تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 385 از 536 اولاول ... 285335375381382383384385386387388389395435485 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,841 به 3,850 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مودمم Iskratel G64 هست
    توی این سایته چیزی نبود
    فکر کنم این مدل شما فقط همون یه یوزر و پس داشته باشه که قابلیت ادمین هم بده.
    عجیبه که صفحات زیادی در مورد این مدل توی اینترنت نیست.
    این صفحه به زبان روسی هست که از روی عکسا ظاهرا تونسته به یوزر و پس اینترنت برسه. ببین به دردت می خوره:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مدل Iskratel INNBOX G74 رو هم یه جستجو بکن شاید نتایج بهتری گیرت بیاد. مخصوصا ویدئوهایی توی یوتوب برای تنظیمش دیدم.
    Last edited by davood3d; 30-09-2021 at 15:34.

2. 2 کاربر از davood3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

راستش اون اوایل من افتم رو -19 بود و مشکلی نداشتم...هرچی تایم گذشت این افتش بیشتر شد...پچکورد ها همرنگ هستند..

- - - Updated - - -

دوست عزیز من افتم رو 31.55 هم رفت و سرعت اپلودم نزدیک به صفر شده بود....

- - - Updated - - -

دوست عزیز من افتم رو 31.55 هم رفت و سرعت اپلودم نزدیک به صفر شده بود....
    دوست من rx 30 شما هیچ مشکلی نداره و زیاد باعث تداخل نمیشه.. چونکه rx خود من هم روی ۳۰ هست و سرعت آپلود و دانلود بسیار خوبی دارم.. بهتره شما درخواست کنید تا شخصی بیاد و مقدار لاست فیبرتون رو از طریق پاور زدن چک کنن.. مگر اینکه مشکل از مودم باشه و نتونه هندل کنه.. درسته که پیمانکار قبلی نیست.. اما مخابرات پیمانکار جدید داره و مطمئنا میتونه بیاد ببینه.. اما برای اینکه خودتون بتونید اول بررسی کنید یکبار کارهایی که قبلا بهتون گفتم رو انجام بدید.. یکسره وصل کردن از atb به مودم.. قبل از همه اینها فوت کردن پیگتل ها و بررسی کردن آداپتورها ... تک تک از داخل تا بیرون منزل رو تا جای ممکن بررسی کنید و بعد درخواست کنید تا مشکلتون رو حل کنن.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مودمم Iskratel G64 هست
    توی این سایته چیزی نبود
    شما مطمئن هستید که مرکز قبول میکنه مک آدرس این مودم رو؟
    چونکه فقط هووآوی - زایکسل - یوتل - فیبر تو هوم رو قبول میکنن که البته باز هم بستگی به تجهیزات مرکز داره که کدوم رو قبول کنن.

5. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه *REZ4*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

فکر کنم این مدل شما فقط همون یه یوزر و پس داشته باشه که قابلیت ادمین هم بده.
    عجیبه که صفحات زیادی در مورد این مدل توی اینترنت نیست.
    این صفحه به زبان روسی هست که از روی عکسا ظاهرا تونسته به یوزر و پس اینترنت برسه. ببین به دردت می خوره:

شما مدل Iskratel INNBOX G74 رو هم یه جستجو بکن شاید نتایج بهتری گیرت بیاد. مخصوصا ویدئوهایی توی یوتوب برای تنظیمش دیدم.
    توی این صفحه چیزی پیدا نکردم
    بجز G74 مدلای دیگشم سرچ کردم بازم چیزی نبود

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شما مطمئن هستید که مرکز قبول میکنه مک آدرس این مودم رو؟
    چونکه فقط هووآوی - زایکسل - یوتل - فیبر تو هوم رو قبول میکنن که البته باز هم بستگی به تجهیزات مرکز داره که کدوم رو قبول کنن.
    این مودم رو خود مخابرات داده

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مودمم Iskratel G64 هست
    توی این سایته چیزی نبود
    این برای مودمهای vdsl و adsl هست ولی یوزر پسورد احتمالا admin/admin هست و احتمالا زیر مودم و یا جایی از دستگاه و یا روی جعبه دستگاه نوشته شده باشه..
    برای تنظیماتش باید وارد advanced setup بشید و اونجا add داره احتمالا و پیداش کنید..
    در ضمن باید وصل کردن مودم باید اطلاعات مک آدرس شما در مرکز ثبت بشه .. پس اگر نتونستی به خودشون اعلام کن..
    اینم نمونه مودم ای دی اس ال هست .. شاید شبیه همین باشه منو اطلاعات ثبت اکانت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

دوست من rx 30 شما هیچ مشکلی نداره و زیاد باعث تداخل نمیشه.. چونکه rx خود من هم روی ۳۰ هست و سرعت آپلود و دانلود بسیار خوبی دارم.. بهتره شما درخواست کنید تا شخصی بیاد و مقدار لاست فیبرتون رو از طریق پاور زدن چک کنن.. مگر اینکه مشکل از مودم باشه و نتونه هندل کنه.. درسته که پیمانکار قبلی نیست.. اما مخابرات پیمانکار جدید داره و مطمئنا میتونه بیاد ببینه.. اما برای اینکه خودتون بتونید اول بررسی کنید یکبار کارهایی که قبلا بهتون گفتم رو انجام بدید.. یکسره وصل کردن از atb به مودم.. قبل از همه اینها فوت کردن پیگتل ها و بررسی کردن آداپتورها ... تک تک از داخل تا بیرون منزل رو تا جای ممکن بررسی کنید و بعد درخواست کنید تا مشکلتون رو حل کنن.
    اگه لاست زیاد باشه بخاطر اسپلایس هست؟ببین دقیقا از وقتی افتم میره رو 31 سرعت اپلود روند نزولی پیدا میکنه و تا 1 میره...بخدا گیج شدم سر این مشکل که از چیه....چندتا اداپتور هست مگه؟من یبار پیگتیل رو در اوردم از بس بد قلق بود شکستش ازون موقع دیگه میترسم درش بیارم...این پیمان کاره هم خیلی بد قلق هست هی میگه از پچ کورد هست من 3 تا پچکورد تست کردم..اخر به شرکتی که برام این سرویس رو راه انداخت زنگ زدم ولی گفت فقط میتونیم مشکل داخلیتو حل کنیم اگه به بیرون دست بزنیم حراست گیر میده همچین چیزی..بعد اینکه اداپتور کثیف باشه خیلی تاثیر داره تو افت؟

- - - Updated - - -

اگه لاست زیاد باشه بخاطر اسپلایس هست؟ببین دقیقا از وقتی افتم میره رو 31 سرعت اپلود روند نزولی پیدا میکنه و تا 1 میره...بخدا گیج شدم سر این مشکل که از چیه....چندتا اداپتور هست مگه؟من یبار پیگتیل رو در اوردم از بس بد قلق بود شکستش ازون موقع دیگه میترسم درش بیارم...این پیمان کاره هم خیلی بد قلق هست هی میگه از پچ کورد هست من 3 تا پچکورد تست کردم..اخر به شرکتی که برام این سرویس رو راه انداخت زنگ زدم ولی گفت فقط میتونیم مشکل داخلیتو حل کنیم اگه به بیرون دست بزنیم حراست گیر میده همچین چیزی..بعد اینکه اداپتور کثیف باشه خیلی تاثیر داره تو افت؟

- - - Updated - - -

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

این برای مودمهای vdsl و adsl هست ولی یوزر پسورد احتمالا admin/admin هست و احتمالا زیر مودم و یا جایی از دستگاه و یا روی جعبه دستگاه نوشته شده باشه..
    برای تنظیماتش باید وارد advanced setup بشید و اونجا add داره احتمالا و پیداش کنید..
    در ضمن باید وصل کردن مودم باید اطلاعات مک آدرس شما در مرکز ثبت بشه .. پس اگر نتونستی به خودشون اعلام کن..
    اینم نمونه مودم ای دی اس ال هست .. شاید شبیه همین باشه منو اطلاعات ثبت اکانت
    یوزر و پسی که پشت مودم نوشته user/user هست که با اینم دسترسی کامل رو نمیده. هر یوزر و پسی که فکرشو کنید امتحان کردم با هیچی جز این وارد نمیشه
    این مودم رو الان تقریبا 2 ساله گرفتم همون موقع خودشون از داخل مخابرات راهش انداختن فقط میخواستم یوزر و پسی که قابلیت ادمین داشت باشه رو پیدا کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یوزر و پسی که پشت مودم نوشته user/user هست که با اینم دسترسی کامل رو نمیده. هر یوزر و پسی که فکرشو کنید امتحان کردم با هیچی جز این وارد نمیشه
    این مودم رو الان تقریبا 2 ساله گرفتم همون موقع خودشون از داخل مخابرات راهش انداختن فقط میخواستم یوزر و پسی که قابلیت ادمین داشت باشه رو پیدا کنم
    خوب احتمالا خودشون پسورد رو جابجا کردن.. شما حروف رو کوچک میزنی یا بزرگ.. اگر کلمه اول بزرگ زده میشه همه رو کوچک کن و همه اینها رو تست کن.. پسورد رو ۱۲۳ یا ۱۲۳۴ یا ۱۲۳۴۵ یا ۴تا صفر یا شماره مجازی خودت تست کن.. اصلا اگر مخابرات فیکس کرده ببر اونجا .. اگر پیمانکار اینکار رو کرده به پیمانکار تماس بگیر و بپرس.. فوقش دیگه ریست فکتوری باید بکنی.. ولی اگر نیازی نداره به این مسايل دست نزن..

12. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوست من لطفا زمان ارسال جواب در فروم فقط یکبار گزینه ارسال جواب سریع رو بزنید.. چند بار تکرار کردن شما باعث اسپم و نیز طولانی شدن پیام شما میشه.. کمی صبر کنید صفحه لود میشه و مشکل خاصی نداره..

مشکلی نداره شما بگو اگر مشکل از داخل هست حل کنید.. وقتیکه اومدن شما ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.. اگر نشد که هزینه ایی نباید بگیرن.. در ضمن اینکه میگه حراست و.. اینها بهانه است.. شما اصلا از پیمانکار فعلی مخابرات استفاده کن و مشکل رو بهش بگو.. ببینه مشکل شما کجاست.. شاید بخاطر اینکه rx مودم شما تا ۲۸ هست و بالاتر نیست این مشکل بوجود میاد.. وگرنه برای من rx مودم ۳۰ هست و برای فیبر روی ۳۱ تا ۳۳ هم وایمسته و مشکلی نداشتم..
    در ضمن این موضوع رو در زمانیکه براتون اتفاق میوفته با ۲۰۲۰ تماس بگیرید حتی اعلام کنید تا خرابی هم ثبت بشه و در جریان قرار بگیرن و باهاتون تماس گرفته شد بگید که اگر هم خواستید کاری انجام بدید از قبل گفته باشید... حتی با مراجعه به مرکز و اعلام به رییس مرکز هم میتونید بگید تا ایشون هم در جریان باشن و موافقت برای حل مشکل فیبرکشی بیرونی رو بدونن.. چند نفر دارن از این فیبر استفاده میکنن؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •