تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 441 از 536 اولاول ... 341391431437438439440441442443444445451491 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,401 به 4,410 از 5354

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام من خواستم سرویس adsl از شرکت خصوصی بگیرم گفت خط شما فیبر نوریه باید از مخابرات بگیری زنگ زدم ۲۰۲۰ گفت شما سیمکشی خونتون فیبر نوری کار شده ولی مخابرات تانوما نیاورده اونجا حالا این که سیمکشی فیبر هست برای adsl هم بهتر جواب میده نسبت به سیم مسی؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام من خواستم سرویس adsl از شرکت خصوصی بگیرم گفت خط شما فیبر نوریه باید از مخابرات بگیری زنگ زدم ۲۰۲۰ گفت شما سیمکشی خونتون فیبر نوری کار شده ولی مخابرات تانوما نیاورده اونجا حالا این که سیمکشی فیبر هست برای adsl هم بهتر جواب میده نسبت به سیم مسی؟
    آره فیبرنوری بهتره سیم مسی کیفیت خط را پایین میاره سرعت اینترنتت کم میشه

3. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آره فیبرنوری بهتره سیم مسی کیفیت خط را پایین میاره سرعت اینترنتت کم میشه
    اصلا همچین چیزی هست که سیمکشی تلفن رو به جای سیم مسی فیبر نوری انجام بدن؟ یا فقط تا نزدیک خونه آوردن فیبر نوری رو؟ من سر کوچه هم از این باکس های fat دیدم

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست من منظور اینه که یه فیبر میاد تا باکس از اونجا تبدیل میشه به مس و میاد به خونه ها باید از داخل باکس رانژه بشه و اینترنت به شما بدن که مخابرات به شرکت دیگه ای اجازه نمیده یا خیلی کم هستن شرکت هایی که با این سیستم توانایی سرویس دادن رو داشته باشن. جا افتاده که میگن خط فیبره اما معنیش با FTTH یکی نیست. یه مدل دیگه هم خط PCM هست یه خط مسی با دستگاه چند خط شده، میشه درخواست داد که خط در بیاد از PCM اگه مرکز خط خالی داشته باشه اما خطی که با فیبر اومده رو نشنیدم مسی کنن کامل چون از ابتدای مسیر این مدلی کار شده. یه خوبی داره اگه سرویس بدن رو خطی که فیبر هست تا باکس مثل جریان VDSL چون فاصله سیم مسی تا محل کم هست کیفیت خط خیلی خوبه معمولا. اگه هم باکس FAT دیدی که درخواست FTTH بده. همه این مورد رو حضوری برو مرکز مخابرات منطقه و با معاون و رئیس و.... آشنا شو $ احتمالا حل میشه.
    Last edited by blackbird; 12-06-2022 at 22:30.

6. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ...ALI...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

pcm گفتین چی هست؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خطوط PCM خطوطی می باشند که مخابرات بواسطه کمبود کابل مسی بوسیله آن، خطوط تلفن را در اختیار مشترک قرار می دهد. خطوط PCM با قرار گرفتن چند خط روی یک خط از مخابرات تا مشترک موجب می شود ظرفیت بیشتری از خطوط را بتوان روی یک یا دو زوج سیم انتقال داد و نهایتا در سمت مشترک با استفاده از یک دستگاه PCM خطوط را به صورت جداگانه در اختیار مشتریکین قرار می دهند. (منبع سایت سرویسکاران)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by blackbird; 13-06-2022 at 13:14.

9. 3 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

مقل مجتمع ها. اون موقع نویز حط هم بیشتر میشه پس؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

خطوط PCM خطوطی می باشند که مخابرات بواسطه کمبود کابل مسی بوسیله آن، خطوط تلفن را در اختیار مشترک قرار می دهد. خطوط PCM با قرار گرفتن چند خط روی یک خط از مخابرات تا مشترک موجب می شود ظرفیت بیشتری از خطوط را بتوان روی یک یا دو زوج سیم انتقال داد و نهایتا در سمت مشترک با استفاده از یک دستگاه PCM خطوط را به صورت جداگانه در اختیار مشتریکین قرار می دهند. (منبع سایت سرویسکاران)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من تجربه این مدل خط رو نداشتم اما فکر کنم حتی برای مکالمه هم کیفیت جالبی ندارن، اگه منظور نویز بر روی اینترنت ADSL هست که اصلا روی این خطوط نمیشه سرویس داد. یه سری شرکتها برای مجتمعی که از نظر تعداد به صرفه باشه اینترنت رو با یه روشی به مجتمع میرسونن و تجهیزات و رانژه رو از اونجا رو خطوط مشترکین انجام میدن یعنی بعد از سیستم PCM یا فیبر. من تو برج آتی ساز چمران خیلی سال پیش دیده بودم این مدل سرویس دهی رو. البته اون موقع کاربرها نیاز به سرعت بالا و پینگ پایین نداشتن و تکنولوژی TD-LTE هم نبود نهایت وایرلس.

13. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nasi1962's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خراسان شمالی

پيش فرض

دوستان برای اولین بار به یه مشکلی خوردم که تا حالا پیش نیومده بود.
    من حجمه این ماهم تموم شده، و حجمه ماه بعدی اتوماتیک شارژ نشده هنوز، سرویسمم پیش پرداخته. تو پنل مخابرات هم زده 3 ترابایت مونده از کل حجم.
    الان 3 چهار ساعته که 0 هستش و سرعتم به 512kb کاهش پیدا کرده. پیامک هم اومد قبلش. قبلا هم پیامکش میومد که میگفت شما 85% از حجم این ماه رو مصرف کردید و همین که تموم میشد میگفت اگر حجم داشته باشید اتوماتیک جایگزین میشه و اگر نباشه باید ترافیکه اضافه خریداری کنید.
    همیشه هم قبل از ماه حجمم تموم میشه و ظرف چند دقیقه ترافیکم جایگزین میشد.
    حتی حجمه سرویسه پس پرداختمم خودش اتوماتیک جایگزین میشه بدون پرداخت هزینه ماهانه.
    واسه کسی این مشکله تاخیر بوجود نیومده تا حالا؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. mirsina1979

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •