تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 475 از 535 اولاول ... 375425465471472473474475476477478479485525 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,741 به 4,750 از 5343

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه GMaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023

پيش فرض

از ساعت دو صبح 9 بهمن تا دهم ساعت 8 شب یکدفعه 32 گیگ از حجم من کم شده. زنگ زدم 2020 گفتن همکارا تماس میگیرن یه آقایی زنگ زد فقط رگباری حرف زد فرصت نمیداد من چیزی بگم. میگفت مک تو ببند گفتم هست برنامه مدیریت نصب کن ضد هک نصب کن !!! چرت و پرت . من همیشه مصرف رو رو همه دیواس هام کنترل میکنم و نه دانلود بالا داشتم نه تورنت . گفت برو مرکز فرم پر کن . دوستان کسی این مورد کم شدن زیاد حجم رو داشته ؟ مرکز بری فایده ای داره ؟ چطوری میشه ثابت کرد حجم زیادی کم میکنن ؟ کسی تا حالا درگیرش شده پی گیری کرده ؟
    اگه مورد مربوط به امنیت کامپیوترت نیست پیگیری نکن مگه ۳۰ گیگ چقدر هزینه اش میشه؟ برای من هر گیگی ۵۰۰ تا تک تومن هزینه داره که واقعا قیمت زیادی نیست اما از نظر امنیتی حتما پیگیری کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بنده به تازگی تانوما مخابرات دریافت کرده ام (شهر تبریز). گاها قطع و وصلی پیش میاد، البته کم. در مورد فیلترینگ هم که ظاهرا مخابرات از همه بدتر شده. آپلود هم به 20 مگ محدوده برای سرور خارجی و روی سرور داخلی از 50 مگ بیشتر نمیشه. کمپین ابر و باد با سرعت 300 مگ هستش. می خواستم ببنم بقیبه دوستان که دارن هم این مشکلات رو دارن یا از مودم می تونه باشه؟ سیگنال فیبر در مودم کاملا مناسبه.
    مودم EG8145V5 هستش.

Last edited by hesamavr; 07-02-2023 at 13:43.

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بنده به تازگی تانوما مخابرات دریافت کرده ام (شهر تبریز). گاها قطع و وصلی پیش میاد، البته کم. در مورد فیلترینگ هم که ظاهرا مخابرات از همه بدتر شده. آپلود هم به 20 مگ محدوده برای سرور خارجی و روی سرور داخلی از 50 مگ بیشتر نمیشه. کمپین ابر و باد با سرعت 300 مگ هستش. می خواستم ببنم بقیبه دوستان که دارن هم این مشکلات رو دارن یا از مودم می تونه باشه؟ سیگنال فیبر در مودم کاملا مناسبه.
    مودم EG8145V5 هستش.

سلام دوست گرامی
    شما واسه تانوما مودم مخصوص از مخابرات گرفتین یا خودتون خریدین؟
    با مودم معمولی هم میشه کار کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوست گرامی
    شما واسه تانوما مودم مخصوص از مخابرات گرفتین یا خودتون خریدین؟
    با مودم معمولی هم میشه کار کرد؟
    مودم معمولی منظورتون چیه، مودم فیبرنوری فیبرنوری مستقیما وارد مودم میشه و فقط باید از این نوع باشه. در مورد نوع مودم هم پیمانکارا خودشون میدن که بهترین مدل اش همین بود و دو کاناله هستش. از بیرون هم میتونی بخری، بسته به اخلاق پیمانکار ولی همیشه از بازار گرونتر میدن. جنس چینی هم هست نمیدونم اصله یا تقلبی و یا اصلا اصل و تقلبی وجود داره یا نه یا ادعای فروشندگانه

5. این کاربر از hesamavr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsenmobile1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مودم EG8145V5 هستش.

اینکه فرمودید فیلترینگ مخابرات از همه بدتره یعنی فیـــلتر شکن عمومی ها وصل نمیشه ؟
    در صورت اتصال فیـــــلتر شکن سرهت تا چه قدر کاهش پیدا می کنه ؟ مثل سرعت adsl میشه ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان کسی اطلاع داره کمپین ابر و باد پلن سالانه به همراه مودم شامل هزینه کابل کشی میشه یا نه ؟
    دو تا مرکز مخابراتی یکیش گفته 600 ت هزینه کابل کشی یه مرکز دیگه گفته نه لازم نیست :|

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اینکه فرمودید فیلترینگ مخابرات از همه بدتره یعنی فیـــلتر شکن عمومی ها وصل نمیشه ؟
    در صورت اتصال فیـــــلتر شکن سرهت تا چه قدر کاهش پیدا می کنه ؟ مثل سرعت adsl میشه ؟
    نه منظور فیلترشکن نیست، یعنی اینکه خیلی از سایتها رو که سرویس دهنده های دیگه راحت میارن و فیلتر نیستن مال مخابرات یا اصلا نمیاره یا خیلی کنده. کلا بجز تعدادی سایت ir با بقیه مشکل داره به نحوی.

9. این کاربر از hesamavr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان کسی اطلاع داره کمپین ابر و باد پلن سالانه به همراه مودم شامل هزینه کابل کشی میشه یا نه ؟
    دو تا مرکز مخابراتی یکیش گفته 600 ت هزینه کابل کشی یه مرکز دیگه گفته نه لازم نیست :|
    کلا من نشنیدم که جایی هزینه کابل کشی نگیره. الان رو میگم قبلا شاید نه. مودم هم بعید میدونم مفتی بدن چون خوبش 2 تومنی هست. شاید قسطیه یا امانتی

11. این کاربر از hesamavr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

نه منظور فیلترشکن نیست، یعنی اینکه خیلی از سایتها رو که سرویس دهنده های دیگه راحت میارن و فیلتر نیستن مال مخابرات یا اصلا نمیاره یا خیلی کنده. کلا بجز تعدادی سایت ir با بقیه مشکل داره به نحوی.
    همیشه همینه یا ساعت های خاصی اینطوری میشه ؟ مثلا کدوم سایت ها ؟
    اگر اینطوریه که خرج اضافه نکنم همین adsl کارو راه میندازه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

همیشه همینه یا ساعت های خاصی اینطوری میشه ؟ مثلا کدوم سایت ها ؟
    اگر اینطوریه که خرج اضافه نکنم همین adsl کارو راه میندازه
    در طول روز همینه، نیمه شب بهتر میشه. من نمیدونم جاهای دیگه چطوره بخاطر همین سوال کردم بقیه بیان نظر بدن که کسی چیزی نگفته هنوز.
    مثلا گاها سایت و اپلیکیشن ترب رو هم به سختی لود میکنه. اختلال داره. الان دارم می نویسم همین انجمن رو با اختلال میاره در صورتی که باید با فوت بیاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •