تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 369 از 536 اولاول ... 269319359365366367368369370371372373379419469 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,681 به 3,690 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خب الان پیمانکار200 تومان میخواد نمیفهمه که خودش باعث خسارت این افت فیبر شده..مگه حتما باید اسپلیتر زد وقتی چند تا مشترک تو ساختمون دارند؟؟
    اینجا به نظر میرسه تجهیرات حداقلی نسب شده و اصلا بالا رفتن مشترکین در نظر گرفته نشده . شاید هم عمدی این کار رو کردن تا دوباره بعدا پول اضافی بگیرن. به هر حال بسیار بعیده مخابرات بخواد کاری اینجا انجام بده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

بله ولی توجه کنید که گوگل خودش سیستمش رو از اول پیاده سازی کرده، اسمش Super PON هست و از این GPON ما خیلی بهتره، برا همینه که میتونه با قیمت خیلی به صرفه به مشترکا تحویل بده، تولید از OLT تا خود ONU زیر دست خودشه..

ولی برگردیم به دنیای معمولی، خیلی جا هارو نگاه کنی تازه دارن شتاب میدن به ساخت شبکه FTTH اشون، مثل انگلیس، همه کیت هایی خریداری میکنن و با ۱ روتر خوب و سیستم Mesh برای تقویت وای‌فای استفاده می‌کنن برای مشترکین خانگی. حتما از ۱ جهاتی صرفه‌ی اقتصادی داره براشون که اینجوری کار می‌کنن. به جای اینکه ONT های خیلی خوب بگیرن.
    حرف شما درسته ولی خب میگم ازونجایی که نه زیر ساخت ما اصولی و درست هست و نه روش کار ادارات مخصوصا دولتی ها منطقی هست یا اینکار انجام نمیشه یا نهایتا با کلی آزمون و خطا و هزینه و ضرر بهش میرسن و تو همین قضیه راه اندازی فیبر هم کاملا متوجه میشید که چقدر مشکل دارن و یا کاری که شاید صفر تا صدش کمتر از یه روز زمان بخواد گاها یک ماه و بعضی جاها شاید بیشتر به طول بیانجامه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان من تصمیم گرفتم اینترنت فیبر نوری تانوما بگیریم و الان در حال حاظر مشترک adsl شاتل هستم میخواستم دوستان راهنمایی کنن که چیکار باید کنم یعنی چطوری باید متوجه بشم که بستر سیم کشی ما فیبر هست یا نه و اینکه اگه بخوایم کابل کشی فیبر انجام بدیم هزینش چقدر هست ؟ مرکز مخابراتی ما عاطف تهرانپارس هست
    من خودم شهید عاطف تهرانپارس هستم و گرفتم یکمی اذیت شدم ولی خب دیگه چاره ای هم نبود.
    برای اینکه بفهمید باید پیش کارشناس فنی برید که طبقه پایین مخابرات پیش آقای امینی هست که برید و بر اساس موقعیت خونه و فاصله تا fat امکان سنجی میشه و گاها دیدم در جاهایی که این امکانات نباشه درخواست احداث fat میکنن که البته پروسش کمی زمان بر تر هست بعد که امکان سنجی شد فرم پر میکنید و کاراش انجام میشه و البته نیازه که بعد دادن یوزر و پستون خودتون چند وقت یکبار حضوری کارو پیگیر شید پیش مدیر و با پیمانکارا که سریعتر انجام شه.
    و من برای خودم و دو سه نفر دیگه از دوست و همسایه ها هم گرفتم فیبرو توی این منطقه مخابراتی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام,پارامتر rx من از وقتی مشترکای جدید اضافه شدن تو ساختمون رفته رو -28 و گاهی اوقات تا -31 32 منغیر هست و سرعت اپلود به شدت پایین میاد ,قبل از این ماجرا افت روی - 18 بود و هیچ مشکلی نداشت,الان میگن باید دو کور فیوژن بزنیم و هزینش 200 تومان میشه,بنظرتون از سازمان 195 شکایت کنم؟؟
    ببینید اصولا نباید ربطی به سایر آدما تو گرفتن فیبر داشته باشه و اساس کار این فیبر مجزا بودن کابل ها از هم و مستقیم به مرکز وصل بودن و تا خدودی بدون نویز بودنش هست اینکه این اتفاق افتاده معمولا و منطقا به این ربط داره که یا فیوژن درست انجام نشده و یا در حین اتصالات ایرادی به وجود اومده که که باید از طریق خود کارشناسای مخابرات رفع بشه که معمولا با درست انجام دادن فیوژن که احتمالا سر fat یا سوئیچ هست حل میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

من خودم شهید عاطف تهرانپارس هستم و گرفتم یکمی اذیت شدم ولی خب دیگه چاره ای هم نبود.
    برای اینکه بفهمید باید پیش کارشناس فنی برید که طبقه پایین مخابرات پیش آقای امینی هست که برید و بر اساس موقعیت خونه و فاصله تا fat امکان سنجی میشه و گاها دیدم در جاهایی که این امکانات نباشه درخواست احداث fat میکنن که البته پروسش کمی زمان بر تر هست بعد که امکان سنجی شد فرم پر میکنید و کاراش انجام میشه و البته نیازه که بعد دادن یوزر و پستون خودتون چند وقت یکبار حضوری کارو پیگیر شید پیش مدیر و با پیمانکارا که سریعتر انجام شه.
    و من برای خودم و دو سه نفر دیگه از دوست و همسایه ها هم گرفتم فیبرو توی این منطقه مخابراتی
    من پارسال رفتم باهاش صحبت کردم گفت فرم پر کن اگه امکانش بود میدن گفتم فرم رو سه بار پر کردم طی یک سال و خبری نشد جواب داد خب لابد امکانش نیس
    از تلاش فراوان و زحمات ایشان و حلال بودن حقوق دریافتی سپاسگذارانه تشکر کردم و مرکز مخابرات رو برای همیشه ترک کردم و رفتم سراغ پوینت.

6. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

ببینید اصولا نباید ربطی به سایر آدما تو گرفتن فیبر داشته باشه و اساس کار این فیبر مجزا بودن کابل ها از هم و مستقیم به مرکز وصل بودن و تا خدودی بدون نویز بودنش هست اینکه این اتفاق افتاده معمولا و منطقا به این ربط داره که یا فیوژن درست انجام نشده و یا در حین اتصالات ایرادی به وجود اومده که که باید از طریق خود کارشناسای مخابرات رفع بشه که معمولا با درست انجام دادن فیوژن که احتمالا سر fat یا سوئیچ هست حل میشه
    والا منم همینو بهشون میگم گوش میدم,مطمئنم منی که به عمرم کار فنی انجام ندادم اطلاعاتم تو زمینه ftth ازینا بیشتره...بعد از فیوژن مجدد این داستان پیش اومد,اصن نمیدونم چرا بدون اطلاع من دوباره فیوژن زده بودن وقتی میخواستن برای بقیه مشترکین راه بندازن....حالا میگن مشکل از داخله باید atb داخلو دوباره فیوژن بزنیم در صورتی که قبل از این ماجرا افت من -18 بود..یه مدت -25 بود بعد به تدریج اومد پایین حالا -28 تا -31 متغیر هست و وقتی بالا 30 میره سرعت اپلود میاد پایین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

من پارسال رفتم باهاش صحبت کردم گفت فرم پر کن اگه امکانش بود میدن گفتم فرم رو سه بار پر کردم طی یک سال و خبری نشد جواب داد خب لابد امکانش نیس
    از تلاش فراوان و زحمات ایشان و حلال بودن حقوق دریافتی سپاسگذارانه تشکر کردم و مرکز مخابرات رو برای همیشه ترک کردم و رفتم سراغ پوینت.
    والا تا پارسال که خیلی اذیت میکرد و از اواسط پارسال یکم اوضاعشون بهتر شد،
    منم کم دردسر و مشکل نکشیدم و الان کمی آسونتر شده حقیقت
    مورد دیگه اینکه کلا تو مخابرات هیچکس نمیخواد کار انجام بده مگه پیگیر باشی و هی ازشون کارو بخوای.
    در مورد امکان سنجی هم یه وقتا خب خیلی دور باشه هم دیگه واقعیت بدشانسیه و حداقل تا وقتی کاری نکنن شدنی نیست .
    ولی باز پوینتم خوبه و سرعتش مناسبه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

والا منم همینو بهشون میگم گوش میدم,مطمئنم منی که به عمرم کار فنی انجام ندادم اطلاعاتم تو زمینه ftth ازینا بیشتره...بعد از فیوژن مجدد این داستان پیش اومد,اصن نمیدونم چرا بدون اطلاع من دوباره فیوژن زده بودن وقتی میخواستن برای بقیه مشترکین راه بندازن....حالا میگن مشکل از داخله باید atb داخلو دوباره فیوژن بزنیم در صورتی که قبل از این ماجرا افت من -18 بود..یه مدت -25 بود بعد به تدریج اومد پایین حالا -28 تا -31 متغیر هست و وقتی بالا 30 میره سرعت اپلود میاد پایین
    دیگه به نظرم باید این مسئله رو با کارشناس فنی مخابرات منطقه و رئیسش در میون بزارید و اگر نشد از سامانه ۱۹۵ و ۲۰۲۰ و باز نشد دیگه چاره ای نیست چون متاسفانه اینجا ایرانه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام,پارامتر rx من از وقتی مشترکای جدید اضافه شدن تو ساختمون رفته رو -28 و گاهی اوقات تا -31 32 منغیر هست و سرعت اپلود به شدت پایین میاد ,قبل از این ماجرا افت روی - 18 بود و هیچ مشکلی نداشت,الان میگن باید دو کور فیوژن بزنیم و هزینش 200 تومان میشه,بنظرتون از سازمان 195 شکایت کنم؟؟
    از پنل adsl مخابرات یدونه تیکت بزنین و مشکل رو بگین. کارشناس میفرستن و میاد حضوری با دستگاه، افت رو چک میکنه. ممکنه مشکل از خرابی اسپلیترشون و یا حتی اپتیک مودم باشه.
    بجز خرابی مودم بقیه موارد هزینش با شما نیست. اگر قبول نکردن از 195 پیگیری کنین.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

مرکز مخابرات ما خیلی خوبه

رفتم مرکز از دو تا زن بی سواد شوگر مامی انداختن پشت سیستم گفتم من سال پیش درخواست فیبر دادم خبری شده یا نه
    گفت اصلا نیست این هیچ جا این شهرک حالا دکل و کلی odc اینا هس

گفتم ریس مرکز کجاست زنه ی نگاهی کرد ری د به خودش گفت فک نکنم باشن و نمیدیم و .... اصلا زرد شد رنگش

جالب شد که برم پیشش رفتم در زدم اومدم درو باز کنم قفل کرده بود

ابدارچی میگفت کرونا داره ! گفتم اشکالی نداره منم سربازم ۳ بار گرفتم سنگ پا قزوین بازیو در اوردم

باورتون میشه یارو اصن ک ن مبارکشو تکون نداد پاشه بیاد درو باز کنه ؟

خدایش چ مملکتیه ما داریم؟

12. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •