تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 423 از 536 اولاول ... 323373413419420421422423424425426427433473523 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,221 به 4,230 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

این موضوع بستگی به مناطق داره .. اصلا قرار نیست هر جایی رو بکشن به راحتی .. درسته گفته اما بعدش ممکنه ۱۰۰۰ تا مشکل بوحود بیاد... شرکتهای دیگه هم که قیمتها فضایی شده همین الان شاتل قیمتهای فضایی FTTH تو سایتش هست که خیلی زیاده..
    اینکه شما این سرویس رو حتی هزینه هاشو خودت بدی میتونی فیبر ۴ کور یا بیشتر بگیری و فردا اگر کسی سرویس خواست ازش هزینه فیبر کشی و... بگیری... مخابرات هم بگه نه شما میتونی اجازه ندی کسی سرویس بگیره .. چونکه شما هزینه رو پرداخت کردی..
    اما میتونی کمی هم صبر کنی ببینی چه وضعیتی پیش میاد بابت فیبر و بعد دست بکار بشی
    اها.باشه.ممنون که راهنماییم کردی یخرده صبر میکنم ببینم چی پیش میاد

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

فیبر نوری شاتل در قم با سرعت یک گیگابیت بر ثانیه افتتاح شد

فرم ثبت نام
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    زنگ زدم گفت تو هیچ شهری نمیدیم که پروژه اش کنسل شده

3. این کاربر از Scene Creator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

سوال دیگه اینکه اکثر سرعت های تانوما من دیدم روی 300 تا 400 هستش به نظر هم نمیرسه که محدود کرده باشن این بیشترین سرعت فیبر با این تجهیزات فعلیه؟ واسه سرعت های گیگابیتی با همین تجهیزات امکان پذیره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2022

پيش فرض

سلام دوستان
    در ادامه پیگیریها به سامانه بازرسی مخابرات شکایت کردم که از طرفت مخابرات با من تماس گرفتند و گفتند اون FAT که شما عکس گرفتید تو نقشه فیبر نوری مخابرات نیست و بررسی که کردند بهم گفتند اون FAT مختص دستگاه ATM بانک کشیده شده و شبکه داخلی خودشونه و کر خالی برای خانه نداره و تا ارائه امکانات صبر کنید
    حالا سوال من اینه : آیا این حرفا درسته و دیگه پیگیری نکنم؟ یا فقط خواستند منو دست به سر کنند؟

6. این کاربر از rezaalsz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    در ادامه پیگیریها به سامانه بازرسی مخابرات شکایت کردم که از طرفت مخابرات با من تماس گرفتند و گفتند اون FAT که شما عکس گرفتید تو نقشه فیبر نوری مخابرات نیست و بررسی که کردند بهم گفتند اون FAT مختص دستگاه ATM بانک کشیده شده و شبکه داخلی خودشونه و کر خالی برای خانه نداره و تا ارائه امکانات صبر کنید
    حالا سوال من اینه : آیا این حرفا درسته و دیگه پیگیری نکنم؟ یا فقط خواستند منو دست به سر کنند؟
    این که گفتن بانک شبکه داخلی خودش را داره درست هست در مراکز مخابراتی بانکها رک و تجهیزات و شبکه خودشون را دارن و مخابرات نمیتونه دخل و تصرفی در آن داشته باشه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

این که گفتن بانک شبکه داخلی خودش را داره درست هست در مراکز مخابراتی بانکها رک و تجهیزات و شبکه خودشون را دارن و مخابرات نمیتونه دخل و تصرفی در آن داشته باشه
    شبکه خودش رو از طریق vpn داره و ...
    ولی اکثر این خود پرداز ها ک تو خیابون مردم میخرن برای خودشون پول میذارن توشون هم برای بانک فکر کردید هستش؟
    یا با مودم حتی سیمکارتی td وصله ؟

9. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

شبکه خودش رو از طریق vpn داره و ...
    ولی اکثر این خود پرداز ها ک تو خیابون مردم میخرن برای خودشون پول میذارن توشون هم برای بانک فکر کردید هستش؟
    یا با مودم حتی سیمکارتی td وصله ؟
    خودپردازها غیر از اونهای که مستقیم متعلق به بانک هست بقیه اش توسط کارمندهای بانک با یکی دوتا شریک میخرن و خود بانک هم تا حدودی برای تامین نقدینگی و نرم افزار یا همون ایمیج ازشون حمایت میکنه چون برای خود بانک هم سود داره و با یه مودم و با اختصاص شبکه دیتا توسط مخابرات به شبکه بانک متصل میشه من چندسال پیش براشون دستگاههای ups نصب میکردم و نحوه کارشون را دیدم البته الان دیگه آنقدر زیاد شده که دیگه سود چندانی نداره مخصوصا که هزینه تعمیرات و نگهداریش خیلی زیاد هست

11. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

این شماره 2020 چطوریه از هر شهری زنگ بزنی به مرکز مخابرات همون شهر وصل میکنه؟ من با مرکز مخابراتی شهرمون به مشکل بر خوردم میخوام مستقیما از استان اقدام کنن چطوری میتونم باهاشون تماس بگیرم که به مرکز شهر خودمون وصل نشه؟

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستانی که این سرویس تانوما مخابرات رو دارن و در یکی از حرفه های طراحی سه بعدی یا انیماتور حرفه ای هستن میتونن در شرکت ما به صورت تمام وقت یا پاره وقت استخدام بشن. برای اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی ارسال کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

برای من تو سرعت بین الملل فرق کرد از ۱۰۰ رسید به ۲۰۰ و داخلی هم از ۱۸۰ رسید به ۲۳۰
    سرویس پس پرداختتون چن سالع بود؟
    ازتون بابت تغییر طرح از پس به پیش پرداخت هزینه اضافی گرفتن؟
    چون سرویس من 3 ساله با مودم رایگان بود بعد 2 سال تو پنلم که تغییر رو میزنم 200 هزار هزینه جبران مودم میاره
    ولی 2020 میگه نزدیک 800 هزار باید هزینه تغییر طرح بدی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. farhang_k

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •