تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 429 از 536 اولاول ... 329379419425426427428429430431432433439479529 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,281 به 4,290 از 5352

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

گوزل حق با تو هستش من اشتباه کردم
    کسایی که نظرات رو میخونن با نصاف نگاه کنن میگن حرف کی به واقعیت نزدیکه
    طبق نظر دولت و رگولاتوری تا قبل از شروع 1401 نباید افزایش تعرفه صورت میگرفت گلایه ها و بحث هایی هم که تو توییتر و 2020 شده بود به این بحث بود من کی گفتم قراره تا سال بعد همین تعرفه ها باقی بمونه شما فکر کنم دوست داری همه بحث ها رو بسطش بدی به مسائل دیگه نمونش همین تعرفه ها هست که من هم قبلا گفتم تا پایان سال برگردونده شده .اینکه شما میگی اگه با توییت باشه سال بعدم همین تعرفه ها بمونه دست من و شما نیست هیئت دولت 2 ماه پیش با رگولاتوری و سازمان تنظیم مقررات تصمیم قطعی به افزایش تعرفه ها در 1401 گرفتن .مساله ای که شما میگی دست من و چند نفر دیگه نیس موضوع افزایش تعرفه ها تصویب شده ولی شکایتی که شده بخاطر این بوده که قبل شروع سال جدید تعرفه ها گرون شده بود.
    اینکه تو اکثر شهرها با هزینه مثه من یا کمتر سرعت بیشتر دریافت میکنن من و امثال من هم میتونیم درخواست بدیم که شرایط مثه شهر های دیگه داشته باشیم من قبلا هم گفتم بنا به درخواست مخابرات استان پهنا باند شهرستان های استان رو محدود کردن.که این یعنی حق خوری
    من یا شخص دیگه نمیتونه طرز فکرتو عوض کنه اینکه اصرار بر این داری که کسایی که سرعت بالا میگیرن حق دارن یا بقول خودت مخابرات بهشون حال میده و کسایی که سرعتای پایین با همون هزینه دارن نمیتونن مطالبه کنن اون دیگه واقعا بستگی به طرز فکرت داره عزیز .اگه همه یک هزینه پرداخت میکنن باید یه سرعت و کیفیت رو دریافت کنن.حالا اینکه شما میگی نه من و شخض دیگه حق مطالبه کنه و حرف مفت میزنیم اون دیگه به طرز فکرت برمیگرده.
    شاتل تو قم چن روز پیش سرعت 1 گیگی رونمایی کرد به مرور زمان این سرعت ها همه گیر میشه گفتم به مرور زمان. تا کسی مطالبه نکنه و نخواد پیگیر باشه ممکنه تا چندین سال منطقه ما اینشکل بمونه در حالیکه مناطق دیگه جلو بیوفتن تو زیرساخت ها.
    درمورد اینکه گفتی سرعت منو از بخش فنی باز کنن ارومیه هم رفتیم چن نفر ماه پیش گفتن دستور رییس مخابرات هست برامحدودیت پهنا باند شهرها حتی مشتری های خود ارومیه سرعت 400 مگی داشتن ولی مسعولای فنی گفتن نمیتونن کاری کنن.باز شما حرفمو قبول نداری اون دیگه میگم برمیگرده به طرز فکرت
    گفتم آدما متفاوتن.یا علی
    به نظر شما کلا ۴ روز سرویس رو دوباره ارزون کردن چقدر از مشترکین الان رفتن سرویس رو خریدن؟؟ شاید ۵٪ اینکار رو کردن .. آیا مخابرات میاد برای ۱۰٪ از مردم که حالا شما میگی ما شکایت کردیم توییت زدیم بیاد قیمت رو بیاره براتون پایین؟؟ وقتیکه امروز آورده پایین اما هفته دیگه برمیگرده سر جاش چقدر تو زندگیت تاثیر داره؟ اینجا همه چی گرون شده الان لنگ ۱۰۰ تومن پول بیشتر دادن اینترنتی؟؟ موقعی که بنزین گرون شد اون همه آدم ریختن خیابون اومدن ارزون کنن بعد بگن بخاطر مردم؟ نه برادر نکردن.. پس الکی منت رو سر خودت نذار الکی هم این حرفا رو باور نکن که با پیگیری X و Y ارزون شده.. زمانی این حرف درسته که حداقل ۶ ماه پایداری داشته باشه نه ۳و۴ روز.
    منم جایی نگفتن من سرویسم ۳۰۰ برای شما ۵۰ باید همین ۵۰ بمونه من دارم تو نباید داشته باشی.. شما اگر ۱٪ هم امکان داره که بتونی از سرویس من استفاده کنی یوزر پسورد هر زمان که خاصی برات میفرستم نوش جونت استفاده کن.. اما هی نگو حق حق گرفتنیس و من میگیریم.. من دارم بهت میگم حقی نیست شما ۱۰۰ نفر رو بکن قاضی ببین حقی داری که بگیری یا نه بعد بگو. طبق نوشته پنل ۵۰ مگابیت پس باید همون باشه. البته اگر سرویس ۵۰ مگابیت هم باشه.. اگر برای مناطقی هم بازه ببین ۱۰۰ بار گفتم اما باز حرف خودت رو میزنی.. اگر بازه بستگی به مناطق داره که ماشالله شما هم خودت در جریان قرار گرفتید. اما اگر برای ما رو هم بکنن ۵۰ کاریش نمیتونیم کنیم چونکه قرار دادمون ۵۰ هست نه بیشتر. جالبیه حرفها اینطوری که بیشتر صحبتهای من رو شما باز به خودم پس میدی.. بله ۱گیگ باز کرده اما نیومده همین الان بگه به تمامیه کاربران خانگی ۱ گیگ میدم ولی باز شما میگی مطالبه ))
    کسی هم نگفت حرف شما رو قبول نداریم تو بستن سرویس اما جالبیش اینکه داری میبینی مناطق باهم فرق دارن و تا نخوان باز نمیشه ولی هیچ حق خوری نیست.. شما بیشتر نیاز داری طرز تفکرت رو عوض کنی ... چون مثل این میمونه فلانی بنز داره خریده ۱۰۰ تومن .. تو هم بنز خریدی شده ۱۰۰ تومن باید همون رنگ همون مدل همه ی همون آپشن ها رو داشته باشه.

پس شما مطالبه کن انشالله سرویست باز بشه. مطالبه کن انشالله سرویستون همین قیمت بمونه. اما حرف منطقی بزن وگرنه با اینکه بیای بگی تو داری من ندارم ... من دارم تو نداری حرفت منطقی نیست .
    Last edited by pipo4713; 13-03-2022 at 19:11.

2. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

به نظر شما کلا ۴ روز سرویس رو دوباره ارزون کردن چقدر از مشترکین الان رفتن سرویس رو خریدن؟؟ شاید ۵٪ اینکار رو کردن .. آیا مخابرات میاد برای ۱۰٪ از مردم که حالا شما میگی ما شکایت کردیم توییت زدیم بیاد قیمت رو بیاره براتون پایین؟؟ وقتیکه امروز آورده پایین اما هفته دیگه برمیگرده سر جاش چقدر تو زندگیت تاثیر داره؟ اینجا همه چی گرون شده الان لنگ ۱۰۰ تومن پول بیشتر دادن اینترنتی؟؟ موقعی که بنزین گرون شد اون همه آدم ریختن خیابون اومدن ارزون کنن بعد بگن بخاطر مردم؟ نه برادر نکردن.. پس الکی منت رو سر خودت نذار الکی هم این حرفا رو باور نکن که با پیگیری X و Y ارزون شده.. زمانی این حرف درسته که حداقل ۶ ماه پایداری داشته باشه نه ۳و۴ روز.
    منم جایی نگفتن من سرویسم ۳۰۰ برای شما ۵۰ باید همین ۵۰ بمونه من دارم تو نباید داشته باشی.. شما اگر ۱٪ هم امکان داره که بتونی از سرویس من استفاده کنی یوزر پسورد هر زمان که خاصی برات میفرستم نوش جونت استفاده کن.. اما هی نگو حق حق گرفتنیس و من میگیریم.. من دارم بهت میگم حقی نیست شما ۱۰۰ نفر رو بکن قاضی ببین حقی داری که بگیری یا نه بعد بگو. طبق نوشته پنل ۵۰ مگابیت پس باید همون باشه. البته اگر سرویس ۵۰ مگابیت هم باشه.. اگر برای مناطقی هم بازه ببین ۱۰۰ بار گفتم اما باز حرف خودت رو میزنی.. اگر بازه بستگی به مناطق داره که ماشالله شما هم خودت در جریان قرار گرفتید. اما اگر برای ما رو هم بکنن ۵۰ کاریش نمیتونیم کنیم چونکه قرار دادمون ۵۰ هست نه بیشتر. جالبیه حرفها اینطوری که بیشتر صحبتهای من رو شما باز به خودم پس میدی.. بله ۱گیگ باز کرده اما نیومده همین الان بگه به تمامیه کاربران خانگی ۱ گیگ میدم ولی باز شما میگی مطالبه ))
    کسی هم نگفت حرف شما رو قبول نداریم تو بستن سرویس اما جالبیش اینکه داری میبینی مناطق باهم فرق دارن و تا نخوان باز نمیشه ولی هیچ حق خوری نیست.. شما بیشتر نیاز داری طرز تفکرت رو عوض کنی ... چون مثل این میمونه فلانی بنز داره خریده ۱۰۰ تومن .. تو هم بنز خریدی شده ۱۰۰ تومن باید همون رنگ همون مدل همه ی همون آپشن ها رو داشته باشه.

پس شما مطالبه کن انشالله سرویست باز بشه. مطالبه کن انشالله سرویستون همین قیمت بمونه. اما حرف منطقی بزن وگرنه با اینکه بیای بگی تو داری من ندارم ... من دارم تو نداری حرفت منطقی نیست .
    نمیدونم وضع مالیت چقدر خوبه عزیز ولی خیلیا قرارداد شون تموم میشه و انصاف نیست که با تعرفه جدید اونم قبل پایان سال قرارداد ببندن .یادت باشه اول شما نوشتی ماشالله این موضوع رو همه جا گفتم منم تو جواب نوشتم دوستان تو جریان باشن که طرح قرارداد یک ساله بگیرن چون با نرخ امسال قرارداد براشون نوشته میشه و تا یکسال آینده هم تغییری تو تعرفه هاشون ایجاد نمیشه.
    خیلی فرق هست شما طرح 50 مگ با حجم 520 گیگ با قیمت 160 هزار تومن الان رو از اول فروردین با حجم 250 گیگ و قیمت 300 هزار تومن بخری پس در نظر بگیر دوست عزیز اگه قرارداد یکساله قبل پایان سال ببندی تا آخر سال 1401 قیمت و حجم 1400 رو دریافت میکنی. حالا فکر کنم بهتر بفهمی چرا شکایت شده بود به افزایش تعرفه قبل از شروع سال جدید. ولی ولی اگه شما دوست داری ماهانه تمدید کنی اون بحثه دیگه هست که شخصیه. بفرض میگم شما از سال بعد قرارداد ببندی هر ماه 150 هزار تومن بیشتر از نرخ امسال هر ماه هزینه میدی تو یکسال یعنی یک میلیون و هشتصد بیشتر از نرخ امسال حالا کاهش حجمی که اعمال میکننرو در نظر نگرفتم.خدا به مالت برکت بده شاید اونقدر داری که ده میلیون تو سال هم به چشت نیاد.
    اگه یک درصد کاری از دستم بربیاد تو هر مساله ای سعی میکنم اطلاع بدم و بگم چون انسانیم و باید بهمدیگه کمک کنیم.
    شما اگه همون فردی باشی که زیر توییت آقای سالم کامنت گذاشتم و جواب دادی همونموقع خدمت مبارکت عرض کردم که مخابرات میگه سرعت شهرستان هارو محدود کردن و علتشو از ایشون پرسیدم و بهشونم گفتم اگه مخابرات استان این کارو انجام داده داره حق خوری میکنه چون مرکز استان سرعت خودشو باز گذاشته بقیه شهرها هم همینطور.من حرفای جنابعالی رو به خودت برنمیگردونم شما دقت نمیکنی که قبلش من بحث محدودیت سرعت رو که مخابرات انجام داده 3 هفته پیش اعلام کردم ولی چن روز پیش از طریق شورای شهر پیگیر شدیم قراره نامه با امضای نماینده شهر و ریاست مخابرات شهرستان به مرکز استان فرستاده شه که محدودیت پهنا باند برا شهر ما برداشته بشه.امیدوارم اتفاق بیوفته تا بتونم خدمتت اسکرین بدم که مطالبه جواب میده

4. 2 کاربر از mehranesfandiari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

نمیدونم وضع مالیت چقدر خوبه عزیز ولی خیلیا قرارداد شون تموم میشه و انصاف نیست که با تعرفه جدید اونم قبل پایان سال قرارداد ببندن .یادت باشه اول شما نوشتی ماشالله این موضوع رو همه جا گفتم منم تو جواب نوشتم دوستان تو جریان باشن که طرح قرارداد یک ساله بگیرن چون با نرخ امسال قرارداد براشون نوشته میشه و تا یکسال آینده هم تغییری تو تعرفه هاشون ایجاد نمیشه.
    خیلی فرق هست شما طرح 50 مگ با حجم 520 گیگ با قیمت 160 هزار تومن الان رو از اول فروردین با حجم 250 گیگ و قیمت 300 هزار تومن بخری پس در نظر بگیر دوست عزیز اگه قرارداد یکساله قبل پایان سال ببندی تا آخر سال 1401 قیمت و حجم 1400 رو دریافت میکنی. حالا فکر کنم بهتر بفهمی چرا شکایت شده بود به افزایش تعرفه قبل از شروع سال جدید. ولی ولی اگه شما دوست داری ماهانه تمدید کنی اون بحثه دیگه هست که شخصیه. بفرض میگم شما از سال بعد قرارداد ببندی هر ماه 150 هزار تومن بیشتر از نرخ امسال هر ماه هزینه میدی تو یکسال یعنی یک میلیون و هشتصد بیشتر از نرخ امسال حالا کاهش حجمی که اعمال میکننرو در نظر نگرفتم.خدا به مالت برکت بده شاید اونقدر داری که ده میلیون تو سال هم به چشت نیاد.
    اگه یک درصد کاری از دستم بربیاد تو هر مساله ای سعی میکنم اطلاع بدم و بگم چون انسانیم و باید بهمدیگه کمک کنیم.
    شما اگه همون فردی باشی که زیر توییت آقای سالم کامنت گذاشتم و جواب دادی همونموقع خدمت مبارکت عرض کردم که مخابرات میگه سرعت شهرستان هارو محدود کردن و علتشو از ایشون پرسیدم و بهشونم گفتم اگه مخابرات استان این کارو انجام داده داره حق خوری میکنه چون مرکز استان سرعت خودشو باز گذاشته بقیه شهرها هم همینطور.من حرفای جنابعالی رو به خودت برنمیگردونم شما دقت نمیکنی که قبلش من بحث محدودیت سرعت رو که مخابرات انجام داده 3 هفته پیش اعلام کردم ولی چن روز پیش از طریق شورای شهر پیگیر شدیم قراره نامه با امضای نماینده شهر و ریاست مخابرات شهرستان به مرکز استان فرستاده شه که محدودیت پهنا باند برا شهر ما برداشته بشه.امیدوارم اتفاق بیوفته تا بتونم خدمتت اسکرین بدم که مطالبه جواب میده

دوست من اینکه میگم همه جا کلا فکر میکنی چند نفر الان دارن میبینن و رفتن این موضوع رو حل کردن برای خودشون؟؟؟ به نظرت ۱۰٪ هم شده؟؟ شما دقیقا از همونایی هستی که میگن بنزین از فردا میشه ۵ تومن میری تو صف بنزین تا صبح وامیسی که یک باک بنزین با ۱۵۰۰ تومن زده باشی.. ۲ تا شعار هم میدی بعد میگی مطالبه کردم حقم رو !!
    من دقیقا همون فردم که اومدی نوشتی بهت هم همونجا گفتم اینجا هم میگم با ناله کردن نمیشه کاری کرد. حق مطالبه کردن هم نیست.. چندین بار گفتی حق .. مطالبه مطالبه بهت کامل توضیح دادم .. این داستان شده شبیه اون شخصی که دستش یه کاسه گرفته درخواست کمک میکنه بعد میگه مطالبه کردم.. یا شخصی که از بالای دیوار مردم بالا میره میگه این که داره پس منم باید برم مطالبه کنم.. واقعا دمت گرم که اینقدر پیگیری ولی خواهش میکنم هی نگو مطالبه کردن.. چون خنده دار ترین رو داری میگی. این مطالبه نیست چون جایی ثبت نشده . اگر هم اینقدر خوب میتونید مطالبه کنید زحمت بکشید برای کاربران دیگر اپراتور ها هم شما پا پیش قدم بذارید تا بلکه دیگر دوستان هم از مطالبه گیری شما فیض ببرن و مشکلشون حل بشه.
    اینکه DNS چین خرابه که با سرعت فقط مشکلت حل نمیشه که .. ۴تا چیز شنیدید یه فیبر نوری دارید میگید اااا پس سرعت پایینه برم سرعت بشه ۳۰۰ مشکل من در کلاسا ۱۰۰٪ حل میشه.. شما این بخش رو حل کنی سر دراز این داستان زیر فرشه باز یجا دیگه درگیر میشی...
    Last edited by pipo4713; 14-03-2022 at 21:47.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

دوست من اینکه میگم همه جا کلا فکر میکنی چند نفر الان دارن میبینن و رفتن این موضوع رو حل کردن برای خودشون؟؟؟ به نظرت ۱۰٪ هم شده؟؟ شما دقیقا از همونایی هستی که میگن بنزین از فردا میشه ۵ تومن میری تو صف بنزین تا صبح وامیسی که یک باک بنزین با ۱۵۰۰ تومن زده باشی.. ۲ تا شعار هم میدی بعد میگی مطالبه کردم حقم رو !!
    من دقیقا همون فردم که اومدی نوشتی بهت هم همونجا گفتم اینجا هم میگم با ناله کردن نمیشه کاری کرد. حق مطالبه کردن هم نیست.. چندین بار گفتی حق .. مطالبه مطالبه بهت کامل توضیح دادم .. این داستان شده شبیه اون شخصی که دستش یه کاسه گرفته درخواست کمک میکنه بعد میگه مطالبه کردم.. یا شخصی که از بالای دیوار مردم بالا میره میگه این که داره پس منم باید برم مطالبه کنم.. واقعا دمت گرم که اینقدر پیگیری ولی خواهش میکنم هی نگو مطالبه کردن.. چون خنده دار ترین رو داری میگی. این مطالبه نیست چون جایی ثبت نشده . اگر هم اینقدر خوب میتونید مطالبه کنید زحمت بکشید برای کاربران دیگر اپراتور ها هم شما پا پیش قدم بذارید تا بلکه دیگر دوستان هم از مطالبه گیری شما فیض ببرن و مشکلشون حل بشه.
    اینکه DNS چین خرابه که با سرعت فقط مشکلت حل نمیشه که .. ۴تا چیز شنیدید یه فیبر نوری دارید میگید اااا پس سرعت پایینه برم سرعت بشه ۳۰۰ مشکل من در کلاسا ۱۰۰٪ حل میشه.. شما این بخش رو حل کنی سر دراز این داستان زیر فرشه باز یجا دیگه درگیر میشی...
    داشتم گذری از این تاپیک رد میشدم که چشمم به خطبه هات افتاد !! بیا پایین سرمون درد گرفت همین امثال تو با این طرز فکر تو این کشور زندگی میکنند که اینجا بهتر از این نمیشه دیگه
    جوری حرف میزنی که گویا سهام دار شرکت مخابرات ایرانی
    من از سال 98 تا الان مشترک فیبر نوری مخابرات بودم با بالاترین تعرفه ممکنش ( 50 مگابیت 500 گیگ بین الملل ) تا اینجا هم هیچ اعتراضی نداشتم ولی اینکه یک شب تعرفه رو بالا میبرن بدون اطلاع این از اساس مشکل داره و مصداق دزدی تو روز روشن ه
    علاوه بر این که تعرفه رو بردن بالا حجم هم کاهش دادند !!!
    اومدی یه تومار چرت نوشتی که بگی نه اوکی تورم هست و غیره خوبه که میبرن بالا ؟
    آره تورم هست اونم +50% ولی چه ربطی به کاهش حجم اینترنتی داره ؟ قیمت رو دوبل کرده ؟ اوکی ! چرا حجم رو نصف کرده ؟ نشستی اینجا کاربرا رو به سکوت دعوت میکنی میگی همینی که هست ! این جمله رو فقط و فقط یه ادمی که تو مخابرات ذی نفع میزنه و لاغیر
    لابد فک فامیل مخابراتی داره که همه چیزت مفته و اینجوری داری اینجا حرف میزنی و الا یه ادمی که عقل داشته باشه نمیاد از گرونی و کاهش حجم تعریف و تمجید کنه !
    برو یه جادیگه بزار باد بیاد.

7. 5 کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

داشتم گذری از این تاپیک رد میشدم که چشمم به خطبه هات افتاد !! بیا پایین سرمون درد گرفت همین امثال تو با این طرز فکر تو این کشور زندگی میکنند که اینجا بهتر از این نمیشه دیگه
    جوری حرف میزنی که گویا سهام دار شرکت مخابرات ایرانی
    من از سال 98 تا الان مشترک فیبر نوری مخابرات بودم با بالاترین تعرفه ممکنش ( 50 مگابیت 500 گیگ بین الملل ) تا اینجا هم هیچ اعتراضی نداشتم ولی اینکه یک شب تعرفه رو بالا میبرن بدون اطلاع این از اساس مشکل داره و مصداق دزدی تو روز روشن ه
    علاوه بر این که تعرفه رو بردن بالا حجم هم کاهش دادند !!!
    اومدی یه تومار چرت نوشتی که بگی نه اوکی تورم هست و غیره خوبه که میبرن بالا ؟
    آره تورم هست اونم +50% ولی چه ربطی به کاهش حجم اینترنتی داره ؟ قیمت رو دوبل کرده ؟ اوکی ! چرا حجم رو نصف کرده ؟ نشستی اینجا کاربرا رو به سکوت دعوت میکنی میگی همینی که هست ! این جمله رو فقط و فقط یه ادمی که تو مخابرات ذی نفع میزنه و لاغیر
    لابد فک فامیل مخابراتی داره که همه چیزت مفته و اینجوری داری اینجا حرف میزنی و الا یه ادمی که عقل داشته باشه نمیاد از گرونی و کاهش حجم تعریف و تمجید کنه !
    برو یه جادیگه بزار باد بیاد.
    اول‌ از همه یاد بگیر درست حرف بزنی ، دوم از همه عرض اندام کردنتو نگه دار برای خودت چون از شما نظری نخواستم که میپری وسط حرف دو نفر،سوم هم کسی به شخصی نگفت سکوت کنه،پس اول یاد بگیر چطوری حرف بزنی بعد اگر یاد گرفته بودی بیا نظرت رو با توجه به اینکه بهت مربوطی هم نبوده بگو، قرار نیست کسی سکوت کنه،ایشون در‌مورد سرعت پایینتر ایشون بود که صحبت شد و همینطور قیمت که ایشون گفتن دارن اطلاع رسانی میکنن،اما این اطلاع رسانی هیچ‌ کمکی نمیکنه،و…. همیشه یاد بگیر ۲نفر باهم بحثی میکنن یا از اول بحث وارد شو یا مثل آدمهای بی سواد وارد نشو.

مصداق دزدی توی روز روشن رو نه شما نه من نمیتونیم‌ جلوش رو بگیریم،بابتش مثال زدم و دیدید هیچ شخصی نتونست جلوی تغییر تعرفه سوخت رو بگیره بعد ما میخوایم جلوی تعرفه اینترنت رو بگیریم!؟؟ همون قدری که من و شما نیاز به سرویس خوب و پر سرعت داریم اونها هم‌سنگ اندازی میکنن و میتونن بگن با این قیمتها ما سرویس خوب نمیتونیم ارایه بدیم و همینه که هست،همانند الان که پهنای باند اجازه بیشتر شدن پیدا نمیکنه و همه به مشکل برخوردن،حالا شما ببین قیمتها بالا بره چجوری پهنای باند رو باز میکنن!!به کجا میخوای شکایت کنی ؟ کی میخواد جواب بده؟ چه زمانی میخواد جواب بده؟؟۵۵۰ گیگ رو‌با قیمت ۳۰۰ تومن گذاشته بودن پس کم نکردن بلکه قیمت رو بالا بردن. ثانیا بقیه اپراتورها‌چی؟ اونها هم از قبل اعلام کردن؟ و بعد عوض کردن؟؟ نه سر خود طبق مصوبه تغییر دادن و هیچکسی پاسخگو نبود،بلکه همین امسال هم گفتن اگر اجازه تغییر تعرفه بصورت درست داده نشه ازتون شکایت میکنیم،پس بازم ضررش برای من و شماست که میتونه کم ،گرانفروشی کنه و یا میتونه اذیت کنه. اگرهم بقیه شرکتها بالا ببرن و‌یکی پایین بذاره میان ازش شکایت میکنن و میگن تعرفه رو‌خراب کرده و باز همه سوپرایز میشم،پس خیال نکن ساده است،چون باید تمامیه مشترکین اپراتورها شاکی بشن و بعد درخواست بشه،یادت میاد دولت گفت اپراتورهای موبایل رو‌ جریمه میکنیم بابت حذف بسته و گرانفروشی؟؟؟ دولت گفتا اما دیوان عدالت اداری رای رو برعکس داد و جریمه حذف شد. به سادگی آب خوردن!
    کی ضرر کرد؟؟؟ ما مشترکین.
    Last edited by pipo4713; 18-03-2022 at 15:05.

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اول‌ از همه یاد بگیر درست حرف بزنی ، دوم از همه عرض اندام کردنتو نگه دار برای خودت چون از شما نظری نخواستم که میپری وسط حرف دو نفر،سوم هم کسی به شخصی نگفت سکوت کنه،پس اول یاد بگیر چطوری حرف بزنی بعد اگر یاد گرفته بودی بیا نظرت رو با توجه به اینکه بهت مربوطی هم نبوده بگو، قرار نیست کسی سکوت کنه،ایشون در‌مورد سرعت پایینتر ایشون بود که صحبت شد و همینطور قیمت که ایشون گفتن دارن اطلاع رسانی میکنن،اما این اطلاع رسانی هیچ‌ کمکی نمیکنه،و…. همیشه یاد بگیر ۲نفر باهم بحثی میکنن یا از اول بحث وارد شو یا مثل آدمهای بی سواد وارد نشو.

مصداق دزدی توی روز روشن رو نه شما نه من نمیتونیم‌ جلوش رو بگیریم،بابتش مثال زدم و دیدید هیچ شخصی نتونست جاوی تغییر تعرفه سوخت رو بگیره بعد ما میخوایم جلوی تعرفه اینترنت رو بگیریم!؟؟ همون قدری که من و شما نیاز به سرویس خوب و پر سرعت داریم اونها هم‌سنگ اندازی میکنن و میتونن بگن با این قیمتها ما سرویس خوب نمیتونیم ارایه بدیم و همینه که هست،همانند الان که پهنای باند اجازه بیشتر شدن پیدا نمیکنه و همه به مشکل برخوردت،حالا شما ببین قیمتها بالا بره چجوری پهنای باند رو باز میکنن!!به کجا میخوای شکایت کنی ؟ کی میخواد جواب بده؟ چه زمانی میخواد جواب بده؟؟۵۵۰ گیگ رو‌با قیمت ۳۰۰ تومن گذاشته بودن پس کم نکردن بلکه قیمت رو بالا بردن. ثانیا بقیه اپراتورها‌چی؟ اونها هم از قبل اعلام کردن؟ و بعد عوض کردن؟؟ نه سر خود طبق مصوبه تغییر دادن و هیچکسی پاسخگو نبود،بلکه همین امسال هم گفتن اگر اجازه تغییر تعرفه بصورت درست داده نشه ازتون شکایت میکنیم،پس بازم ضررش برای من و شماست که میتونه کم ،گرانفروشی کنه و یا میتونه اذیت کنه.
    داداش شما سکوت کنی خیلی بهتره.
    نمونه یه ایرانی بی خیال که هر بلایی سرش بیاد میگه من که نمیتونستم جلوش رو بگیرم.
    اعتراض حق. حتی اگر بدونی که نمیتونی بگیری.
    در ضمن خیلی موارد اعتراض ها جواب داد. نمونه مشابه افزایش قیمت در شرکت شاتل که با اعتراض برگشت به حالت قبل و نمونه های مشابه
    شما میتونی ساکت باشی و هر خاکی تو سرت میریزن رو نوش جان کنی. لطفا واسه بقیه این نسخه ها رو نبیچ
    دوستان تا میتونید به 195 شکایت کنید. بول که ازتون نمیگیرن

10. 2 کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شما برو به ۱۰۰ بار دیگه هم شده به ۱۹۵ شکایت کن اگر تونستی پس بگیر ولی بعدش اگر باز همون خاک رو زدن تو سرت نیا بگو کی زد تو سرم، شاتل؟؟ اعتراض؟؟؟ پسر خوب اون موقع که شاتل گرون کرد برای بار اول خودم نفر اول بودم که دهنشون رو هم سرویس کردن و هر روز هم پیگیر بودم،اومدن با سند و مدرک نشون دادن اجازه گرون کردن دارن و در پایان هم گفتن باز هم ما‌ گرون میکنیم، به‌جمله هم هیمشه میگن تا مادامی که در کنار شما هستیم خرسندیم،یعنی اگر فردا گفتیم امکان ارایه سرویس نیست ناراحت نشید، اینقدر شماها فکر میکنید شکایتاتون و یا مطالبه کردنتون بگیره تا الان کجا بودید؟ که هارت و پورت الکی هم میکنید؟بعدشم باز دو نفر دارن باهم صحبت میکنن شما دخالت نکن،اگر میتونی گلیم خودت رو از آب بکش بیرون که به نسخه پیچی من نیاز پیدا نکنی. حالا باز برو شکایت کن حقت رو ببین بهت چجوری میدن بگیر ازشون،گرفتی بیا اینجا بنویس بقیه هم برن بگیرن. امثالهوم رو هم زیاد دیدیم اینجا که فقط نطق کردن و بعد تو خالی بودن.
    Last edited by pipo4713; 18-03-2022 at 15:17.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

داداش شما سکوت کنی خیلی بهتره.
    نمونه یه ایرانی
    جوابت رو بخون بلکه به عنوان یک ایرانی خفن به کار بیاد برات.

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

جوابت رو بخون بلکه به عنوان یک ایرانی خفن به کار بیاد برات.
    منم شما رو توصیه به سکوت میکنم
    امثال شما دهانتون رو ببندید بهتره

14. 2 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

منم شما رو توصیه به سکوت میکنم
    امثال شما دهانتون رو ببندید بهتره
    چشم عباس آقا،کاپ رو تحویل گرفتی برو دنبال کار خودت.

متاسفانه هیچکدوم از شماها که الان اومدین اینجا سینه سه تبل کردین هیچکدوم از گفتمان ها رو نخوندین و فقط از روی یه بحثی سریع میان خودتون رو نشون بدید و بگید ما هم اینجا هستیم و میخونیم و یک انسان کامل هستیم.. اول از همه نه شما بلکه هیچکس نمیتونه به کسی بگه کاری بکنه و یا نکنه هر کسی خودش تصمیم گیرنده کار خودش هست. دوم اینکه درست بخونید مطالب رو هم در مورد قیمت گذاری و هم در مورد بحثی که شده.. قیمت گذاری هرچقدر هم بالاتر رفته باشه همه باهاش مشکل دارن اما به نظر خودت اینکه بیان بهمون ۲ روز بیشتر اجازه بدن تا سرویس قبلی رو بگیریم و بعد تغییر بدن شد زندگی؟؟ اینکه گیرم از ۵۰۰ هزار مشترک مخابرات (مثال) کلا ۵۰ هزار مشترک بیاد از وضعیتی که قیمتگذاری به حالت قبل برگشته تمدید کنه منطقیه؟؟ چرا همه نتونن ؟؟ چرا فقط چند روز این امکان وجود داره و بعد دوباره به حالت جدید باید برگرده؟؟ چطور اپراتور میتونه بیاد پیام بده که فاکتور شما صادر شده برو پول بده.. اما نمیتونه بیاد بگه قیمت ها برای آخرین بار اینه و برید خرید کنید؟؟
    در مورد ۱۹۵.. اینکه همه میگیم برید ۱۹۵ شکایت کنید.. به نظرت ۱۹۵ چیکار میکنه؟؟ از پس چنین اپراتوری بر میاد؟ مخابرات ۱ماه ازش شکایت کردم در مورد افت سرعت و مشکلاتی که همه باهاش داریم دست و پنجه نرم میکنیم.. هنوز پاسخ نداده و تمام از ۱۹۵ تماس گرفتن گفتن ما میبندیم شکایت شما رو چونکه پاسخگو نبودن و دوباره باید شکایت کنید! به آب خوردن. با مقام بالاتر ۱۹۵ هم حرف زدم گفت قیمت گذاری به ما ربطی نداره بر اساس شرایط و ضوابط قیمت گذاری میکنن و سیاست داخلی هر اپراتور با اپراتور دیگر فرق داره و کاریش نمیشه کرد! خوب به نظرت به جایی میرسی؟؟ وقتیکه قانونی برای این موضوع نوشته نشده تا ۱۰۰ سال دیگه هم شکایت بشه به جایی رسیده نمیشه.. تازه نه تنها پاسخ نمیدن بلکه شکایت رو به دلیل تکراری بودن از سمت مشترک میبندن ..اگر قرار کاری انجام بشه باید پایدار بمونه وگرنه به مدت محدود ۱۰۰۰ تومن هم ارزش نداره و مسخره ترین حالت ممکنه. همه ی اینهایی که دارم میگم طی کردم و با جواب سر بالا روبرو شدم.. برای همین باید حقی نوشته بشه تا بهمون داده بشه وگرنه منتش رو سر همه میمونه و یا میگن حال دادیماا وگرنه این نبود!! اون موقع بهت فشار نمیاد که یک لونپن بیاد بگه حال دادیم؟؟ ۱۰۰٪ میاد.
    Last edited by pipo4713; 18-03-2022 at 20:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •