تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 470 از 535 اولاول ... 370420460466467468469470471472473474480520 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,691 به 4,700 از 5343

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه S!AVASH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان یه سوال
    مودم من مدل fiberhome 5506-04 هست این مودم که 4 پورت گیگ داره قابلیت اتصال روتر داره?
    از سال 99 این مودمو استفاده میکنم ممکنه این مودم اختلال تو دسترسی به نت داشته باشه؟ یا وای فای ضعیف شه؟
    چون از حدود 1 ماه پیش دسترسی به قند شکنای پولی برام غیر ممکن شده رو نت مخابرات و اینکه سایت های خارجی رو گاها دیر لود میکنه برام.
    دوستانی که مشتری فیبر هستن همچین مشکلاتی مواجه شدن این اواخر؟
    سایتهای که سرور داخل کشور دارن زیر 1 ثانیه لود میکنه ولی سایت های خارجی رو گاها دیر لود میکنه

من بهش روتر شیاِئومی وصل کردم
    مشکل از مودمت نیست .مشکل از کشورته که اینترنت و محدود کرده

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان من تانوما ثبت نام کردم خبری نشد منطقه مون رو ساپورت نمیکنه پس این ثبت نام سر کاریه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2022

پيش فرض

ممنون . پس برای همه این مشکلات هست.
    چون تعجب کردم هیچکس تو انجمن از این مساله چیزی نگفته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

میانگین سرعت فیبر نوری چقدر هست؟
    100 مگابیت با اتصال LAN

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان,اینجا کسی اینترنت فیبرنوری های وب رو داره؟!راستش طرح هاشو دیدم به نسبت ارزون تر از مخابراته(البته طرح برا کسایی که مودم دارن,مثلا سرعت 100 مگ با حجم 750 گیگ رو میده 280)در حالی که مخابرات حجم 500 گیگ با سرعت 50 مگ رو میده 300 تومن و با مالیات اینا میشه 320 تومن!سرعت های وب هم میگفتن بعضی مناطق تا 350 مگابیت میره!بعد یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که انگار کابل داخلی ما یه مشکلاتی داره..پارسال افتش دورو بر -30 بود و وقتی 31 میرسید سرعت اپلود میرسید به صفر!اومدن درست کردن شد -26 بعد دوباره الان افت تدریجی رو شروع کرده شده -27.45..هرچند این مقدار مشکل نداره ولی همون آش و کاسه ی سال پیش داره اتفاق میوفته..سر همین در نظر داشتم از اونجایی که طرح سیمکشی رایگان داره های وب رو جایگزین کنم فقط از دوستان نظر خواستم ببینم آیا تجربه این اینترنت رو داشتن یا نه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام. دوستان چند هفته ای هست که طرح من به تایید مخابرات رسیده و طراح طرح رو به مرکز تحویل داده ولی برای کابل کشی منطقه مرکز پیمانکار نداره. ظاهرا پیمانکار قبلی به خاطر طلبی که داشته دیگه کار نمیکنه و کار مشترکایی که درخواست دادن رو هواست. کسی راهکاری داره که باید چیکار کنم تا زودتر سرویس رو برام نصبش کنن... ممنون میشم راهنماییم کنین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام. دوستان چند هفته ای هست که طرح من به تایید مخابرات رسیده و طراح طرح رو به مرکز تحویل داده ولی برای کابل کشی منطقه مرکز پیمانکار نداره. ظاهرا پیمانکار قبلی به خاطر طلبی که داشته دیگه کار نمیکنه و کار مشترکایی که درخواست دادن رو هواست. کسی راهکاری داره که باید چیکار کنم تا زودتر سرویس رو برام نصبش کنن... ممنون میشم راهنماییم کنین
    میتونید از پیمانکار شخصی استفاده کنید که هزینه بیرون هم برای خودتون در بر داره.. پس مقداری باید تحمل کنید تا پیمانکار جدید بیاد و یا همون پیمانکار انجام بده..
    البته بیشتر مناطق ۲ تا پیمانکار داره برای همین پرس و جو کنید شاید شخص دیگری باشد.

- - - Updated - - -

میتونید از پیمانکار شخصی استفاده کنید که هزینه بیرون هم برای خودتون در بر داره.. پس مقداری باید تحمل کنید تا پیمانکار جدید بیاد و یا همون پیمانکار انجام بده..
    البته بیشتر مناطق ۲ تا پیمانکار داره برای همین پرس و جو کنید شاید شخص دیگری باشد.

8. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ممنون از‌ راهنماییتون.
    میخواستم پیمانکار شخصی بیارم‌ ولی رئیس مرکز مخالفت کرد. پیمانکار دیگه ای هم طبق پرس و جویی که کردم ندارن. با شکایت به بازرسی مخابرات به نظرتون کار به جایی میرسه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

افرادی که در این وضعیت، به فکر فیبر هستند واقعاً باید از نظر برخی پارامترهای بیولوژیکی مورد بررسی قرار بگیرند ...
    طرف این همه خرج فیبر کرده، آخرش سرعت آپلود ۱ مگ و پکت لاس بسیار بالا نصیبش شده، ولی همچنان یه سری مصرانه دنبال گرفتنش هستند ...
    این پشتکارتون رو خرج چیزهای دیگه می کردید در این شرایط، الآن همه اینترنت خوب داشتیم بدون محدودیت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

افرادی که در این وضعیت، به فکر فیبر هستند واقعاً باید از نظر برخی پارامترهای بیولوژیکی مورد بررسی قرار بگیرند ...
    طرف این همه خرج فیبر کرده، آخرش سرعت آپلود ۱ مگ و پکت لاس بسیار بالا نصیبش شده، ولی همچنان یه سری مصرانه دنبال گرفتنش هستند ...
    این پشتکارتون رو خرج چیزهای دیگه می کردید در این شرایط، الآن همه اینترنت خوب داشتیم بدون محدودیت

دوست من چرا فکر میکنی که آپلود و پاکت لاس بالایی وجود داره؟ شاید در برخی نقاط باشه و در نقاط دیگر اینطور نیست.
    من دانلودم روی ۳۰۰ و آپلودم روی ۲۵۰ هست و هیچ مشکلی ندارم و همینطور از چیلتر شکن که استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی به کارش ادامه میده..

12. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •