تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 485 از 536 اولاول ... 385435475481482483484485486487488489495535 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,841 به 4,850 از 5354

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اگه اصلا نمیخوای هزینه کنی جواب میده ولی خیلی لب مرزی، بهتره لن 1 گیگ داشته باشید حداقل و اور هد رو هم باید حساب کرد. مادربرها که از خیلی سال پیش شاید 10 15 سال پیش همه گیگ شدن و روتر و مودم گیگ هم چیز خاصی نیست دنبال برند گرون هم نباش و کابل معمولی هم تو فاصله کوتاه جواب میده . سوال دوم منظورت بهتر بودن شبکه سیمی و بی سیم اگه هست مطمئن باش هیچی شبکه سیمی نمیشه شاید شبکه وایرلس AC و وافای 6 یا بالا تر تو دید مستقیم و کوتاه سرعت خوبی بده اما هزینه بالاتره تو این شرایط الان و جوابی که با شبکه کابلی و هزنیه خیلی پایین تر میگری رو نمیده. الان که هر دو رو به هر حال لازم دارن کابل رو به دستگاهی مثل پس سی وصبل کن و وافای اگه پول داری برو دنبال AC اگه نه همین n رو 300 خیلی خوبه 20 تا 40 یا کمی بالاتر میده .
    Last edited by blackbird; 13-04-2023 at 16:48.

2. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

اگه اصلا نمیخوای هزینه کنی جواب میده ولی خیلی لب مرزی، بهتره لن 1 گیگ داشته باشید حداقل و اور هد رو هم باید حساب کرد. مادربرها که از خیلی سال پیش شاید 10 15 سال پیش همه گیگ شدن و روتر و مودم گیگ هم چیز خاصی نیست دنبال برند گرون هم نباش و کابل معمولی هم تو فاصله کوتاه جواب میده . سوال دوم منظورت بهتر بودن شبکه سیمی و بی سیم اگه هست مطمئن باش هیچی شبکه سیمی نمیشه شاید شبکه وایرلس AC و وافای 6 یا بالا تر تو دید مستقیم و کوتاه سرعت خوبی بده اما هزینه بالاتره تو این شرایط الان و جوابی که با شبکه کابلی و هزنیه خیلی پایین تر میگری رو نمیده. الان که هر دو رو به هر حال لازم دارن کابل رو به دستگاهی مثل پس سی وصبل کن و وافای اگه پول داری برو دنبال AC اگه نه همین n رو 300 خیلی خوبه 20 تا 40 یا کمی بالاتر میده .
    منظورم از قسمت دوم سوال ارتباط بین مودم و کارت شبکه pc بود.آیا به صورت وای فای سرعت انتقال داده بیشتره یا به صورت کابلی؟

- - - Updated - - -

منظورم از قسمت دوم سوال ارتباط بین مودم و کارت شبکه pc بود.آیا به صورت وای فای سرعت انتقال داده بیشتره یا به صورت کابلی؟

4. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بصورت کابل هم بیشتره هم استیبل تره . وای فای جدید داشته باشی خوب کارت وای فای همون کلاس سمت پی سی هم باید بگیری تا سرعت خوب داشته باشی. نمیدونم مشکل شما قیمت هست یا سرعت یا جای پی سی دوره برای کابل رد کردن. تا جایی که میشه سمت وای فای نرو برای پی سی و حتی لپ تاپ. مگه پی سی باشه که دور از روتر و سویچ باشه حس کابل کشی نداشته باشی و داستانهای دیگه.

6. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

آموز ش باز کردن دائم ، و کامل اسپایتیفای

و نصفه نیمه یوتیوب (فقط بعضی مواقع ) (اساتید اگر برای این موضوع راه حلی دارند ارائه دهند)

با استفاده از dns ایرانی شکن و دی ان اس های خارجی
    نر م افزار open wrt یا روتر های میکروتیک

بدون منت کشی و قر و اطوار سامانه 403 وزارت ارتباطات
    روی بستر ftth مخابرات

مثلا در open wrt یا بقیه روتر های حرفه ای که به شما امکان غیر فعال کردن ، dns های مخابرات را میدهند »:

8. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

عزیز بنده وقتی یه چیزی نمیدونی همین میشه که میای اینجا برای خودت تز میدی.
    بنده نگفتم که سرعت یک گیگابیتی دارم. گفتم که همه چیز دست مخابرات مرکزی استانت ه
    بخوان سرعت پورت فیبر نوری تو بدون نیاز به تماس با 2020 کامل باز میزارن ! هر منطقه یک ظرفیت داره دیگه چه چیزی ه
    حتما یه چیزی میدونم که تو نمیدونی. لابد فکر کردی سرعت دست 2020 !!!! اکانتینگ های فیبر دست بچه های فیبره مخابرات و پنا دارند میتونن تو رو لیمیت کنن میتونن نکنند! به صورت دیفالت وقتی یک پروفایلی رو خریداری میکنی ماکزیمم Tx رو مثلا برای اون پروفایل روی 30M یا 40M یا شاید 50M بزارند. حالا مخابرات منطقه بچه های فیبرش میتونن ماکزیمم TX رو بردارن !!!
    پس معلوم شد اصلا نمیدونی عزیز..
    اولا دست بچه های منطقه نیست.. یک سقف داره برای باز کردن که این سقف رو خیلی وقته بدلیل پارتی بازیهای که میشد محدود اکانتینگ کردن و تا ۶۰۰ بیشتر نمیتونن برات باز کنن. اگر بخوان باز کنن باید مدارک ببری و نشون بدی که سرویس خانگی نمیخوای و باید مدارکت هم شرکتی باشه و بعد از تایید از حراست مخابرات استان و منطقه برات با شرایط باز میکنن. پس قبل از اینکه تشریف بیارید اینجا که چیزی شنیدی و یا توی یه منطقه بی صاحب شاید برات ۱٪ اینکار رو انجام دادن اول بررسی کنید و بعد اعلام حضور کنید.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

اولا دست بچه های منطقه نیست.. یک سقف داره برای باز کردن که این سقف رو خیلی وقته بدلیل پارتی بازیهای که میشد محدود اکانتینگ کردن و تا ۶۰۰ بیشتر نمیتونن برات باز کنن. اگر بخوان باز کنن باید مدارک ببری و نشون بدی که سرویس خانگی نمیخوای و باید مدارکت هم شرکتی باشه و بعد از تایید از حراست مخابرات استان و منطقه برات با شرایط باز میکنن. پس قبل از اینکه تشریف بیارید اینجا که چیزی شنیدی و یا توی یه منطقه بی صاحب شاید برات ۱٪ اینکار رو انجام دادن اول بررسی کنید و بعد اعلام حضور کنید.
    موفق باشید.
    تاسف من اینه هرکی اینجا از خیالات خودش داستان می بافه و میخواد به خورد بقیه بده.
    اول که میگه:
    "توی هیچ مخابراتی کانفیگ ها دستش خودشون نیست.. هر منطقه جایگاه خاصی داره و این کار امکانپذیر نیست به هیچ حالتی..
    اگر شما رفتی مخابرات و سرویست رو برات روی ۱ گیگ باز گذاشتن بیا اینجا از اسپید تستت عکس بذار و بگو کدوم منطقه بودی من برای بقیه که اون منطقه هستن هزینه بازگشاییشو میدم."

حالا میگه:
    "یک سقف داره برای باز کردن که این سقف رو خیلی وقته بدلیل پارتی بازیهای که میشد محدود اکانتینگ کردن و تا ۶۰۰ بیشتر نمیتونن برات باز کنن."
    یکم دیگه ادامه بدم باز چهار تا داستان از مغزت تولید میکنی اینجا مینویسی

فقط قسمت خنده دار: "مدارکت هم شرکتی باشه و بعد از تایید از حراست مخابرات استان و منطقه برات با شرایط باز میکنن"

آ
    خر نفهمیدم با خودت چند چندی بخدا
    اول میگی نمیشه
    بعد میگی میشه
    یهو از نمیشه شد 600 سرعت لیمیته اگر بخوان باز کنن باید حراست منطقه تایید کنه.
    داداش میخوای داستان تعریف کنی حداقل چرت و پرت هایی که مینویسی دو سه باری بخون انقدر سوتی ندی
    اصن هرچی تو میگی درسته

فقط قسمت خنده داره حرفش: "بدلیل پارتی بازیهای که میشد"
    مثلا میخواستن چه پارتی بازی کنن. مخابرات از خداشه که تو سرعت بالاتر داشته باشی بیشتر حجم مصرف کنی
    خدایش این حجم از شاهنامه رو از کجا جور میکنی ؟ ساقی تو معرفی کن
    Last edited by medinem; 16-04-2023 at 05:42.

11. این کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

موفق باشید.
    تو شاید یادت نباشه ولی من یادمه
    تو همونی هستی که یک سال و اندی پیش تو همین تاپیک ماله مخابرات و میکشیدی که سر شیر و باز کردم روت:
    اینم سندش:

فکرشو نمیکردی یادم باشه ؟
    حالا هم اومدی اینجا دوباره از ذهن مریض خودت داستان برای خلق الله میسازی

اینم ادرس شکر خوریش برای دوستانی که دوست دارن ببینن یک سال پیش چی ها میگفت (ماله کش اعظم):
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر هم متنشو ویرایش کرد که کسی نبینه بگید تا اسکرین شات کل اراجیفش رو همینجا بزارم که نتونه ازش در بره (لینک دانلود شکر خوری هاش برای زمانی که تصمیم گرفت متنی رو پاک کنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    دشمن شما ترول های مجازی منم.
    یه بار که ادب باشید دیگه جرات نمیکنید داستان بنویسید
    هرچند شماها خیلی پر رو تر از این حرف هایید
    البته حیف وقت و انرژی (ATP) که بخوام حروم تو یا امثال تو بکنم
    زمان من خیلی ارزشمند تر این هست که بخوام برای تو حرومش کنم
    حالا هرچقدر دوست داری بشین اینجا دوباره قصه تعریف کن. 2 ریال نمی ارزی
    Last edited by medinem; 16-04-2023 at 05:44.

13. این کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تو همونی هستی که یک سال و اندی پیش تو همین تاپیک ماله مخابرات و میکشیدی که سر شیر و باز کردم روت:
    اینم سندش:

فکرشو نمیکردی یادم باشه ؟

زمان من خیلی ارزشمند تر این هست که بخوام برای تو حرومش کنم
    خوب خدارو شکر یکی از یاوه گو ها برگشت.. بقول اون کاربر که اومدی سریع براش دستمال دستت گرفتی میگفت گوزل
    گوزل بابا حداقل یه ۴ تا کلاس و اطلاعات کسب کن بعد بیا اینجا چرندیات رو ادامه بده..من نیازی به ویرایش متن برای امسال توی پاپتی ندارم که چون کسی مثل توی بیکار نیست اینجا بشینه از روی بیکاریش بگرده تا بتونه پیدا کنه. این حرفها همون حرفاست.. در پایان جمله پست قبل هم بهت گفتم اگر جایی هستی که بی صاحب و برات باز میکنن تا خرتناق بگو باز کنن اما چرت نیا بنویس.. بخش دوم مقداری در مورد فیبر نوری اطلاعات جمع کن که شاید حتی ندونی فیبر نوری چیه. بلکه بدن دستت از نزدیک ببینیش بفهمی چطوریه.
    تو که در حد که هیچ اندازه هیچ کسی هم نیستی که بخوای دشمنش باشی ..
    اون ادبی رو هم که ننه بابات بهت یاد ندادن خیالت راحت به من پدر مادرم درست یاد دادن. حالا اگر فکر کردی تو ۲ ریال ارزش داری اشکال نداره بیا من بهت ۱۰۰ تومن میدم ارزشت بیشتر بشه. بلکه یکی گردن بگیرتت ارزش زمانیت رو بالاتر ببره حروم نشی امثال تو حیف هستن
    هر موقع هم تونستی از اصطلاحاتی که شنیدی در جای درست استفاده کنی و اطلاعاتی در موردش داشتی بیا میگم اجازه بدن تو هم نطق کنی .

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تاسف من اینه هرکی اینجا از خیالات خودش داستان می بافه و میخواد به خورد بقیه بده.
    اول که میگه:
    "توی هیچ مخابراتی کانفیگ ها دستش خودشون نیست.. هر منطقه جایگاه خاصی داره و این کار امکانپذیر نیست به هیچ حالتی..
    اگر شما رفتی مخابرات و سرویست رو برات روی ۱ گیگ باز گذاشتن بیا اینجا از اسپید تستت عکس بذار و بگو کدوم منطقه بودی من برای بقیه که اون منطقه هستن هزینه بازگشاییشو میدم."

حالا میگه:
    "یک سقف داره برای باز کردن که این سقف رو خیلی وقته بدلیل پارتی بازیهای که میشد محدود اکانتینگ کردن و تا ۶۰۰ بیشتر نمیتونن برات باز کنن."
    یکم دیگه ادامه بدم باز چهار تا داستان از مغزت تولید میکنی اینجا مینویسی

فقط قسمت خنده دار: "مدارکت هم شرکتی باشه و بعد از تایید از حراست مخابرات استان و منطقه برات با شرایط باز میکنن"

آ
    خر نفهمیدم با خودت چند چندی بخدا
    اول میگی نمیشه
    بعد میگی میشه
    یهو از نمیشه شد 600 سرعت لیمیته اگر بخوان باز کنن باید حراست منطقه تایید کنه.
    داداش میخوای داستان تعریف کنی حداقل چرت و پرت هایی که مینویسی دو سه باری بخون انقدر سوتی ندی
    اصن هرچی تو میگی درسته

فقط قسمت خنده داره حرفش: "بدلیل پارتی بازیهای که میشد"
    مثلا میخواستن چه پارتی بازی کنن. مخابرات از خداشه که تو سرعت بالاتر داشته باشی بیشتر حجم مصرف کنی
    خدایش این حجم از شاهنامه رو از کجا جور میکنی ؟ ساقی تو معرفی کن
    تو که نیاز به شاهنامه نداری .. خواستی شاهنامه گوش کنی بیا پیش خودم.
    همینجا بود اتفاقا یکی درخواست کرده بود که براش سرویس رو باز کنن و تا ۸۰۰ بصورت تست باز کردن .. قبل تر از اون کاربر هم باز یکی دیگه هم اعلام کرده بود که براش بصورت تست باز کردن.. پس باز کردن سرعت باید با دلیل و مدرک باشه تا استیبلش کنن وگرنه تویی که میگی مخابرات از خداشه؟ خوب باز میکرد!! پس اینجا معلوم شد هنوز پشت کوه گیر کردی.
    در مورد سرعت خیلیها توی تست های داخلی بین ۱۰۰ سرعت میگیرن تا ۴۰۰ و اگر بخوان برات باز کنن تا ۶۰۰ باز میکنن در بعضی از مناطق با توجه به خلوت بودن مناطق و فقط هم روی سروهای داخلی باز میکنن نه خارجی.. پس بازم مونده از دهاتی که هستی بیرون بیای.. همینکه اینجا میای مینوسی برات باز میکنن اگر برات باز کردن کاری نداره که تست بگیر بذار بگو برای من باز کردن رفتم گفتم این زیر میزی اینم یوزر من باز کنید استفاده کنم. دیگه این همه بخوای خودت رو رنده کنی که بگی منم اینجا هستم میام مینوسم اطلاعات دارم که نشد حرف. حداقل یه حرف رو با سند مدرک درست بزن نه از روی شکمت حرف زده باشی.

یه بنده خدایی پیمانکار ۲تا منطقه است با همه ی دیتا و فیبر منطقه به دلیل اینکه تنها پیمانکار اون ۲تا منطقه هست دستش همه جا بازه.. تاحالا نتونسته برای سرویس خودش چنین کاری رو انجام بده بعد تو میدونی؟؟؟ خیلی خوبه که تو میدونی اما کسی نمیدونه ها به کسی نگو یه موقع یاوه گوییت برملا میشه

زیاد هم وقت و انرژی (ATP) برای چیزی که نمیدونی صرف نکن.. تا دیروز وایمستادی جلو آسانسور میگفتی دربست حالا شدی اون آدمه که خیلی خفنه.. نکشیمون بچه خفن
    Last edited by pipo4713; 17-04-2023 at 01:23.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

گنده گو عزیز .. اگر استان تهران هستی.. برای گرفتن سرویس بالاتر از ۳۰۰ مگ درخواست رو بصورت کتبی مینویسی با دلیل قانع کننده بعدش میبری میدیش به رییس مرکز مخابراتتون..
    اونا ارسال میکنن برای بخش فناوری مخابرات و بعد ارسال میشه به وزارت ارتباطات در صورتیکه صلاحیت داشتی و دلیلیت قانع کننده بود برات پهنای باندخارجی رو بر اساس ضوابط و مقداری که تشخیص بدن باز میکنن.. تمامیه این نوشته رو از کارشناس بخش فیبر منطقه ۲ که اتفاقا دسترسی به باز کردن سطح رو میتونه داشته باشه پرسیدم و حتی در مورد اینکه آیا میشه با زیر میزی کاری کرد یا خیر برات نوشتم که هم توی یاوه گو اطلاعات عمومیت بره بالا هم اون یارویی که
    لایکت کرده و اسپم تاپیک ها هستش. هیچگونه ربطی هم به ‌TX نامحدود نداره.. اصلا TX نامحدودی وجود نداره سرویسها بر اساس اکانتینگ و بدون تغییر در TX یا RX انجام میشه.
    انشالله سری بعدی اومدی گنده گویی نکنی و اگر سرویس داری حتما با دلیل و مدرک بیای اینجا صحبت کنی.

راستی همیشه هم سعی کن مرد باشی مثل بچه ننه ها چرندیات ننویسی بعد قهر کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. hamed_korn

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •