تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 377 از 535 اولاول ... 277327367373374375376377378379380381387427477 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,761 به 3,770 از 5350

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

این خیلی عجیبه. ولی تمام این داستان دست بخش OMC مرکز مخابرات خودتونه، از طریق پیمان‌کارتون یا مراجعه به مرکز با مسؤلش صحبت کنید. حتما شماره سریال مودمتون پیشتون باشه چون با اون از سمت OLT تغییر میدن سرعت رو.
    آره
    جالبه الان دوباره مودم رو هفت هشت دقیقه خاموش کردم بعد روشن کردن سرعت اوکی شد!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

به انجمن خوش اومدید!
    توی هر استانی ممکنه تعرفه ها و حجم ماهیانه متفاوت باشه. برای استان تهران 50 مگابیت رو با ماهی 500 گیگ می دن، تعرفه های قدیم که طولانی مدت مثل 1 ساله اگه تمدید می کردی حجمش کم می شد به 300 یا 200 گیگ ماهیانه که درعوض کابل کشی یا مودم رایگان می شد اما الان این طرح ها فعال نیستند. البته توی سایت مخابرات تهران بری هیچ تعرفه ای نذاشته و می تونید توی سایت tehranftth تعرفه های تهران رو ببینید! اینجا یه مقایسه ای بین تعرفه فیبر نوری استانهای مختلف گذاشته:
    تشکر، ممنونم

والا سایت tehranftth الان طرح 525 گیگ ماهیانه هم داره، زده 160 تومن. نمی دونم فعاله، میشه انتخاب کرد یا نه

من اصفهان هستم. قیمت و دیتای تمام طرحهای قابل انتخاب رو اوردم تو اکسل که بتونم بفهمم چی به چیه. یه نگاه بهش بندازید؛ بیشتر از ماهیانه 300 گیگ نداره اصلا

3. 4 کاربر از fardin_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سلام و خوش آمدید!
    ببینید شما احتمالا طرح کابل کشی رایگان یا تانوما ویژه هستید(که دیگه اصلا تو تهران ارائه نمیشه اون طور که به من گفتن) توی این طرح شما قرار داد بلند مدت می‌بندید با مخابرات، معمولأ ۳ ساله هست ولی به نظر میاد که ۳ ماهه هست برای شما.
    در هر صورت شما با مرکز مخابرات خودتون صحبت کنید و ببینید میتونین طرح استاندارد بگیرید. طرح های استاندارد دارای حجم بالاتر هستند نسبت به ویژه ها. به طور مثال ۳۰مگ ۴۲۰ گیگ در ماه و ۵۰مگ ۵۲۵ گیگ هست
    تشکر، ممنونم

والا فکر نکنم. من طرحم پس پرداخت نیست. اونی که شما می فرمایید باید پس پرداخت باشه. من طرحم اینه، یه نگاه بندازید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

تشکر، ممنونم

والا فکر نکنم. من طرحم پس پرداخت نیست. اونی که شما می فرمایید باید پس پرداخت باشه. من طرحم اینه، یه نگاه بندازید :
    کد:

طرح تعرفه تون کابل کشی رایگان هست

داخل تصویر مشخصه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

طرح تعرفه تون کابل کشی رایگان هست

داخل تصویر مشخصه
    تشکر از پاسختون
    والا تمام طرحهایی که توی پنل هست، این عبارت «کابل کشی رایگان» رو به یدک می کشن. آخر همه شون هست. همه شون.

کد:
    اینقدر اراجیف توی این نامگذاری ها هست، من واقعا نمی فهمم

سرعت 8 و 16 و 30 و 20 چیه ؟ سرعت اسمیه ؟ سرعت واقعیه ؟ اگه سقفش بازه تا 100، این اسما چیه پس ؟
    غیر حجمی یعنی چه ؟ این سرویس ها همه شون حجم مصرف دارن

یعنی شما می فرمایید سرویس هایی که آخرشون عبارت « کابل کشی رایگان» هست، سرویس استاندارد نیستن ؟ خب سرویس دیگه ای توی پنل نیست. چطور باید سرویس استاندارد تهیه کنم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

تشکر از پاسختون
    والا تمام طرحهایی که توی پنل هست، این عبارت «کابل کشی رایگان» رو به یدک می کشن. آخر همه شون هست. همه شون.

کد:
    اینقدر اراجیف توی این نامگذاری ها هست، من واقعا نمی فهمم

سرعت 8 و 16 و 30 و 20 چیه ؟ سرعت اسمیه ؟ سرعت واقعیه ؟ اگه سقفش بازه تا 100، این اسما چیه پس ؟
    غیر حجمی یعنی چه ؟ این سرویس ها همه شون حجم مصرف دارن

یعنی شما می فرمایید سرویس هایی که آخرشون عبارت « کابل کشی رایگان» هست، سرویس استاندارد نیستن ؟ خب سرویس دیگه ای توی پنل نیست. چطور باید سرویس استاندارد تهیه کنم ؟

سرعت ها اسمی هستن بله، ولی درکل سرعت های اسمی بالاتر سقف سرعت بالاتری هم دارن.
    شما هر جا "تانوما ویژه" دیدید یعنی طرح کابل کشی یا کابل کشی + مودم رایگان هست، که اکثرا سرعت های برابر سرعت اسمی هم دارن.
    شما به مرکزتون مراجعه کنید و ببینید میزارن استاندارد بگیرید یا خیر، حتی به نظر من اگه شده بگید هزینه کابل کشی رو براتون فاکتور کنن و سرویستون رو استاندارد کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم از خدمت دوستان.

کس دیگه ای هم هست که سرعت آپلودش به 12.5 مگابیت بر ثانیه محدود شده باشه ؟

مسئول مخابرات به من گفت برای همه محدود کردیم. خیلی بی اعصاب بود جرات نکردم بپرسم چرا

کسی دلیلش رو می دونه ؟ ترافیک خروجی براشون هزینه بر تر از ترافیک ورودی به کشوره ؟ دلیل 30یا سی داره ؟
    چه منطقی پشتشه ؟

تشکر از راهنمایی هاتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم از خدمت دوستان.

کس دیگه ای هم هست که سرعت آپلودش به 12.5 مگابیت بر ثانیه محدود شده باشه ؟

مسئول مخابرات به من گفت برای همه محدود کردیم. خیلی بی اعصاب بود جرات نکردم بپرسم چرا

کسی دلیلش رو می دونه ؟ ترافیک خروجی براشون هزینه بر تر از ترافیک ورودی به کشوره ؟ دلیل 30یا سی داره ؟
    چه منطقی پشتشه ؟

تشکر از راهنمایی هاتون
    سرعت آپلود ۱۲.۵ مگابیت هست یا ۱۲.۵ مگابایت؟
    اگر مگابیت هست که خب نه و باید برید ازشون بخواید چون حتی VDSL هم سرعت ۳۰-۴۰ مگابیتی داره!
    ولی اگر منظورتون ۱۲.۵ مگابایت هست که بعله که معادل ۱۰۰مگابیت هست و منطقیه و اکثرا همین سرعت رو دارن مگه بنا به خواست و نیازشون بالاتر ببرن که البته بعید میدونم نیازتون بشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سرعت آپلود ۱۲.۵ مگابیت هست یا ۱۲.۵ مگابایت؟
    اگر مگابیت هست که خب نه و باید برید ازشون بخواید چون حتی VDSL هم سرعت ۳۰-۴۰ مگابیتی داره!
    ولی اگر منظورتون ۱۲.۵ مگابایت هست که بعله که معادل ۱۰۰مگابیت هست و منطقیه و اکثرا همین سرعت رو دارن مگه بنا به خواست و نیازشون بالاتر ببرن که البته بعید میدونم نیازتون بشه...
    تشکر از پاسختون دوست عزیز

نه منظورم مگابیت بر ثانیه بود. دانلودم تا 300 مگابیت بر ثانیه هم میرسه، ولی آپلودم بین 12 تا 13 مگابیت هست. ثابت هم هست

از 3 تا مسئول مختلف پرسیدم، هر سه تاشون می گن از سمت مخابرات مسدود شده
    مسئول نصب سرویس، اپراتور 2020 و مسئول پشتیبانی فنی فیبر

به من گفتن برای همه مشترکین فیبر این سرعت محدود شده

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

من سرویس اولیه م سال ها 20 مگ بوده و پس پرداخته و همه هزینه های کابل و مودمم خودمون دادیم. دانلود و آپلود ماکسیمم 18 مگابیته دائم. چند ماه پیش کردمش 30 مگ ولی افزایش سرعتی نداشتم و تا الان 10 بار تیکت و زنگ زدم هیچ نتیجه مثبتی نگرفتم و هر بار ارجاع دادن که درست بشه! من خارج شهرم تهران شمیرانات. ایده ای دارین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •