تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 434 از 536 اولاول ... 334384424430431432433434435436437438444484534 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,331 به 4,340 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

درود

دوست عزیز در مورد بریج کردن روی روتر این مشکل چند ماهی هست برای بنده هم پیش اومده قبلا به این صورت بود که وقتی بریج انجام میشد پنل مخابرات باز
    میشد و پیام میداد شما اجازه دسترسی از این مک آدرس رو ندارید که با یک تماس با 2020 و درخواست ست کردن مک جدید اوکی میشد اما نمیدونم چه تغییراتی
    دادند که البته خودشون هم اطلاع ندارند! اون پیام دیگه ظاهر نمیشه و تغییر مک هم فرقی ایجاد نمیکنه بنده خیلی پیگیری کردم که چرا دیگه نمیشه مودم رو بریج
    کرد حتی با مرکز سوییچینگ صحبت کردم و یک بار اکانت بنده رو کلا پاک و مجدد اضافه کردند ولی باز هم فرقی نکرد و در نهایت کانکشن رو روی خود مودم برگردوندم
    حالا نمیدونم این مشکل فقط برای بعضی کاربران FTTH هست یا برای ADSL هم پیش اومده....
    در مورد افت سرعت و کیفیت خط هم اولین احتمال این هست که این سری فیوژن ها رو درست انجام نداده باشند پیشنهاد میکنم این مورد رو اول بررسی کنید

درود
    مک را اپراتور قفل میکند
    مودم زایکسل تغییر مک ندارد هواووی یا فایبر هوم شاید داشته باشد
    من هم یک بار مک بازی م گرفت زنگ زدم اپراتور آقا بود یه کار کرد که رو مودم فقط با 100 مگ وصل میشد
    با بریج و مک جدا این مشگل پیش نمیاد
    بهتره بریج کنید ، این مودم قدیمی است
    یعنی انگار رو اون مک پورت GPON (که قابل تغییر نیست) سرعت 100 تعریف میشه باسه کاربر
    حالا چه پس باشه چه پیش
    اگر میرید مخابرات بگید مک فلاش کنند یعنی محدودیت سرعت رو مک پرت جی پان را بردارند . بگید پیش گرفتم

یه نکته دیگه اسپید تست speed test بعضی مواقع رو سرورهای داخلی محدودیت سرعت گذاشتن ولی مثلا یه چیزی از خارج دانلود میکنی محدودیت نیست .

م

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

من کلا روتر و مودم رو ریست کردم از اول پارامتر دادم مشکل بریج درست شد. کیفت rx هم رو ۱۹ هست خوبه. مشکل دیگه اینه که اسپید تست سرعت رو ۲۰۰ نشون میده اما تو دانلود سرور داخلی از ۲۵ MB شروع میشه میاد رو ۱۲ میمونه. قبلا سرور داخلی ۲۵ سرعت دانلودم بود. سرور خارج هم قبلا کمترین حالت ۲۰ بود الان تو بهترین حالت رو ۹ یا ۱۰ هست.

-
    مرکز مخابرات سرعتت را محدود کرده
    مثلا باسه من آپلود رو رو 100 بسته
    ولی موقع آپلود بعضی مواقع میره بالای 100 دوباره میاد پایین
    این جوری که شما توصیف میکنی احتمالا مرکز مخابرات محدودت کرده

طرح سیاهنت ، توزیع فقر
    همینایی که کمپین را میندازن ما adsl داریم سرعتمون کمه تقصیر همیناست
    سرعت ftth را آوردن پایین برا جبران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

آخه تاقبل از ۵ روز پیش که دزد بزنه کافو رو بدزده همه چی خوب بود. وقتی دوباره همچیرو درست کردن اینجوری شده. اسپید تست سرور داخلی ۲۰۰ مگابیت نشون میده.ولی دانلود ۱۲مگابایت هست. نمیدونم چجوری میشه. باید با ۲۰۲۰ تماس بگیرم یا برم مخابرات؟ یهو دزد زد یادشون افتاد که بیارن پایین؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

آخه تاقبل از ۵ روز پیش که دزد بزنه کافو رو بدزده همه چی خوب بود. وقتی دوباره همچیرو درست کردن اینجوری شده. اسپید تست سرور داخلی ۲۰۰ مگابیت نشون میده.ولی دانلود ۱۲مگابایت هست. نمیدونم چجوری میشه. باید با ۲۰۲۰ تماس بگیرم یا برم مخابرات؟ یهو دزد زد یادشون افتاد که بیارن پایین؟
    دوست عزیز دزد که کامپیوتر های مخابرات را ندزدیده
    یا موقتی هست حل میشه
    یا مشکل مک
    یا بگید پیمان کار بیاد عدد rx شما را ببینه شاید احتیاج به فیوژن کاری باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoseinsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    میشه لطفا تعرفه های جدید مخابرات برای FTTH را از مروفایلتون برام بفرستید.
    در ضمن من پیش پرداخت بگیرم یا پس پرداخت
    پیش پرداخت را چگونه باید پرداخت کنم
    ممنون

داره خودمونی میشه farhang_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

دوست گرامی اگر با اسپیدتست 200 هست پس مشکل از تغییر کابل و فیوژن ها نیست مورد نرم افزاری هست و مربوط میشه به تغییراتی
    که مخابرات اخیرا روی سرویس ها اعمال کرده و سرویسی که در حال حاضر دارید که روی سرعت 100مگ برای دانلود محدود شده ، شاید
    نیاز به تغییر سرویس داشته باشید از طریق2020 پیگیری کنید حل میشه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

دوست گرامی اگر با اسپیدتست 200 هست پس مشکل از تغییر کابل و فیوژن ها نیست مورد نرم افزاری هست و مربوط میشه به تغییراتی
    که مخابرات اخیرا روی سرویس ها اعمال کرده و سرویسی که در حال حاضر دارید که روی سرعت 100مگ برای دانلود محدود شده ، شاید
    نیاز به تغییر سرویس داشته باشید از طریق2020 پیگیری کنید حل میشه...
    ممنون از پاسخت.
    من سرویسم ۵۰ مگ پیش پرداخت هست. سرعتم خوب بود ولی بعد از اینکه دزد محترم کافو رو دزدید به گفته مخابرات بعد از حدود ۵ روز که دوباره اینترنت وصل شد سرعت دانلودم نصف شد. وسط سرویسم هم هستم یعنی تغییری چیزی صورت نگرفته. به ۲۰۲۰ هم ۲ بار تلفن زدم گفتن ارجاع میدیم به کارشناس و چیزی خاصی انجام ندادن . وقتی دانلود میکنم از سافت ۹۸ سرعتم از ۲۶ میاد پایین رو ۱۲ ایست میکنه. قبلا همون ۲۵ و ۲۶ تو دانلود منیجر سرعت میگرفتم.

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ممنون از پاسخت.
    من سرویسم ۵۰ مگ پیش پرداخت هست. سرعتم خوب بود ولی بعد از اینکه دزد محترم کافو رو دزدید به گفته مخابرات بعد از حدود ۵ روز که دوباره اینترنت وصل شد سرعت دانلودم نصف شد. وسط سرویسم هم هستم یعنی تغییری چیزی صورت نگرفته. به ۲۰۲۰ هم ۲ بار تلفن زدم گفتن ارجاع میدیم به کارشناس و چیزی خاصی انجام ندادن . وقتی دانلود میکنم از سافت ۹۸ سرعتم از ۲۶ میاد پایین رو ۱۲ ایست میکنه. قبلا همون ۲۵ و ۲۶ تو دانلود منیجر سرعت میگرفتم.
    برای من هم بعد از تمدید کردن سرعتم از ۲۰۰ به ۱۰۰ کاهش پیدا کرد
    امروز تماس گرفتم ۲۰۲۰ طرف بهم میگه خوب سرعت شما باید ۵۰ باشه چون شما ۵۰ خریدی کم مونده بود بدهکار بشم بیخیال شدم فعلا همین ۱۰۰ باشه تا ببینیم چچی میشه

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    درخواست تانوما دادم و گفتن تجهیزات دارن پیمانکار نصبش اومد و گفت چون تو مسیر fat تا خونمون 3 خانه نوساز هست که از رو نماش هیچ قلاب کابل یا سیمی رد نشده و چون پیمانکار خصوصی هستند نمیتونند رو نمای ساختمان قلاب پیچ کنند که کابل رو رد کنند نمیتونند کابل بکشن
    کسی با همچین مشکلی برخورده؟
    چه کار میشه کرد؟
    خود مخابرات نمیتونه رو نمای ساختمان قلاب کابل پیچ کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •