تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 473 از 529 اولاول ... 373423463469470471472473474475476477483523 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,721 به 4,730 از 5286

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

اینکه سرعت دانلود ۳۰۰ هستش آپلود روی ۳۰ قفل کردن چه راهی پیشنهاد میدید برای افزایش سرعت آپ؟ آپلودش برای من مهم تر نیازی به سرعت دانلود بالا ندارم
    وقتي پورت رو مي بندن ديگه بسته ان، مگه اين که منظورتون هک کردن پنل اپراتور يا ديوايس هاش و بالا بردن نرخ آپلود باشه. چون آپلود رو با دانلود نمي تونيد طاق بزنيد.

يه راهش زنگ زدن و توجيه کردن پشتيباني شون هست چون معمولا سر آپلود دست شون بازه واگه دليل موجه بياريد نبايد با افزايشش چالش چنداني داشته باشن. يا اينکه دو تا سرويس بگيريد آپلودها رو ترکيب کنيد.

اگه اين روشها پاسخگو نبودن، فشرده سازي روي پراکسي يا تونل تنها راهيه که به ذهنم مي رسه که اونم بيشتر از 20 تا 30 درصد ترافيک رو افزايش نمي ده.

2. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه GMaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023

پيش فرض

وقتي پورت رو مي بندن ديگه بسته ان، مگه اين که منظورتون هک کردن پنل اپراتور يا ديوايس هاش و بالا بردن نرخ آپلود باشه. چون آپلود رو با دانلود نمي تونيد طاق بزنيد.

يه راهش زنگ زدن و توجيه کردن پشتيباني شون هست چون معمولا سر آپلود دست شون بازه واگه دليل موجه بياريد نبايد با افزايشش چالش چنداني داشته باشن. يا اينکه دو تا سرويس بگيريد آپلودها رو ترکيب کنيد.

اگه اين روشها پاسخگو نبودن، فشرده سازي روي پراکسي يا تونل تنها راهيه که به ذهنم مي رسه که اونم بيشتر از 20 تا 30 درصد ترافيک رو افزايش نمي ده.
    اون پیمانکارشون که میاد سیم کشی میکنه داخل واحدهارو دستش باز هست با اون هماهنگ کرد؟ جایی که الان هستم از ۱۰۰ تا واحد حتی یکنفر هم سرویس فیبرنوری استفاده نمیکنه که محدودیت داشته باشن حاضر بودم چند برابر بیشتر پول بدم سرعت آپلود رو تا ۸۰-۹۰ برسونم
    Last edited by GMaker; 21-01-2023 at 16:54.

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

اون پیمانکارشون که میاد سیم کشی میکنه داخل واحدهارو دستش باز هست با اون هماهنگ کرد؟ جایی که الان هستم از ۱۰۰ تا واحد حتی یکنفر هم سرویس فیبرنوری استفاده نمیکنه که محدودیت داشته باشن حاضر بودم چند برابر بیشتر پول بدم سرعت آپلود رو تا ۸۰-۹۰ برسونم
    نه، اون معمولا فقط پسيوکار ه. با کارشناس مرکز صحبت کنيد.

5. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

نه، اون معمولا فقط پسيوکار ه. با کارشناس مرکز صحبت کنيد.

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان راهی برای برطرف کردن این محدودیت 100 مگ سرعت دانلود به عیر از تماس با 2020 و عوض کردن مک ادرس هست ؟ این عوض کردن مک ادرس رو کسی انجام داده و سرعتش برگشته رو 200 مگ ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2023

پيش فرض

اینکه جلوی سرویس نوشته "پس پرداخت محدود" یعنی چی؟ اگه به پیش پرداخت تغییر بدم چه فرقی میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

اینکه جلوی سرویس نوشته "پس پرداخت محدود" یعنی چی؟ اگه به پیش پرداخت تغییر بدم چه فرقی میکنه؟
    برای منم پس پرداخت محدود بود فکر میکردم پیش پرداختش کنم فرقی ایجاد میشه. فقط شد پیش پرداخت محدود! سرعت هم فرقی نکرد
    بعد چند وقت پیش میخواستم از این کمپین ابر و باد استفاده کنم بلکه سرعت بیشتر شه که زنگ زدم پشتیبانی گفت سر پیش پرداخت امکانش نیست!

10. این کاربر از Mohsen_mzh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2023

پيش فرض

سیم ۲ کور فیبرنوری تا چندتا سرویس و چه سرعتی رو میتونه ساپورت کنه؟ ۸ نفر همزمان با سرعت ۱۰۰ مگابیت میتونن با همین یه دوکور سرعت دانلود یا آپلود داشته باشن؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

سیم ۲ کور فیبرنوری تا چندتا سرویس و چه سرعتی رو میتونه ساپورت کنه؟ ۸ نفر همزمان با سرعت ۱۰۰ مگابیت میتونن با همین یه دوکور سرعت دانلود یا آپلود داشته باشن؟

2 کور 2 سرویس

فقط عدد Rx ات ممکنه افت کنه

بسته به کیفیت کابل کشی شهر و محله تون یا شاید فاصله از مخابرات و .. و البته فیوژن کاری پیمان کار . نحوه مهندسی ftth تا منز ل و اناق شما

سرعت همونه .

- - - Updated - - -

2 کور 2 سرویس

فقط عدد Rx ات ممکنه افت کنه

بسته به کیفیت کابل کشی شهر و محله تون یا شاید فاصله از مخابرات و .. و البته فیوژن کاری پیمان کار . نحوه مهندسی ftth تا منز ل و اناق شما

سرعت همونه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

محدود یعنی اینکه ترافیک نامحدود نیس . مثل یکی دو تا شرکت که روی تی دی نامحدود میدن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. shervin115,
  2. eightskh

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •