تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 375 از 534 اولاول ... 275325365371372373374375376377378379385425475 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,741 به 3,750 از 5332

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوستان یه سوالی برام پیش اومده یادمه قبلا هم کمی در موردش صحبت شده بود ولی دقیق یادم نیست کدوم پیج بود.
    و اون اینکه من دوستم به تازگی فیبر نوری گرفته و بعد از وصل با اینکه سرویس پیش پرداخت بود سرعت دانلودش رو ۱۰۰ مگ لیمیت شده بود.
    منتها دیروز مودم رو یکبار ریست کرد و سرعت دانلود رسید به ۲۰۰ مگ و چند ساعت بعد رسید به ۴۰۰ مگ که خیلی عجیب هست!
    میخواستم بدونم علت این امر چی میتونه باشه و اگر تغییر در موردی هست میتونیم ماهم استفاده کنیم یا نه چون از یه مرکز مخابراتی هستیم جفتمونم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

والا این مورد پیگیریش سخته. سمت عید به من گفتن که شرکت های FCP شکایت کردن و ابلاغ شده به مراکز که سرعت ها رو از ۱۰۰ مگ بالاتر نبندین. من با کلی چونه زدن تونستم راضی‌شون کنم که ۲۰۰ ببندن برام‌. این مورد رو شما از طریق OMC مرکزتون پیگیری کنید، ببینید به نتیجه‌ای می‌رسید یا خیر.

مگه اینکه سرعت کل مشترکین رو باز گذاشته باشند از مرکز شما، بعید میدونم تغییری بکنه سرعتتون بدونه اینکه خودشون دست بزنن.
    Last edited by Sahandb77; 07-08-2021 at 19:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

والا این مورد پیگیریش سخته. سمت عید به من گفتن که شرکت های FCP شکایت کردن و ابلاغ شده به مراکز که سرعت ها رو از ۱۰۰ مگ بالاتر نبندین. من با کلی چونه زدن تونستم راضی‌شون کنم که ۲۰۰ ببندن برام‌. این مورد رو شما از طریق OMC مرکزتون پیگیری کنید، ببینید به نتیجه‌ای می‌رسید یا خیر.

مگه اینکه سرعت کل مشترکین رو باز گذاشته باشند از مرکز شما، بعید میدونم تغییری بکنه سرعتتون بدونه اینکه خودشون دست بزنن.
    والا واقعیت امر اینه که رییس مرکز مخابرات هم به این بنده خدا گفته بود سرعتا رو ۱۰۰ مگ لیمیت شده که اون یکی دوروز اول قبل ریست مودم همینطورم بود و ۱۰۰ مگ بود حالا حرفی در مورد شکایت بهشون نزده بود فقط گفته بود سرعت های ۲۰۰ و ۳۰۰ مگ واسه قدیم و مشترکین قدیمیمون هست!
    ولی خب عجیب اینه که بعد ریست اول ۲۰۰ مگ و بعد ۴۰۰ مگ شده
    از طرفی آدمم میترسه بره پیگیری کنه میری میگی داستان چیه یا سرعت بالاتر میشه بدید میگن همین الان ۲۰۰ مگه و سرعت قرارداد ۵۰ مگه و دست میزنن عوض درست کردن ابرو چشمشم کور میکنن میشه ۱۰۰ مگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

والا واقعیت امر اینه که رییس مرکز مخابرات هم به این بنده خدا گفته بود سرعتا رو ۱۰۰ مگ لیمیت شده که اون یکی دوروز اول قبل ریست مودم همینطورم بود و ۱۰۰ مگ بود حالا حرفی در مورد شکایت بهشون نزده بود فقط گفته بود سرعت های ۲۰۰ و ۳۰۰ مگ واسه قدیم و مشترکین قدیمیمون هست!
    ولی خب عجیب اینه که بعد ریست اول ۲۰۰ مگ و بعد ۴۰۰ مگ شده
    از طرفی آدمم میترسه بره پیگیری کنه میری میگی داستان چیه یا سرعت بالاتر میشه بدید میگن همین الان ۲۰۰ مگه و سرعت قرارداد ۵۰ مگه و دست میزنن عوض درست کردن ابرو چشمشم کور میکنن میشه ۱۰۰ مگ
    آره منم فعلا به ۲۰۰مگ راضیم
    همینو خراب نکنن، ۳۰۰ و ۴۰۰ فدا سرشون! تنها چیزی که یه‌کم پیگیری کردم پینگ بود که یه مدت از ۶۸ به ۴.۲.۲.۴ رفته‌ بود ۱۳۰! الان حدود ۸۰ هست که اوکیه.
    Last edited by Sahandb77; 08-08-2021 at 10:38.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تمامیه سرویسها روی ۳۰۰ تا ۴۰۰ مگ بسته شدن.. که اگر از سرویسهای داخلی اسپید تست بگیرید بر اساس خلوتی و کیفیت شبکه تا ۴۰۰ میگیره و اسپید تست خارحی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هستش... اینکه میگن سرویستون رو محدود کردن اصلا اینطور نیست.. شما یا از رییس مرکز و یا از طریق پشتیبانی فیبر نوری درخواست کنید پهنای باند رو اگر محدود کردن براتون باز کنن و مشکلتون رفع میشه.. همین الان دارن سرویس رو با پهنای باند ۳۰۰ مگ میفروشن و ربطی به شرکتهای دیگه نداره که بخوان شکایت کنن.. این حرفهایی که میزنن برای دست به سر کردن هست.. چونکه یا بلد نیستن تغییر بدن و یا حوصله این کار رو ندارن.. در بعضی از مراکز مراجعه کنید رییس مرکز هنوز بلد نیست سرویس مشتری رو تایید کنه...دیگه چه برسه به پهنای باند...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

آره منم فعلا به ۲۰۰مگ راضیم
    همینو خراب نکنن، ۳۰۰ و ۴۰۰ فدا سرشون! تنها چیزی که یه‌کم پیگیری کردم پینگ بود که یه مدت از ۶۸ به ۴.۲.۲.۴ رفته‌ بود ۱۳۰! الان حدود ۸۰ هست که اوکیه.
    آره منم راضیم واقعیت!
    اره قبلا تقریبا یکی دوماه پیش بود پینگا چند هفته خراب شده بود ولی الان استیبل تر شده خداروشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

تمامیه سرویسها روی ۳۰۰ تا ۴۰۰ مگ بسته شدن.. که اگر از سرویسهای داخلی اسپید تست بگیرید بر اساس خلوتی و کیفیت شبکه تا ۴۰۰ میگیره و اسپید تست خارحی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هستش... اینکه میگن سرویستون رو محدود کردن اصلا اینطور نیست.. شما یا از رییس مرکز و یا از طریق پشتیبانی فیبر نوری درخواست کنید پهنای باند رو اگر محدود کردن براتون باز کنن و مشکلتون رفع میشه.. همین الان دارن سرویس رو با پهنای باند ۳۰۰ مگ میفروشن و ربطی به شرکتهای دیگه نداره که بخوان شکایت کنن.. این حرفهایی که میزنن برای دست به سر کردن هست.. چونکه یا بلد نیستن تغییر بدن و یا حوصله این کار رو ندارن.. در بعضی از مراکز مراجعه کنید رییس مرکز هنوز بلد نیست سرویس مشتری رو تایید کنه...دیگه چه برسه به پهنای باند...
    والا تا اونجایی که من دیدم و شنیدم اکثر سرویس ها تا نهایت ۲۰۰ مگ هستن و اینی که من میگمم با پیشرفته ترین حالت های کابل و وای فای گرفتم و با انواع سرور های داخلی و خارجی و تست های مختلف و مودمم قطعا چندین دفعه ریست کردم و همیشه همین بوده و هست
    و اینکه چرا سرویس ها همشون محدود شدن و همون ۴۰۰ مگ هم محدود هست و اگر هر کسی با هر سرعتی تست بگیره میبینه از سرعت حدودا ۷۰۰ مگ شروع میشه و میاد پایینتر و اینیم که میگم چون یه آشنایی دارم که اون بنده خدا از طریق یه رابطی توی مخابرات سرعتش رو نامحدود کرده و نزدیم ۶۰۰-۶۵۰ مگ سرعتشه!
    و اینکه آقا در مورد این آقایون دل خوشی داری ها
    رییس مرکز که هنوز نمیدونه سرعت هاش چقدره یا میگه ۵۰ مگابیته یا نهایت ۱۰۰ مگابیته!آدم بدی نیستا ولی اصلا سرعتو بهش میگی انگار فحشش دادی
    پشتیبانی فیبر اگر منظورت سایت مخابرات یا ۲۰۲۰ هست هم که باز من با اونم صحبت کردم میگن همه چیتون نرماله و سرعتتونم عالیه مشکلی ندارید و اصلا تعریف نشده سرعت بالای ۱۰۰ مگ واسشون.
    سوال و جای تعجب منم این بود که چطوریه مودم ریست شده وپ زمین تا آسمون فرق کرده اونم یوزر جدید و اونم با سرعت ۴۰۰ مگ!!!
    همه چی تو ایران شدنیه منتها با پول!

8. این کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان تا دیشب سرعتم بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ بود برق رفت بعدش سرعتم اومده رو ۵۰!
    پیگیری کنم یا خودش درست میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

والا تا اونجایی که من دیدم و شنیدم اکثر سرویس ها تا نهایت ۲۰۰ مگ هستن و اینی که من میگمم با پیشرفته ترین حالت های کابل و وای فای گرفتم و با انواع سرور های داخلی و خارجی و تست های مختلف و مودمم قطعا چندین دفعه ریست کردم و همیشه همین بوده و هست
    و اینکه چرا سرویس ها همشون محدود شدن و همون ۴۰۰ مگ هم محدود هست و اگر هر کسی با هر سرعتی تست بگیره میبینه از سرعت حدودا ۷۰۰ مگ شروع میشه و میاد پایینتر و اینیم که میگم چون یه آشنایی دارم که اون بنده خدا از طریق یه رابطی توی مخابرات سرعتش رو نامحدود کرده و نزدیم ۶۰۰-۶۵۰ مگ سرعتشه!
    و اینکه آقا در مورد این آقایون دل خوشی داری ها
    رییس مرکز که هنوز نمیدونه سرعت هاش چقدره یا میگه ۵۰ مگابیته یا نهایت ۱۰۰ مگابیته!آدم بدی نیستا ولی اصلا سرعتو بهش میگی انگار فحشش دادی
    پشتیبانی فیبر اگر منظورت سایت مخابرات یا ۲۰۲۰ هست هم که باز من با اونم صحبت کردم میگن همه چیتون نرماله و سرعتتونم عالیه مشکلی ندارید و اصلا تعریف نشده سرعت بالای ۱۰۰ مگ واسشون.
    سوال و جای تعجب منم این بود که چطوریه مودم ریست شده وپ زمین تا آسمون فرق کرده اونم یوزر جدید و اونم با سرعت ۴۰۰ مگ!!!
    همه چی تو ایران شدنیه منتها با پول!
    من نگفتم دل خوشی دارم و یا هر چیزی فکر کنم شما اشتباه برداشت کردید.. توضیح دادم که خودشون هم بلد نیستن.. و دست به سر میکنن مشترک رو
    در مورد ۲۰۲۰ هم خیر.. اونها که اصلا نمیدونن فیبر چطوری هست. ۲ تا کلمه بلد هستن فقط..
    شخصی که اومده برای شما سرویس رو روی مودم فعال کرده.. اطلاعات کاملی داره و با بخش omc منطقه در تماس هستش و میتونه این موضوع رو انجام بده.. اصل کار این اشخاص انجام میدن... برای همین میتونید از این طریق مشکلی اگر باشه رفع بشه..
    اینکه مودم شما ریست شده و سرعت شما تغییر کرده .. مطمئنا توی مودم لیمیت گذاشته شده و یا سرویس شما از منطقه تغییر کرده برای همین میتونید از طریق اون شخص بفهمید موضوع چطوریه..
    Last edited by pipo4713; 09-08-2021 at 11:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

من نگفتم دل خوشی دارم و یا هر چیزی فکر کنم شما اشتباه برداشت کردید.. توضیح دادم که خودشون هم بلد نیستن.. و دست به سر میکنن مشترک رو
    در مورد ۲۰۲۰ هم خیر.. اونها که اصلا نمیدونن فیبر چطوری هست. ۲ تا کلمه بلد هستن فقط..
    شخصی که اومده برای شما سرویس رو روی مودم فعال کرده.. اطلاعات کاملی داره و با بخش omc منطقه در تماس هستش و میتونه این موضوع رو انجام بده.. اصل کار این اشخاص انجام میدن... برای همین میتونید از این طریق مشکلی اگر باشه رفع بشه..
    اینکه مودم شما ریست شده و سرعت شما تغییر کرده .. مطمئنا توی مودم لیمیت گذاشته شده و یا سرویس شما از منطقه تغییر کرده برای همین میتونید از طریق اون شخص بفهمید موضوع چطوریه..
    درسته اونا کلا هیچی نمیدونن...
    والا اون بنده خدا هم که اومد همین بود سوال کردم و گفتش داستان اینه سرعت همینه و از دست ما خارجه حالا یا برای دست به سر کردن یا واقعا اطلاعی نداشت و قضیه ی منم مال امروز و دیروز نیست تقریبا ۹ ماه پیش سرویس رو گرفتم ...
    والا اون بخشی که لیمیت شده باشه داخل مودم یا منطقه رو اطلاع ندارم اگر جایی داخل مودم هست و اطلاع دارید بی زحمت بگید یه چک کنم و اگرم منطقه بااشه که چه خوب بشه چه بد کلا داستانه مثه اون ذوست عزیزی که الان سرعتش شده ۵۰ مگ ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

1. amirhalgord,
  2. magiteq1

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •