تبلیغات :
پرسانِش - نرم افزار جادویی آموزش زبان انگلیسی با فیلم های زبان اصلی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید ویپ
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 383 از 523 اولاول ... 283333373379380381382383384385386387393433483 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,821 به 3,830 از 5223

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    علت اینکه اول دانلود سرعت عالی هست مثلا روی ۴۵ یا ۵۰ هست با دانلود منیجر بعد میاد روی ۱۲ تا ۱۵ چیه؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برای ما هم بالاخره بعد راه افتاد. مرکز شهید رجایی تهران هستم. برای راهنمایی پیش رئیس مرکز رفتم و خوشبختانه کاملا پاسخگو بودن و با مشتری همکاری می کردن.
    مراحل ثبت نام و راه اندازی از طرف مخابرات زیاد طول نکشید و شرکت کیسان صنعت ایرانیان رو به عنوان پیمانکار معرفی کردند که از کارشون راضی بودم. بعد از تماس من، به گفته خودشون، درگیر پروژه های دیگه بودند و یه مقدار زمان برد که بیان. در دو مرحله، اول، کار کابل کشی انجام شد و بعدش هم کار فیوژن و کانفیگ مودم و ثبت سریال مودم توی مخابرات. اگرچه پروسه تا حدی زمان برد ولی از کار شرکت خیلی راضی بودم.
    اینم تست سرعت 50 مگ پس پرداخت:
    آقا مبارکه!
    میشه بگین هزینه‌اش چقدر شد؟
    مخصوصا هزینه‌های کابل کشی و پیمانکار...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آقا مبارکه!
    میشه بگین هزینه‌اش چقدر شد؟
    مخصوصا هزینه‌های کابل کشی و پیمانکار...
    مرسی ممنون
    هزینه مودم پورت سبز 8245H هواوی با پچ کورد 1.8 میلیون شد که آداپتور خود هواوی و 4 پورت گیگابیت داره. البته می تونستم با پورت آبی و قیمت 1.2 میلیون هم بگیرم که آداپتور اصلی نداشت و مشکلات دیگه یا مدلهای دیگه که 1 پورت گیگابیت دارن یا اصلا ندارن که زیر 1 میلیون می شد ولی ترجیحم همین مدل بود.
    هزینه پیمانکار برای نصب و کابل کشی و فیوژن و ... هم 740 تومن شد. یعنی کل هزینه حدود 2.6 میلیون شد.
    Last edited by davood3d; 24-09-2021 at 11:44.

4. 3 کاربر از davood3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

برای ما هم بالاخره بعد راه افتاد. مرکز شهید رجایی تهران هستم. برای راهنمایی پیش رئیس مرکز رفتم و خوشبختانه کاملا پاسخگو بودن و با مشتری همکاری می کردن.
    مراحل ثبت نام و راه اندازی از طرف مخابرات زیاد طول نکشید و شرکت کیسان صنعت ایرانیان رو به عنوان پیمانکار معرفی کردند که از کارشون راضی بودم. بعد از تماس من، به گفته خودشون، درگیر پروژه های دیگه بودند و یه مقدار زمان برد که بیان. در دو مرحله، اول، کار کابل کشی انجام شد و بعدش هم کار فیوژن و کانفیگ مودم و ثبت سریال مودم توی مخابرات. اگرچه پروسه تا حدی زمان برد ولی از کار شرکت خیلی راضی بودم.
    اینم تست سرعت 50 مگ پس پرداخت:

سلام ی عکس از optical میزاری؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام ی عکس از optical میزاری؟
    سلام

7. این کاربر از davood3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مرسی ممنون
    هزینه مودم پورت سبز 8245H هواوی با پچ کورد 1.8 میلیون شد که آداپتور خود هواوی و 4 پورت گیگابیت داره. البته می تونستم با پورت آبی و قیمت 1.2 میلیون هم بگیرم که آداپتور اصلی نداشت و مشکلات دیگه یا مدلهای دیگه که 1 پورت گیگابیت دارن یا اصلا ندارن که زیر 1 میلیون می شد ولی ترجیحم همین مدل بود.
    هزینه پیمانکار برای نصب و کابل کشی و فیوژن و ... هم 740 تومن شد. یعنی کل هزینه حدود 2.6 میلیون شد.
    میشه لیست قیمت سرویسهاش رو بگذارید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

میشه لیست قیمت سرویسهاش رو بگذارید
    سایت مخابرات تهران ظاهرا تعرفه ای نذاشته ولی سایت tehranftth گذاشته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی پنل من هم همینا فعال هستند (البته فقط پس پرداخت)

10. این کاربر از davood3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر,افت فیبر نوری من رفته بالا و سرعت اپلودم اومده پایین و پیمانکارا هم 50 تومن هزینه میخوان واسه هر رفت و امدی . گفتن مشکل از پچکورد هست که پچکورد عوض کردم و افت دقیقا همون قدر قبلیه.بنظرتون خودم کاری از دستم بر میاد ک انجام بدم؟یکی از دوستان گفتن با پریز ور رفتن افتشون اومده پایین تر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

بعد اینکه یچیز خیلی عجیب..نمیدونم چرا افت فیبر نوری وقتی شب میشه افتش 2 db میره بالاتر و روز بعدش میشه افتش 2 db میاد پایین تر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بعد اینکه یچیز خیلی عجیب..نمیدونم چرا افت فیبر نوری وقتی شب میشه افتش 2 db میره بالاتر و روز بعدش میشه افتش 2 db میاد پایین تر
    شما از توی مودم بخش اپتیکال اسکرین بذارید که ببینیم چقدر هست و چجوری هست و بعدش برای هم تشریف ببرید دم FAT که تا داخل ساختمان اومده که دم در یا بیرون از ساختمان هست یا داخل ساختمان توی حیاط. ببینید دربش باز هست یا بسته؟ و اگر تونستید یکبار باز کنید و فیبری که به سمت داخل اومده رو از بخش سوکت به آداپتور جدا کنید.. فوت کنید و دوباره وصل کنید سرجاش.. یکبار هم از داخل ترمینال داخل خانه مستفیم به مودم وصل کنید و اینکار رو انجام بدید... اگر مشکل برطرف نشد موری نداره که بیان درست کنن.. در ضمن اگر یکسال نگذشته باشه طبق قانون گارانتی همان شرکتی هستید که براتون کشید و باید بدون هزینه گرفتن بیاد..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •