تبلیغات :
پرسانِش - نرم افزار جادویی آموزش زبان انگلیسی با فیلم های زبان اصلی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید ویپ
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 448 از 523 اولاول ... 348398438444445446447448449450451452458498 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,471 به 4,480 از 5224

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سرویس من یه مشکلی داره
    تست با خود مخابرات

تست با سرور خارجی

تست با همون سرور ولی با پرو.کسی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    زنگ زدم 2020 میگه نباید اینطوری باشه
    پیمانکارم گفت آی پی استاتیک بگیر شاید درست شد که اونم در این حد جواب داد ( قبلش سرعت دانلود نصف این بود )
    نیازی به گرفتن آی پی نیست.. شما از طریق سایت آی پی لوکیشن ببینید چه آی پی بهتون ارایه شده.. بعد فیبر رو قطع و وصل کنید و باره بررسی کنید. هر باری که آی پی تغییر میکنه تست سرعت بگیرد.. اگر روی همون رنج دیدید سرعت هنوز پایین هست به احتمال زیاد با تغییر کردن رنج آی پی مشکل حل میشه که باز هم باید قطع و وصل کنید تا رنج هم تغییر کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان دوتا سول داشتم از شماها,اول اینکه برای راه اندازی مودم جدید علاوه بر vlan id و یوزر پسورد,پان نامبر برای راه اندازی ont کافیه یا باید حتما از طریق مرکز رجیستر باشه؟و اینکه آیا الان سرعتارو رو 100 مگابیت محدود کردن؟چون با مودمی که در حال حاظر دارم وقتی خیلی نزدیکش میشدی اپلود تا 150 میرفت ولی الان مکسیموم 100 هست!سر همین دو به شک بودم که مودم جدید بخرم یا نه چون مودم فعلیم لنش تا 100 مگابیت بیشتر نمیده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    دوستان کسی به تازگی تجربه تقاضا فیبرنوری داشته در تهران ؟ من ثبت نام کردم و شرایط هم مهیا هستش ولی گفتن نحوه ی گرفتن فیبرنوری عوض شده ما تقاضا رو وقتی اوکی باشه از طرف ما میفرستیم مرکز(حالا کدوم مرکز نمیدونم ؟؟؟) بعد باید صبر کنی تا جوابش بیاد مدت زمان هم معلوم نیست تازه این طوری شده اگر جواب اوکی بود برات بعد کابل کشی انجام میشه در مرحله آخر تلفن با پیش شماره 99 بهت داده میشه
    دوستان تا حالا این مراحل رو شنیده بودن ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سرعت از 200 اومده روی 100، به پشتیبانی هم نمیشه تیکت زد
    مجوز ورود به این قسمت از سامانه برای شما مقدور نمی باشد.
    فایل آپدیتی که دوستمون فرستاد
    هم زدم به دستگاه هیچ فرقی نکرد و همون ورژن خود دستگاه بود
    V3R015C10S150
    EchoLife HG8245H GPON Terminal (CLASS B+/PRODUCT
    Hardware Version: 494.B
    بله دوست عزیز از اول امسال قرداد هرکی تموم بشه سرعت رو حداکثر تا ۱۰۰ مگابیت دیگه نمیدن. مثلا شما اگه پارسال قرار داد ۱۲ ماهه داشتی و الان تموم شده تو تمدید سرعت نصف چیزی که بوده میشه. برای منم همینطور شد و کلی پیگیری کردم آخر تو مخابرات منطقمون گفتن دستور اومده حداکثر سرعت باید دوبربر چیزی که مشترک میخره باشه یعنی ۵۰ بگیری نهایت ۱۰۰ تا سرعت داری

5. 2 کاربر از alirezabz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سلام دوستان. این چندروزه کسی افت شدید سرعت داشته؟ ۳ روز پیش سرعت من از ۱۰۰ مگابیت اومد رو نهایت رو ۲۰. بعد زنگ زدم ۲۰۲۰ و تیکت زدم و فرداش درست شد. امروز از ۱ ساعت پیش دوباره سرعت اومده رو ۳۰ . تلفن زدم ۲۰۲۰ همش الکی یه چی میگن و سریع میرن سراغ dns و این چیزا که بهشون میگم چه ربطی داره سرعتم افت شدید داره. دانلودم اینجوریه اما آپلود درسته . این چند وقته هم قطعی زیاد شده اصلا دیگه دیوانه شدم.

7. این کاربر از alirezabz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

متاسفانه اسپم شد
    Last edited by elinbarrage; 05-08-2022 at 22:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان. این چندروزه کسی افت شدید سرعت داشته؟ ۳ روز پیش سرعت من از ۱۰۰ مگابیت اومد رو نهایت رو ۲۰. بعد زنگ زدم ۲۰۲۰ و تیکت زدم و فرداش درست شد. امروز از ۱ ساعت پیش دوباره سرعت اومده رو ۳۰ . تلفن زدم ۲۰۲۰ همش الکی یه چی میگن و سریع میرن سراغ dns و این چیزا که بهشون میگم چه ربطی داره سرعتم افت شدید داره. دانلودم اینجوریه اما آپلود درسته . این چند وقته هم قطعی زیاد شده اصلا دیگه دیوانه شدم.
    سلام دوست عزیز.تو سایتای داخلی اینجوری میشه برای منم دقیقا همینه..مشکل از روتینگ مخابرات و اینچیزاس و سرویس به احتمال زیاد مشکل نداره..اول برو تو اپتیک مودم ببین RX POWER نرخش چقدره؟البته این شاخصی که ذکر کردم وقتی از محدوده نرمال خارج میشه سرعت اپلود دچار افت شدید میشه و رو دانلود زیاد تاثیر نمیزاره چون من خودم این مشکلو داشتم(مشکل بالا بودن نرخ RX POWER)بعد اینکه برو توی سایت خارجی (پیشنهاد من سایت دیسکورد هست,وقتی سرعتت افت داشت و رو 20 مگ اومده بود دانلود برو همین برنامه دیسکورد رو همینجوری دان کن چون تو سایتش در شرایط عادی نهایت سرعت رو میگیری)و اینجوری میفهمی که مشکل از سایتای داخلی هست یا نه..

10. این کاربر از elinbarrage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام . منم با سرویس ADSL مخابرات دقیقا همین مشکل رو دارم . سرعت دانلودم از سایت های داخلی مثل سافت ۹۸ بعضی وقتا خیلی خوبه و با دانلود منیجر بالای یک مگابایت بر ثانیس و بعضی وقتا سرعت دانلودم با دانلود منیجر در حد صد کیلوبایت بر ثانیس . چندین بار با پشتیبانی تماس گرفتم و از طرف مخابرات منطقه هم یه کارایی کردن که درست نشد و فهمیدم ظاهرا کل شبکه مخابرات ایراد داره و جالبه مشکل فقط با سایت های داخلیه . تا جایی که میتونید پیگیری کنید تا مخابرات این مشکلو برطرف کنه . من خیلی پیگیری کردم

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

سلام . منم با سرویس ADSL مخابرات دقیقا همین مشکل رو دارم . سرعت دانلودم از سایت های داخلی مثل سافت ۹۸ بعضی وقتا خیلی خوبه و با دانلود منیجر بالای یک مگابایت بر ثانیس و بعضی وقتا سرعت دانلودم با دانلود منیجر در حد صد کیلوبایت بر ثانیس . چندین بار با پشتیبانی تماس گرفتم و از طرف مخابرات منطقه هم یه کارایی کردن که درست نشد و فهمیدم ظاهرا کل شبکه مخابرات ایراد داره و جالبه مشکل فقط با سایت های داخلیه . تا جایی که میتونید پیگیری کنید تا مخابرات این مشکلو برطرف کنه . من خیلی پیگیری کردم
    دوست من اینجوری که شما تعریف کردی مشکل شما مولتی کانکشن روی دانلود منیجر هست
    عیب از مخابرات نیست
    و adsl که دیگه نمیکشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    دوستان کسی به تازگی تجربه تقاضا فیبرنوری داشته در تهران ؟ من ثبت نام کردم و شرایط هم مهیا هستش ولی گفتن نحوه ی گرفتن فیبرنوری عوض شده ما تقاضا رو وقتی اوکی باشه از طرف ما میفرستیم مرکز(حالا کدوم مرکز نمیدونم ؟؟؟) بعد باید صبر کنی تا جوابش بیاد مدت زمان هم معلوم نیست تازه این طوری شده اگر جواب اوکی بود برات بعد کابل کشی انجام میشه در مرحله آخر تلفن با پیش شماره 99 بهت داده میشه
    دوستان تا حالا این مراحل رو شنیده بودن ؟
    همه را یه نحوی دست به سر میکنن که پشیمون شن
    فیبر نوری مخابرات مثل بورسیه دانشگاه هست
    99 بعد از کد شهر توئن هست مثلا تهران میشه 021 99

14. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •