تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 469 از 529 اولاول ... 369419459465466467468469470471472473479519 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,681 به 4,690 از 5281

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    هزینه ip استاتیک روی اینترنت تانوما چه طوره ؟

داره خودمونی میشه nasi1962's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خراسان شمالی

پيش فرض

دوستان کسی نیست چند تا قند شکن پولیه خیلی خوب و چند تا هم رایگان واسه فیبر معرفی کنه؟
    برای ویندوز و هم IOs, Android اپلیکیشن یا کانکشنه قوی با اکثر سرورهارو داشته باشه.

از شانس بدِ ما هر چی اپلیکیشن واسه موبایل بانک و چیزای دیگست روی IOs یکی دو ماهه اصلا کار نمیکنه، بانک میرم میگه باید آپدیتش کنی، ولی تو App Store تحریمه.
    میگه باید بری اشتراک از استورهای ایرانی بخری، که خوشبختانه قیمتِ بسته های ماهیانش اندازه قیمته خود گوشی آیفونه 700 800 هزار تومن واسه یکی دو ماه!!!!! تُرش نمیکنید یوقت!
    والله نمیدونم این سیب اپ و ... چه مسخره بازی ایه اینا درست کردن واسه ملت!
    میگن چون گوشی های آیفون گرونه و استفاده کننده هاش حتما تواناییه پرداخته هزینه های جانبی و استورشو دارن پس ای جان، هر قیمتی بزاریم میان پول میدن.

3. این کاربر از nasi1962 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

سلام
    یکی از اپراتورها به من گفت حدود ماهی 10 دوازده تومن

- - - Updated - - -

سلام
    یکی از اپراتورها به من گفت حدود ماهی 10 دوازده تومن

5. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان. من سرویس 20 مگ تانوما قرار داد قدیم دارم حجم 420 گیگ، داخل پنل مشترک روزهای مانده از سرویس ۳۶۶۲ بود که بالا عدی که مانده بود رو نشون میداد یعنی شروع قرار داد 10 سال و آخر ماه آبان مانده 2583 روز یعنی 7 سال بود که یک دفعه شد 3600 روز و 30 روز مانده که متوجه نشده بودم ! چند روز پیش پیام اومد سرویس 4 روزه دیگه تمومه و مرکز رفتم گفت قرار دادتون تموم شده باید قرار داد جدید ببندی که قیمتها خیلی بالاتر بودن من برای اون 110.000 میدادم و الان 50 مگ 500 گیگ 300.000 !!!
    دوستان کسی تجربه اتمام قرار داد داره میشه شکایت کرد که 7 سال مونده بوده؟ 2020 میگه اون باگ سیستم هست که فکر نمیکنم و مرکز هم میگه همه قرار دادها به روز شده کسی اطلاعی داره ممنون میشم به اشتراک بگذاره. قیمت سرویسها و حجم هم دارید بگید هر منطقه و شهر انگار یه مدله برای خودش.
    Last edited by blackbird; 21-12-2022 at 12:19.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام دوستان. من سرویس 20 مگ تانوما قرار داد قدیم دارم حجم 420 گیگ، داخل پنل مشترک روزهای مانده از سرویس ۳۶۶۲ بود که بالا عدی که مانده بود رو نشون میداد یعنی شروع قرار داد 10 سال و آخر ماه آبان مانده 2583 روز یعنی 7 سال بود که یک دفعه شد 3600 روز و 30 روز مانده که متوجه نشده بودم ! چند روز پیش پیام اومد سرویس 4 روزه دیگه تمومه و مرکز رفتم گفت قرار دادتون تموم شده باید قرار داد جدید ببندی که قیمتها خیلی بالاتر بودن من برای اون 110.000 میدادم و الان 50 مگ 500 گیگ 300.000 !!!
    دوستان کسی تجربه اتمام قرار داد داره میشه شکایت کرد که 7 سال مونده بوده؟ 2020 میگه اون باگ سیستم هست که فکر نمیکنم و مرکز هم میگه همه قرار دادها به روز شده کسی اطلاعی داره ممنون میشم به اشتراک بگذاره. قیمت سرویسها و حجم هم دارید بگید هر منطقه و شهر انگار یه مدله برای خودش.
    سلام
    آيا pdf قرارداد رو از سايت مخابرات دانلود کرده بوديد؟
    آيا از پنل تون و روزهاي مانده قراداد اسکرين شات داريد؟
    پيامک هاي فعال سازي و ... چطور؟

اگر تو اينها بند و تبصره اي که مخابرات بتونه اون رو بهانه کنه نباشه، مي تونيد اينها رو زيپ و در سايت رگولاتوري 195 بارگذاري کنيد که پيگيري کنن.

8. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سرویس ۷ ساله یا ۱۰ ساله به هیچ عنوان ندارن.. اینکه شما چنین چیزی رو دیدین دقیقا همان باگ سیستم بوده وگرنه قرارداد ها ۱ساله و یا ۲ ساله با توجه به گرفتن مودم و... بوده.
    هیچ شکایتی نمیشه کرد و بهتره زود هم سرویس یکساله رو بگیرید چون احتمالا برای سال جدید باز هم قیمت رو بالا میبرن...

البته بگم من هیچ وقت توی لیست سرویسها ۱۰ ساله ندیده بودم و بعید هم هست چنین حالتی باشه..
    Last edited by pipo4713; 21-12-2022 at 13:48.

10. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

احتمالا 3 ساله بوده دقیقا الان سه سال گذشته. 300 با 9% مالیات پول فیلترنت دادن خیلی زور داره
    Last edited by blackbird; 21-12-2022 at 14:36.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    آيا pdf قرارداد رو از سايت مخابرات دانلود کرده بوديد؟
    آيا از پنل تون و روزهاي مانده قراداد اسکرين شات داريد؟
    پيامک هاي فعال سازي و ... چطور؟

اگر تو اينها بند و تبصره اي که مخابرات بتونه اون رو بهانه کنه نباشه، مي تونيد اينها رو زيپ و در سايت رگولاتوري 195 بارگذاري کنيد که پيگيري کنن.
    اسکرین شات که دارم فکر نکنم سندیت داشته باشه هنوز زده 3600 روز قرار داد هم تو سایت هست یه بند زمان داره زیر کپی کردم

1-13– دورهاشتراک: مدت زمان سرویس انتخابی در شیوه فروش پیش پرداخت، که مشترک بر اساس تعرفه اعلامی از سوی شرکت در چارچوب مصوبات کمیسیون، هزینهی آن را میپردازد و از زمان دایری سرویس آغاز میشود.

ﻣﺎده ۳ - ﻣﺪت ﻗﺮارداد
    1-3 – مدت این قراردادمعادل نامحدود و بر اساس شیوه فروش پرداخت دورهای است.
    2-3– در ﺷﯿﻮه ﻓﺮوش ﭘﺮداﺧﺖ دوره ای)Post paid(، در ﺻﻮرت ﻋﺪم ﺗﻘﺎﺿﺎی ﮐﺘﺒﯽ ﻫﺮ ﯾﮏ از ﻃﺮﻓﯿﻦ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﻗﻄﻊ اراﯾﻪ ﺧﺪﻣﺎت در اﻧﻘﻀﺎء ﻣﺪت ﻣﺬﮐﻮر، ﻗﺮارداد ﺑﺎ ﺷﺮاﯾﻂ ﺣﺎﮐﻢ ﺑﺮ آن ﺗﺎ زﻣﺎن اﻋﻼم اﻧﺼﺮاف از درﯾﺎﻓﺖ / اراﯾﻪ ﺧﺪﻣﺎت ﻫﺮﯾﮏ از ﻃﺮﻓﯿﻦ ﺗﻤﺪﯾﺪ ﺷﺪه ﺗﻠﻘﯽ ﻣﯽ ﺷﻮد.
    3-3– در روش ﭘﯿﺶ ﭘﺮداﺧﺖ)prepaid(، ﭘﺲ از اﺗﻤﺎم ﻣﺪت زﻣﺎن ﻗﺮارداد، ﺗﻤﺪﯾﺪ ﻣﺠﺪد ﻗﺮارداد از ﻃﺮﯾﻖ ﭘﻨﻞ ﮐﺎرﺑﺮی ، ﺑﻪ ﺻﻮرت دوره ای و ﺑﺮ اﺳﺎس ﺷﺮاﯾﻂ و ﺿﻮاﺑﻂ ﺟﺪﯾﺪ ﺻﻮرت ﻣﯽ ﮔﺮدد )آﺧﺮﻳﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﻗﺮارداد در ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ CRM ﻣﻮﺟﻮد ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ(.
    6-3 – در روش ﭘﯿﺶ ﭘﺮداﺧﺖ)prepaid(، ﻫﺸﺪار ﭘﺎﯾﺎن زﻣﺎن دوره ﺳﺮوﯾﺲ ﻃﺒﻖ ﻗﺮارداد ﺣﺪاﻗﻞ 5 روز ﻗﺒﻞ از اﺗﻤﺎم زﻣﺎن ﭘﺎﻳﺎن دوره اﺷﺘﺮاک، ﺗﻮﺳﻂ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎ روش درﺧﻮاﺳﺘﯽ ﻣﺸﺘﺮک ﺑﻪ وی اﻃﻼع رﺳﺎﻧﯽ ﻣﯽ ﺷﻮد و در ﺻﻮرت ﻋﺪم درﺧﻮاﺳﺖ ﺗﻤﺪﯾﺪ از ﺳﻮی ﻣﺸﺘﺮک ﺗﺎ 72 ﺳﺎﻋﺖ ﭘﺲ از ﭘﺎﯾﺎن ﻣﺪت زﻣﺎن ﻗﺮارداد، ﻗﺮارداد ﻓﯽ ﻣﺎ ﺑﯿﻦ ﭘﺎﯾﺎن ﯾﺎﻓﺘﻪ ﺗﻠﻘﯽ ﺷﺪه و ﺳﺮوﯾﺲ ﺟﻤﻊ آوری ﻣﯽ ﺷﻮد و راه اﻧﺪازی ﻣﺠﺪد ﺳﺮوﯾﺲ ﻣﺸﻤﻮل زﻣﺎن و ﺷﺮاﯾﻂ ﺟﺪﯾﺪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد.
    ۶-۶– ﺷﺮﮐﺖ ﻣﺘﻌﻬﺪ ﻣﯽﺷﻮد ﺗﺎ ﭘﺎﯾﺎن دورهی اﺷﺘﺮاک ﺧﺪﻣﺖ اﻧﺘﺨﺎﺑﯽ ﺗﻐﯿﯿﺮی در ﺷﺮاﯾﻂ ﻣﻘﺮر در ﻗﺮارداد ﻧﺨﻮاﻫﺪ داد، ﻣﮕﺮ اﯾﻨﮑﻪ ﺑﺮ اﺳﺎس اﻋﻼم ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﺠﺒﻮر ﺑﻪ اﻋﻤﺎل ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ در اﯾﻦ ﻣﻮرد ﻧﯿﺰ ﺷﺮاﯾﻂ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ اﻃﻼع ﻣﺸﺘﺮک رﺳﯿﺪه و ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﯿﺮی در ﺧﺼﻮص اداﻣﻪ ﯾﺎ ﻓﺴﺦ ﻗﺮارداد در اﺧﺘﯿﺎر ﻣﺸﺘﺮک ﺑﺎﺷﺪ.
    اون بند 3-6 خیلی ناجوره سرویس فیبر من رو از خداشونه جمع کنن تا حالا چند بار کابل پاره شده عوض کردن رییس مرکز گفت اگه من اینجا بودم بهت سرویس نمیدادم دیگه الان گرفتی باید خدمات بدیم. قرار دادجایی ندیدم دقیق زمان داشته باشه فکر کنم همین 3 سال گرون نشده باید خدا رو شکر کرد شما چیزی متوجه شدی به من بگو مرسی
    Last edited by blackbird; 21-12-2022 at 14:38.

13. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2022

پيش فرض

دوستان یه سوال
    مودم من مدل fiberhome 5506-04 هست این مودم که 4 پورت گیگ داره قابلیت اتصال روتر داره?
    از سال 99 این مودمو استفاده میکنم ممکنه این مودم اختلال تو دسترسی به نت داشته باشه؟ یا وای فای ضعیف شه؟
    چون از حدود 1 ماه پیش دسترسی به قند شکنای پولی برام غیر ممکن شده رو نت مخابرات و اینکه سایت های خارجی رو گاها دیر لود میکنه برام.
    دوستانی که مشتری فیبر هستن همچین مشکلاتی مواجه شدن این اواخر؟
    سایتهای که سرور داخل کشور دارن زیر 1 ثانیه لود میکنه ولی سایت های خارجی رو گاها دیر لود میکنه

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

میانگین سرعت فیبر نوری چقدر هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •