تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 376 از 540 اولاول ... 276326366372373374375376377378379380386426476 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,751 به 3,760 از 5394

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درسته اونا کلا هیچی نمیدونن...
    والا اون بنده خدا هم که اومد همین بود سوال کردم و گفتش داستان اینه سرعت همینه و از دست ما خارجه حالا یا برای دست به سر کردن یا واقعا اطلاعی نداشت و قضیه ی منم مال امروز و دیروز نیست تقریبا ۹ ماه پیش سرویس رو گرفتم ...
    والا اون بخشی که لیمیت شده باشه داخل مودم یا منطقه رو اطلاع ندارم اگر جایی داخل مودم هست و اطلاع دارید بی زحمت بگید یه چک کنم و اگرم منطقه بااشه که چه خوب بشه چه بد کلا داستانه مثه اون ذوست عزیزی که الان سرعتش شده ۵۰ مگ ...
    من توی مودم چشمم به جایی برای لیمیت نخورد .. اما منطقه این کار رو میتونه انجام بده.. اگر سرویس شما سرعتش توی اسپید تست کاملا در پایان روی ۴۰۰ بمونه درسته.. اما در پایان بشه ۲۰۰ تا این همون شیر فلکه ایی هست که دست منطقه هست و بسته شده روی هر مشتری و بیشتر باز نمیکنن... پهنای باند برای من هم تا آخرین جاش بازه و همیشه در زمان اسپید تست اول روی ۵۰۰.۶۰۰ و بعد میاد ۲۰۰ تا ۳۰۰

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

من توی مودم چشمم به جایی برای لیمیت نخورد .. اما منطقه این کار رو میتونه انجام بده.. اگر سرویس شما سرعتش توی اسپید تست کاملا در پایان روی ۴۰۰ بمونه درسته.. اما در پایان بشه ۲۰۰ تا این همون شیر فلکه ایی هست که دست منطقه هست و بسته شده روی هر مشتری و بیشتر باز نمیکنن... پهنای باند برای من هم تا آخرین جاش بازه و همیشه در زمان اسپید تست اول روی ۵۰۰.۶۰۰ و بعد میاد ۲۰۰ تا ۳۰۰
    بله برای من هم همینطوره، از ۹۴۰ شروع میشه میاد ۲۴۰ اینا ولی همون ۲۰۰ هست سرعت، چه داخلی و چه خارجی.

در کل چون زیاد جا واسه دانلود نمیمونه با ۵۰۰گیگ حجم، زیاد نیازی برای سرعت بالاتر نمیبینم به شخصه. پینگ و پایداری خوب سرویس کافیه! ( ایشالا پکت لاس هم توی بازه‌ ۹-۱۲ شب رفع کنن عالی میشه دیگه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

داستان اینم میفهمم چیه و چجوریا لیمیت شده و راهکارش چیه انشالله ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

سرعت آوردن پایین در حد ۲۰۰ یا ۶۰ کیلو بایت فقط چند ثانیه ۳مگ اینا هست اگه اینطوری بشه دیگه فیبر نمی‌خرماین چه وضعیه این همه پول دادم سرعت این باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سلام خدمت همه اساتید،
    این تاپیک رو مفصل خوندم و از دانش دوستان استفاده کامل بردم.

سرویس من رو تازه راه انداختن. الان اولین سرویس پیش فرض برام فعاله، 3 ماهه حجم 70 گیگ
    این حجم، شروع نشده دو سه روز دیگه تمام میشه !
    خونه شلوغه و مصرف زیاد !

سرویس هایی که هست رو داشتم نگاه می کردم، 12 ماهه، 6 ماه و 3 ماهه
    بیشترین حجم برای سرویس های 50 مگابیته، که نهایتا ماهیانه 300 گیگ بهت ترافیک می ده. اینی که دوستان می گن 500 گیگ رو من جایی ندیدم.

کسی از بزرگواران هست راهنمایی بکنه من باید چکار کنم ؟
    داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

درسته اونا کلا هیچی نمیدونن...
    والا اون بنده خدا هم که اومد همین بود سوال کردم و گفتش داستان اینه سرعت همینه و از دست ما خارجه حالا یا برای دست به سر کردن یا واقعا اطلاعی نداشت و قضیه ی منم مال امروز و دیروز نیست تقریبا ۹ ماه پیش سرویس رو گرفتم ...
    والا اون بخشی که لیمیت شده باشه داخل مودم یا منطقه رو اطلاع ندارم اگر جایی داخل مودم هست و اطلاع دارید بی زحمت بگید یه چک کنم و اگرم منطقه بااشه که چه خوب بشه چه بد کلا داستانه مثه اون ذوست عزیزی که الان سرعتش شده ۵۰ مگ ...
    سلام سرعت منم الان دو روزه لیمیت شده رو پنجاه مثل قبل اینکه مودم رو بریج کنم الان دو روزه پیگیرم همش میگن سرعتت همینه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام خدمت همه اساتید،

سرویس من رو تازه راه انداختن. الان اولین سرویس پیش فرض برام فعاله، 3 ماهه حجم 70 گیگ
    خونه شلوغه و مصرف زیاد !

بیشترین حجم برای سرویس های 50 مگابیته، که نهایتا ماهیانه 300 گیگ بهت ترافیک می ده. اینی که دوستان می گن 500 گیگ رو من جایی ندیدم.

توی هر استانی ممکنه تعرفه ها و حجم ماهیانه متفاوت باشه. برای استان تهران 50 مگابیت رو با ماهی 500 گیگ می دن، تعرفه های قدیم که طولانی مدت مثل 1 ساله اگه تمدید می کردی حجمش کم می شد به 300 یا 200 گیگ ماهیانه که درعوض کابل کشی یا مودم رایگان می شد اما الان این طرح ها فعال نیستند. البته توی سایت مخابرات تهران بری هیچ تعرفه ای نذاشته و می تونید توی سایت tehranftth تعرفه های تهران رو ببینید! اینجا یه مقایسه ای بین تعرفه فیبر نوری استانهای مختلف گذاشته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by davood3d; 10-08-2021 at 08:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

سلام خدمت همه اساتید،

خونه شلوغه و مصرف زیاد !

ببینید شما احتمالا طرح کابل کشی رایگان یا تانوما ویژه هستید(که دیگه اصلا تو تهران ارائه نمیشه اون طور که به من گفتن) توی این طرح شما قرار داد بلند مدت می‌بندید با مخابرات، معمولأ ۳ ساله هست ولی به نظر میاد که ۳ ماهه هست برای شما.
    در هر صورت شما با مرکز مخابرات خودتون صحبت کنید و ببینید میتونین طرح استاندارد بگیرید. طرح های استاندارد دارای حجم بالاتر هستند نسبت به ویژه ها. به طور مثال ۳۰مگ ۴۲۰ گیگ در ماه و ۵۰مگ ۵۲۵ گیگ هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام سرعت منم الان دو روزه لیمیت شده رو پنجاه مثل قبل اینکه مودم رو بریج کنم الان دو روزه پیگیرم همش میگن سرعتت همینه !
    ظهری بعد پیگیریهای مکرر ۲۰۲۰ اعلام خرابی کرد بعد یک ساعت یه خانومی از مخابرات شهرمون زنگ زد بعد که دید درست نمیشه گفت مودم رو پنج دقیقه خاموش کن بعد روشن تست کن!
    سرعت درست شد!
    الان دوباره برق رفت بعد وصل برق سرعت دوباره افت کرد؟!!!!
    این به نظر شما مشکل از کجاست؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

ظهری بعد پیگیریهای مکرر ۲۰۲۰ اعلام خرابی کرد بعد یک ساعت یه خانومی از مخابرات شهرمون زنگ زد بعد که دید درست نمیشه گفت مودم رو پنج دقیقه خاموش کن بعد روشن تست کن!
    سرعت درست شد!
    الان دوباره برق رفت بعد وصل برق سرعت دوباره افت کرد؟!!!!
    این به نظر شما مشکل از کجاست؟!
    این خیلی عجیبه. ولی تمام این داستان دست بخش OMC مرکز مخابرات خودتونه، از طریق پیمان‌کارتون یا مراجعه به مرکز با مسؤلش صحبت کنید. حتما شماره سریال مودمتون پیشتون باشه چون با اون از سمت OLT تغییر میدن سرعت رو.

11. این کاربر از Sahandb77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •