتون از مخابرات فیبر بگیرم ؟
    خب دوستان دقیقا یک ماه و نیم بعد این پست که درخواست داده بودم و گفتن fat تون هنوز دیتا نداره امروز تماس گرفتن گفتن اگه میخواین میتونین فیبر بگیرین . طرف پشت تلفن گفت 460 تومن برای هزینه نصب و همش + مودم امانی یه ماهه اما من که رفتم پرداخت کنم دویست و خرده ای بود که خیلیش هم تخفیف خورده بود و کلا 65 هزار تومن پرداخت کردم !!!! انشالا که برا نصب که میان بیشتر نمیگیرن ))
    حالا برای مودم میخواستم مشورت بگیرم از دوستانی که ftth دارن . مودمی که خود شاتل میده زایکسله . این صفحه معرفیشه تو خود شاتل : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که قیمتشم زدن 3500 . من خودم تو ذهنمه اینو نگیرم ازشون و خودم مودم هواوی دوبانده مدل EG8145X6 رو بگیرم که با 3800 میشه خریدش . دوستانی که احتمالا از این مدل مودم یا مودمای دیگه هواوی برای فیبر دارن استفاده میکنن لطفا تجربه هاشونو بگن .
    داره خودمونی میشه farhang_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

خب دوستان دقیقا یک ماه و نیم بعد این پست که درخواست داده بودم و گفتن fat تون هنوز دیتا نداره امروز تماس گرفتن گفتن اگه میخواین میتونین فیبر بگیرین . طرف پشت تلفن گفت 460 تومن برای هزینه نصب و همش + مودم امانی یه ماهه اما من که رفتم پرداخت کنم دویست و خرده ای بود که خیلیش هم تخفیف خورده بود و کلا 65 هزار تومن پرداخت کردم !!!! انشالا که برا نصب که میان بیشتر نمیگیرن ))
    حالا برای مودم میخواستم مشورت بگیرم از دوستانی که ftth دارن . مودمی که خود شاتل میده زایکسله . این صفحه معرفیشه تو خود شاتل : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که قیمتشم زدن 3500 . من خودم تو ذهنمه اینو نگیرم ازشون و خودم مودم هواوی دوبانده مدل EG8145X6 رو بگیرم که با 3800 میشه خریدش . دوستانی که احتمالا از این مدل مودم یا مودمای دیگه هواوی برای فیبر دارن استفاده میکنن لطفا تجربه هاشونو بگن .
    دوست عزیز مودم رو با توجه به تجهیزات مرکز باید تهیه کنید که عموما در ایران یا زایکسل هست یا هواوی(فایبرهوم) یعنی اگر گفتند که باید زایکسل بگیرد پس تجهیزات مرکز زایکسل هست
    و نمیتونید هواوی بگیرید و این مدل 5617 هم که ارسال کردید عالی و دو بانده هست و کلا مودم های زایکسل برند تایوانی و بسیار با کیفیت هستند

10. 2 کاربر از farhang_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farhang_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

دوست عزیز مودم رو با توجه به تجهیزات مرکز باید تهیه کنید که عموما در ایران یا زایکسل هست یا هواوی(فایبرهوم) یعنی اگر گفتند که باید زایکسل بگیرد پس تجهیزات مرکز زایکسل هست
    و نمیتونید هواوی بگیرید و این مدل 5617 هم که ارسال کردید عالی و دو بانده هست و کلا مودم های زایکسل برند تایوانی و بسیار با کیفیت هستند

12. این کاربر از farhang_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حالا برای مودم میخواستم مشورت بگیرم از دوستانی که ftth دارن . مودمی که خود شاتل میده زایکسله . این صفحه معرفیشه تو خود شاتل :

همونطور که فرهنگ گفت مدل مودمی که میگیری بستگی به تجهیزات مرکز مخابراتی منطقه شما داره.
    بهترین کار اینه که ارزون ترین مودمی که پورت گیگابیتی داره و منطقه شما اون مدل رو پشتیبانی میکنه بگیری در کنارش هم یک روتر با سخت افزار قوی که از سیستم عامل openwrt پشتیبانی میکنه بگیری مثل Xiaomi AX6S.
    بعد مودم رو بریج میکنی روی روتر و از عملکرد بهتر WiFi و QoS لذت میبری اگر هم دلت خواست میتونی حتی V2RAY رو روی روتر فعال کنی و ترافیک سایت های داخلی و خارجی رو جدا کنی و...

14. 3 کاربر از arminkhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsenmobile1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان سرویس ftth دو ماه گرفتم اصلا راضی نیستم از کیفیت می خوام کنسل کنم سرویس هم بصورت پس پرداخت مودم اقساطی و کابل کشی رایگان بوده ( دامی که پهن کرده بودن )
    برای کنسلی مدام پاسکاری می کنن 10 حا فرستادن الان هم میگن باید برگردی پیش نهمین نفر که معمولا نیست باهاش صحبت کنی، اگه من کنسل کنم باید 2/5 هزینه مودم رو بدی ، مودم میشه مال خودت بعد سرویس رو کنسل می کنم
    آیا واقعا می توننن همچین کاری کنن ؟ راهی هست بشه شکایت رو مطرح کرد ؟

16. این کاربر از mohsenmobile1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض

دوستان سرویس ftth دو ماه گرفتم اصلا راضی نیستم از کیفیت می خوام کنسل کنم سرویس هم بصورت پس پرداخت مودم اقساطی و کابل کشی رایگان بوده ( دامی که پهن کرده بودن )
    برای کنسلی مدام پاسکاری می کنن 10 حا فرستادن الان هم میگن باید برگردی پیش نهمین نفر که معمولا نیست باهاش صحبت کنی، اگه من کنسل کنم باید 2/5 هزینه مودم رو بدی ، مودم میشه مال خودت بعد سرویس رو کنسل می کنم
    آیا واقعا می توننن همچین کاری کنن ؟ راهی هست بشه شکایت رو مطرح کرد ؟
    از کدوم شرکت و شهر گرفتی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

1. MOH@ND3S

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •