تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 435 از 535 اولاول ... 335385425431432433434435436437438439445485 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,341 به 4,350 از 5350

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه farhang_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

سلام
    درخواست تانوما دادم و گفتن تجهیزات دارن پیمانکار نصبش اومد و گفت چون تو مسیر fat تا خونمون 3 خانه نوساز هست که از رو نماش هیچ قلاب کابل یا سیمی رد نشده و چون پیمانکار خصوصی هستند نمیتونند رو نمای ساختمان قلاب پیچ کنند که کابل رو رد کنند نمیتونند کابل بکشن
    کسی با همچین مشکلی برخورده؟
    چه کار میشه کرد؟
    خود مخابرات نمیتونه رو نمای ساختمان قلاب کابل پیچ کنه؟
    درود

دوست عزیز طبق قوانین شهرداری اداره برق و مخابرات مجاز هستند از نمای ساختمان ها برای انتقال کابل استفاده کنند ، این مورد رو
    از طریق خود مخابرات پیگیری کنید در نهایت باید انجام بدند.
    (احتمالا اون پیمانکار منظورش این بوده که انجام این کار هزینه جدا داره چون از لحاظ قانونی منعی وجود ندارد)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مرکز مخابرات سرعتت را محدود کرده
    مثلا باسه من آپلود رو رو 100 بسته
    ولی موقع آپلود بعضی مواقع میره بالای 100 دوباره میاد پایین
    این جوری که شما توصیف میکنی احتمالا مرکز مخابرات محدودت کرده

طرح سیاهنت ، توزیع فقر
    همینایی که کمپین را میندازن ما adsl داریم سرعتمون کمه تقصیر همیناست
    سرعت ftth را آوردن پایین برا جبران
    من این موضوع رو چند وقت پیش اعلام کردم و گفتم به مرور امکانش هست اینکار رو بکنن و مثله اینکه دارن انجام میدن به دلیل دادن پورتهای بیش از حد پهنای باند رو مجبورن کمتر کنن اما باز شما سعی کنید اول با مرکز NOC تماس بگیرید برای اینکه بتونید باهاش تماس بگیرید بهتره که از طریق نصابی که برای نصب مودم اومد پیگیر بشید و مشکل رو بهشون بگید شماره و مک آدرس رو بهشون اعلام میکنید و نگاه میکنن اگر محدود شده باشید الحساب باز درست میکنن اما اگر از طریق نرم افزاری محدود شده باشید کاری نمیشه کرد.
    Last edited by pipo4713; 25-04-2022 at 16:38.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

سلام
    من میتونم برای تبریز تا جایی که میتونم اضافه کنم.
    ایمیل : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

من این موضوع رو چند وقت پیش اعلام کردم و گفتم به مرور امکانش هست اینکار رو بکنن و مثله اینکه دارن انجام میدن به دلیل دادن پورتهای بیش از حد پهنای باند رو مجبورن کمتر کنن اما باز شما سعی کنید اول با مرکز NOC تماس بگیرید برای اینکه بتونید باهاش تماس بگیرید بهتره که از طریق نصابی که برای نصب مودم اومد پیگیر بشید و مشکل رو بهشون بگید شماره و مک آدرس رو بهشون اعلام میکنید و نگاه میکنن اگر محدود شده باشید الحساب باز درست میکنن اما اگر از طریق نرم افزاری محدود شده باشید کاری نمیشه کرد.
    این قضیه مکل فلش چیه. اگه بگیم این کارو کنن امکان داره سرعت درست بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این قضیه مکل فلش چیه. اگه بگیم این کارو کنن امکان داره سرعت درست بشه؟
    ببین اگر کسی که میخواد مک فلش رو انجام بده برات ببینه سرویس روی چند بسته شده باز هم اگر فلش کنه برات همون سرویس رو میبنده مگر اینکه اخلاقش اینطوری نباشه و یه فلش کنه بره،شما به نصاب تماس بگیر بگو سرویسی که به من تحویل دادی از این سرعت شده این و به واحد‌noc بفرسته ببینه مشکل کجاست،اینکه خودت زنگ بزنی ممکنه در انتها باز سرعتت همین باشه ولی اونها پیگیری کنن چون با هم دیگه بیشتر آشنا هستن احتمال تغییر وجود داره. شما کجا هستی؟ اگر تهران هستی کدام منطقه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

ببین اگر کسی که میخواد مک فلش رو انجام بده برات ببینه سرویس روی چند بسته شده باز هم اگر فلش کنه برات همون سرویس رو میبنده مگر اینکه اخلاقش اینطوری نباشه و یه فلش کنه بره،شما به نصاب تماس بگیر بگو سرویسی که به من تحویل دادی از این سرعت شده این و به واحد‌noc بفرسته ببینه مشکل کجاست،اینکه خودت زنگ بزنی ممکنه در انتها باز سرعتت همین باشه ولی اونها پیگیری کنن چون با هم دیگه بیشتر آشنا هستن احتمال تغییر وجود داره. شما کجا هستی؟ اگر تهران هستی کدام منطقه؟
    سلام.ممنون از پاسختون.
    من تهران منطقه رودهن هستم. اینجا کاربر فیبر زیاد نیست.
    شماره نصاب مودم و پیمانکارو داشتم زنگ زدم گفتن کاری از ما بر نمیاد به واحد فیبر مخابرات تماس بگیر. به اونا مراجعه کردم گفتن از طرف ما نیست ولی تو چند روز آینده برات فیوژنتو دوبار میشکنیم و از نو فیوژن میکنیم. محل ما پنج روز اینترنت قطع بود وقتی وصل شد سرعت از ۲۰۰ مگ رسید به ۸۶ . به ۲۰۲۰ هم تماس میگیرم میگن شماره سریال بده و ارجاع میدیم به کارشناس که هنوز که هنوزه خبری نیست. سرویسم هم ۵۰ مگ پیش پرداخته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

الان از مخابرا تماس گرفتن با من گفتن قانون جدید از امثال شروع شده سرعتارو محدود کردن .گفتن اگه بالاتر میخوای باید سرعت بالاتر بخری گفتم من ۵۰ مگ خریدم دیگه بیشترینشه گفت به هرحال همینه. جالبه قیمت بشه دو برابر کیفیت نصف بشه. بعد گفت هر کی امثال از این ماه تایم اینترنتش تموم بشه و دوباره تمدید کنه سرعتش میاد پایین و میشه دو برابر سرعتی که خریدید یعنی ۵۰ بخرید میشه ۱۰۰ و... دست برادران فوری انقلابی وزارت ارتباطات درد نکنه که پول دوبرابر مکنن و از کیفیت میزنن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

داداش
    دزدیدن فیبر بیشتر خرابکاری هست تا دزدی
    چون فلز نداره که آب کنن بفروشن
    فیبر دزدی یه ریال هم ارزش نداره
    بچه محل های خودت بودن
    محله ما هم یه بار دو تا لاغر اومده بودن میخواستن خرابکاری کنن
    داشتن از دیوار میرفتن بالا

ممکنه مثلا یکی تو همین فروم که دوست باز هم هست تو تلگرام و اینا یه چیزی دربارت بافته
    گفته برین فیبرشو بدزدین
    از اینا زیادن تو تلگرام و واتس آپ

در مورد سرعت هم کاری از دستت برنمیاد
    همین دو زاری ها که adsl دارن شاکی ان چرا ما سرعت مون کمه
    ظاهر سازی حکومت از سرعت کابرای ftth زدن که بگن مساوات ه
    برو خر خانوم های اصلاح طلب را بچسب که کمپین راه میندازن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

زارع‌ پور وعده داد با پای کار آمدن اپراتورها جهت توسعه فیبر نوری در کشور، طی یک تا دو ماه آینده مردم می‌توانند با وارد کردن کد پستی خود در سایت iranfttx.ir از زمان و وضعیت فیبرکشی در محله‌شان مطلع شوند.

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

درود

دوست عزیز طبق قوانین شهرداری اداره برق و مخابرات مجاز هستند از نمای ساختمان ها برای انتقال کابل استفاده کنند ، این مورد رو
    از طریق خود مخابرات پیگیری کنید در نهایت باید انجام بدند.
    (احتمالا اون پیمانکار منظورش این بوده که انجام این کار هزینه جدا داره چون از لحاظ قانونی منعی وجود ندارد)
    امروز با رییس مخابرات صحبت کردم میگفت چون پیمانکار اینطور گفته پس نمیشه کابل کشید مگراینکه من برم از 3 تا آپارتمان رضایتنامه بگیرم که کابل از رو نمای خونشون رد بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •