تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 421 از 535 اولاول ... 321371411417418419420421422423424425431471521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,201 به 4,210 از 5350

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سلام
    هزینش رو بعد از کابلکشی و گرفتن مودم میگیرند؟
    یا بعد از وصل شدن اینترنت؟
    یکساله پس پرداخت 160,000 تومان یعنی ماه به ماه پرداخت میشه؟یا کل 1,920,000 رو اول باید بدم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

دوست من اینجا برای تبلیغ و یا شاتل نیستش که در مورد شاتل پیغام میذارید.. این محیط برای بحث و بررسیFTTH مخابرات میباشد.
    رفیق من نمیدونم برای چی جواب من رو نقل قول کردین که دارم تبلیغ شاتل میکنم. من مشترک فیبر هستم و اگه پستهام رو میدید من خودم با کلی بدبختی و کمک دوستان تونستم فیبر بگیرم. مشکلم هم این بود که شبها اینترنت بین الملل سرعتش افت میکنه. کسی با شاتل کاری نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سلام
    هزینش رو بعد از کابلکشی و گرفتن مودم میگیرند؟
    یا بعد از وصل شدن اینترنت؟
    یکساله پس پرداخت 160,000 تومان یعنی ماه به ماه پرداخت میشه؟یا کل 1,920,000 رو اول باید بدم؟
    نه بصورت ماهانه باید بدید. برای منم پس پرداخت زده بود مخابرات بعد از یک ماه خودم از پنل کاربری به پیش پرداخت تبدیل کردم. هم راحت تره هم سرعتم رفت بالا. ولی اگه طرح مودم رایگان دادن نمیشه به پیش پرداخت تبدیل کرد.

4. این کاربر از alirezabz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سلام به همه ممنون که وقت گذاشتید و بررسی کردید

امروز رفتم تا در اون باکس رو باز کنم - فکر کنم کلید مخصوصی میخواست هر کاری کردم نتونستم
    ولی اون کابلی که نازک تره و از داخل اون باکس بیرون اومده خیلی سفته و خم نمیشه و جلو تر چند دور ، دایره ای دور جایی چرخیده --- جنس کابل با کابل مسی واقعا متفاوته و فکر میکنم فیبر باشه

از چند نفر همسایه ها پرسوجو کردم متوجه شدم پارسال زمینو کندن و این باکسو وصل کردند اونم به نیت دستگاه عابر بانک
    2 تا دستگاه عابر بانک بوده که از این طریق اینترنتشو تامین میکردند . البته دستگاه های عابر بانک جاشون تغییر کرده دیگه اونجا نیست و 100 متری از اینجا فاصله گرفته...

خلاصه سوال من اینجاس : این فیبر اگر هم اینترنت داده باشه به کسی به دستگاه عابر بانک داده احتمال زیاد و به خونه نداده.. این دلیلی میشه برای اینکه به منم ندن؟؟؟
    یا در هر صورت ربطی نداره و چون فیبر اومده به منم میتونن بدن؟

امروز که تعطیل بود در اولین فرصت باید برم با مدیری یا معاونی از مخابرات حرف بزنم.
    ممنون
    رفیق من خودم با کلی دربدری تونستم فیبر بگیرم. ولی تو این مسیر یه نکته رو خوب متوجه شدم. کابل کشی تا در خونه شما باید به هزینه مخابرات انجام بشه. فقط یک نکته میمونه که مخابرات مسیر عرض خیابون یا کوچه خیلی خیلی به سختی قبول میکنه بکشه. اگه این باکسی که دیدی تا در خونه شما تو مسیر باید عرض کوچه یا خیابان و رد کنه خیلی سخته قبول کنن. پس باید بیاد زمین بکنن و یه fat نصب کنن که پروسه شما خیلی طولانی میشه. ولی اونم باید خودت مخابرات هزینشو بده. به هر حال دقت کنید اگه این fat اگه مسیرش تا خونه شما دیواری هست کارتوم راحت تره و باید بیان براتو بکشن. اون کاغذ هم بگیر ازشون بگو مستقیم میبرم میدم اینو بازرسی که چرا باید فاکتور هزینه مخابرات رو من باید پرداخت کنم. حالا شما رفتی مخابرات اصلا با کارمندای پشت باجه کاری نداشته باش یک مشت بیسواد گذاشتن و شما هر کاری داشته باشی وظیفشون اینه بگن نه نمیشه. مستقیم بورو دم در مسئول فیبر یا رییس. برای من ۲۰۰ متر کابل کشیدن تا در خونه یک ریال هم نگرفتن.فقط مودم و خودم گرفتم.ولی پروسه من بیشتر از ۷ ماه طول کشید. اذیت میکنن ولی پیگیر باشی میدن

6. این کاربر از alirezabz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

رفیق من خودم با کلی دربدری تونستم فیبر بگیرم. ولی تو این مسیر یه نکته رو خوب متوجه شدم. کابل کشی تا در خونه شما باید به هزینه مخابرات انجام بشه. فقط یک نکته میمونه که مخابرات مسیر عرض خیابون یا کوچه خیلی خیلی به سختی قبول میکنه بکشه. اگه این باکسی که دیدی تا در خونه شما تو مسیر باید عرض کوچه یا خیابان و رد کنه خیلی سخته قبول کنن. پس باید بیاد زمین بکنن و یه fat نصب کنن که پروسه شما خیلی طولانی میشه. ولی اونم باید خودت مخابرات هزینشو بده. به هر حال دقت کنید اگه این fat اگه مسیرش تا خونه شما دیواری هست کارتوم راحت تره و باید بیان براتو بکشن. اون کاغذ هم بگیر ازشون بگو مستقیم میبرم میدم اینو بازرسی که چرا باید فاکتور هزینه مخابرات رو من باید پرداخت کنم. حالا شما رفتی مخابرات اصلا با کارمندای پشت باجه کاری نداشته باش یک مشت بیسواد گذاشتن و شما هر کاری داشته باشی وظیفشون اینه بگن نه نمیشه. مستقیم بورو دم در مسئول فیبر یا رییس. برای من ۲۰۰ متر کابل کشیدن تا در خونه یک ریال هم نگرفتن.فقط مودم و خودم گرفتم.ولی پروسه من بیشتر از ۷ ماه طول کشید. اذیت میکنن ولی پیگیر باشی میدن

داداش سلام من حتی به معاون مخابرات شهرمون هم مراجعه کردم(که رییس انتقاله) برا کشیدن فیبر.منتها میگه برو حداقل20نفر جور کن مابقی هزینه کابل کشیم ازتون میگیریم.به بازرسی مخابرات هم شکایت کردم میگه به علت عدم امکان زیر ساخت بهت نمیدیم به 195 که......درصورتی که فاصله من با فیبری که برای پیام نور کشیدن به 250 مترم نمیرسه. دیگه چیکار کنم؟ چون خیلی پیگیری کردی بهت دادن گفتم ازت بپرسم وضعیت اینترنتم داغونه به معاونم میگفتم خودش قبول داشت راستی فاصلمم تا کافو های قدیمی نزدیک 40 متره

8. این کاربر از interneti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوست من
    قضد من تذکر نیست
    ولی باز کردن آن باکس ممکن است اینترنت چن نفر دیگه را هم موقع باران قطع کند

بعیده باسه عابر بانک باشه
    مگه اینکه به کل بانک با اون اینترنت بدن

ولی وقتی به بانک اینترنت بدن به شما هم میدن
    در عکس دقت کنید بعد از فیوژن و پیگ تیل
    یه کابل رفته به سمت FAT بعدی
    یعنی به سمت منزل شما احتمالا یک FAT دیگر هم هست
    موفق باشید
    هیچ اتفاقی با باز کردن اون باکس برای هیچ شخصی نمیوفته.. چونکه به درب چیزی وصل نشده و تمامی فیبرها و پن ها کاملا در جای خود قرار داردن .

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

داداش سلام من حتی به معاون مخابرات شهرمون هم مراجعه کردم(که رییس انتقاله) برا کشیدن فیبر.منتها میگه برو حداقل20نفر جور کن مابقی هزینه کابل کشیم ازتون میگیریم.به بازرسی مخابرات هم شکایت کردم میگه به علت عدم امکان زیر ساخت بهت نمیدیم به 195 که......درصورتی که فاصله من با فیبری که برای پیام نور کشیدن به 250 مترم نمیرسه. دیگه چیکار کنم؟ چون خیلی پیگیری کردی بهت دادن گفتم ازت بپرسم وضعیت اینترنتم داغونه به معاونم میگفتم خودش قبول داشت راستی فاصلمم تا کافو های قدیمی نزدیک 40 متره
    شما باز برو پیش رییس مخابرات و بهش بگو من با هزینه خودم این مقدار رو بصورت هوایی و فقط برای مقدار یوزر خودم حالا اگر یکی هستی ۲ تا هستی انجام میدم... تعهدش هم با خودم.. بگو به بازرسی هم گفتم و بهم اعلام کردن موردی نیست و برید به مرکز بگید...
    اینکه دوستان میگم مخابرات موظف هست هزینه فیبر رو تا دم منزل خودش بده.. اصلا اینطور نیست.. مخابرات اگر احساس کنه زیر بار پول هنگفت میره و براش سود آوری خاصی نداره اصلا قبول نمیکنه و به راحتی میگه خود مشترک باید هزینه کنه... اگر هم فیبر بالای ۳۰۰ متر نیاز داشته باشه که هوایی کشیده بشه و یا زمینی هم باز اصلا قبول نمیکنه مگر اینکه بالای ۶تا یوزر بهشون سرویس یکسال بده و مطمئن باشه که مشترک بهش اضافه میشه... توی عرض هم اگر نیاز باشه عرض یک کوچه رو بکشن قبول میکنن اما ۲ تا کوچه سخت میشه براشون.
    اون کاغذ رو هم ببری بذاری روی میز بازرسی باهات حال نکنه میگه همینیه که هست چونکه کلا با هوایی کشیدن مخالف هستن و میگن برای یک یوزر نمیشه این همه ما خرج کنیم و شما یک یوزر بخوای استفاده کنی.. هر موقع اون محله مشترکین بیشتری پیدا کرد ما میایم میکشیم.. این بازی مخابرات هست اما اگر سعی کنی پیمانکار رو که با مخابرات کار میکنه پیدا کنی احتمالا پول نصب برای ۲و۳ تا یوزر رو میگه ولی برات نصبش میکنه.

11. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

رفیق من نمیدونم برای چی جواب من رو نقل قول کردین که دارم تبلیغ شاتل میکنم. من مشترک فیبر هستم و اگه پستهام رو میدید من خودم با کلی بدبختی و کمک دوستان تونستم فیبر بگیرم. مشکلم هم این بود که شبها اینترنت بین الملل سرعتش افت میکنه. کسی با شاتل کاری نداره

متاسفانه پاسخ پیام شما جا مونده بود
    بله درسته از ساعت ۱۰ شب افت سرعت شروع میشه تا ساعت ۲ شب .. حتما با ۲۰۲۰ تماس بگیرید و اعلام کنید تا تعداد کاربران ناراضی بیشتر بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

- - - Updated - - -
    Last edited by interneti; 17-02-2022 at 13:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

شما باز برو پیش رییس مخابرات و بهش بگو من با هزینه خودم این مقدار رو بصورت هوایی و فقط برای مقدار یوزر خودم حالا اگر یکی هستی ۲ تا هستی انجام میدم... تعهدش هم با خودم.. بگو به بازرسی هم گفتم و بهم اعلام کردن موردی نیست و برید به مرکز بگید...
    اینکه دوستان میگم مخابرات موظف هست هزینه فیبر رو تا دم منزل خودش بده.. اصلا اینطور نیست.. مخابرات اگر احساس کنه زیر بار پول هنگفت میره و براش سود آوری خاصی نداره اصلا قبول نمیکنه و به راحتی میگه خود مشترک باید هزینه کنه... اگر هم فیبر بالای ۳۰۰ متر نیاز داشته باشه که هوایی کشیده بشه و یا زمینی هم باز اصلا قبول نمیکنه مگر اینکه بالای ۶تا یوزر بهشون سرویس یکسال بده و مطمئن باشه که مشترک بهش اضافه میشه... توی عرض هم اگر نیاز باشه عرض یک کوچه رو بکشن قبول میکنن اما ۲ تا کوچه سخت میشه براشون.
    اون کاغذ رو هم ببری بذاری روی میز بازرسی باهات حال نکنه میگه همینیه که هست چونکه کلا با هوایی کشیدن مخالف هستن و میگن برای یک یوزر نمیشه این همه ما خرج کنیم و شما یک یوزر بخوای استفاده کنی.. هر موقع اون محله مشترکین بیشتری پیدا کرد ما میایم میکشیم.. این بازی مخابرات هست اما اگر سعی کنی پیمانکار رو که با مخابرات کار میکنه پیدا کنی احتمالا پول نصب برای ۲و۳ تا یوزر رو میگه ولی برات نصبش میکنه.
    ببین اره اتفاقا ازصحبتای معاون پیدا بود که راغب تره فیبر هوایی بکشه.چون شهرداری پدرشون رو در میاره و خسارت اسفالت میلیونی میگیره ازشون.
    منتها میگه مثلا 90 میلیون تومن هزینه مخابرات میشه(متراژ فیبر و تجهیزات و تیر و اجرت نصب) این رو باید یجوری در بیارم(حتی معاون کارتابل دستور العمل فیبر دادن رو باز کرد نشونم داد توی اون نوشته چنانچه مشترکان کمتر از 20نفر باشن کل هزینه رو باید پرداخت کنن.اگه بین20تا50 تا باشن 50% هزینه فیبر کشی هارو مخابرات میده بیشتر از 50تا رایگانه).حالا من برم بگم اوکی خودم میدم؟
    یا شما میخوای بگی یجوری راضیشون کن بکشن برات بعدا باهات راه میان؟(من بعید بدونم چون از اصفهان خیلی اذیتشون میکنن)
    پیمانکارشون رو چجوری پیدا کنم؟از کجا؟
    از طرفی رفتن کل مسکن مهر رو فیبر کردن استقبال خیلی کمیم شده هیچی به هیچی تجهیزات گذاشتن استفاده نمیشه ازشون(خود معاون میگفت التماس میکنیم بیاید سرویس بدیم)

15. این کاربر از interneti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •