تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 331 از 535 اولاول ... 231281321327328329330331332333334335341381431 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,301 به 3,310 از 5343

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خط نبايد و نمي تونه ساپورت کنه. اون مخابرات منطقه است که بايد ساپورت کنه و کابينت به نزديکي شما (ترجيحا زير 300 متر) اومده باشه. اين شرايط رو اگر داريد، پيگيري کنيد.
    من زنگ زدم 2020 بعد یک بعد دو و بهم گفتن سریویس adsl رو جمع کن تا برات بکشیم و خط شما قابل دریافت هست من دقیق نمیمدونم ولی فکر نکنم مشکلی باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

من زنگ زدم 2020 بعد یک بعد دو و بهم گفتن سریویس adsl رو جمع کن تا برات بکشیم و خط شما قابل دریافت هست من دقیق نمیمدونم ولی فکر نکنم مشکلی باشه
    اين دو تکنولوژي در سمت کاربر کاملا متفاوت و جدا از هم هستند و تداخلي ندارند. ADSL روي سيم مسي تلفن تحويل ميشه و فيبر هم کابل کشي و دستگاه هاي خودش رو داره. اين طور نيست که بخواهيد با جمع آوري اين براي اون جا باز کنيد. ممکنه براي آزاد کردن خط مسي و فروش اون به ديگران چنين چيزي رو گفته باشند.

يهو مي ريد توي اين پروسه و تا چند ماه و چند سال فيبر تحويل تون نمي دن و همون دي اس ال رو هم از دست مي ديد. تا کامل بررسي نکرديد و کارشناسي نشده و فيبر رو دم در تحويل نگرفتيد، دست به سرويس کنوني نزنيد. حتا به نظر من با داشتن فيبر، چون دي اس ال هزينه کمي در مقايسه داره، نگه داشتن دي اس ال به عنوان بک آپ يک گزينه منطقيه. حضوري پيگيري کنيد اينها پشت تلفن چرند زياد مي گن و براشون هزينه اي نداره، ولي براي شما چرا.

3. 4 کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

احتمالا میخوان فرهنگ سازی کنن برا ftth ، یعنی از تو لوله های زیر زمینی سیم های مسی کابل برگردون کنن . الان تو سایت tci هم زده "مشترک گرامی ،آیا مایل به جمع آوری سرویس adsl/vdsl خود هستید ..."

5. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    لطف میکنید از قسمت کانفیگ voice تو پنل مودم عکس بزارید.
    من کانفیگش میخواستم بکنم مشکل دارم.
    ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بچه ها من امروز رفتم مخابرات بهم گفتن فقط برای شهرک های جدید ساخت فیبر میدیم و به بقیه نمیدیم و کلا زیاد خوب صحبت نمیکرد میخوام به خاطر اینکه به خونمون نمیکشن تو 195 شکایت کنم به جایی میرسه ؟ کسی راه بهتری بلده ؟ مگه قرار نیست اگه 5-6 نفر از یه محله درخواست بدن بکشه و می خواست adsl تو پاچم کنه 600 تومن همون قیمت تانوما

8. 3 کاربر از Mohammad.h.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بچه ها من امروز رفتم مخابرات بهم گفتن فقط برای شهرک های جدید ساخت فیبر میدیم و به بقیه نمیدیم و کلا زیاد خوب صحبت نمیکرد میخوام به خاطر اینکه به خونمون نمیکشن تو 195 شکایت کنم به جایی میرسه ؟ کسی راه بهتری بلده ؟ مگه قرار نیست اگه 5-6 نفر از یه محله درخواست بدن بکشه و می خواست adsl تو پاچم کنه 600 تومن همون قیمت تانوما
    متن شکایت :
    با سلام من به مخابرات مراجعه كردم و گفتن اينترنت تانوما و فيبر نوري به محله ي ما نميكشند و فقط به شهرك هاي جديدالساخت ميدن يعني بايد خونمونو دوباره بسازيم واسه اينترنت تانوما و قانونش مگه اينجوري نيست از يك محله چند نفر درخواست بدن بايد فيبر بكشن ؟؟
    Last edited by Mohammad.h.M; 23-01-2021 at 18:56.

10. این کاربر از Mohammad.h.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

متن شکایت :
    با سلام من به مخابرات مراجعه كردم و گفتن اينترنت تانوما و فيبر نوري به محله ي ما نميكشند و فقط به شهرك هاي جديدالساخت ميدن يعني بايد خونمونو دوباره بسازيم واسه اينترنت تانوما و قانونش مگه اينجوري نيست از يك محله چند نفر درخواست بدن بايد فيبر بكشن ؟؟

بله سلیقه ای هست . هر استان و شهرستان و منطقه مرکز مخابراتی یه جور عمل میکنند .

adsl باسه اینا سود سرشاره .. مثل دکل نفت ه

ftth سرمایه گذاری دراز مدت هست ، باید به خودشون زحمت بدن . شکایت کن تو اینستاگرام وزیر هم بگو . . تو سایت tci.ir هم چند بار با شماره های مختلف ثبت نام کن .. بقیه محل را هم بگو اون سایت ثبت نام کنن . سرکاری نیست . میان میکشن براتون .

این لینک سرکاری نیست اگه زیاد ثبت نام کنن میان براتون میکشن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون گزینه جدید را هم گذاشتن که مردم را تشویق کنن adsl و سیم مسی را جمع کنن

Last edited by بامدادنیکنفس; 23-01-2021 at 19:30.

12. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بله سلیقه ای هست . هر استان و شهرستان و منطقه مرکز مخابراتی یه جور عمل میکنند .

adsl باسه اینا سود سرشاره .. مثل دکل نفت ه

ftth سرمایه گذاری دراز مدت هست ، باید به خودشون زحمت بدن . شکایت کن تو اینستاگرام وزیر هم بگو . . تو سایت tci.ir هم چند بار با شماره های مختلف ثبت نام کن .. بقیه محل را هم بگو اون سایت ثبت نام کنن . سرکاری نیست . میان میکشن براتون .

این لینک سرکاری نیست اگه زیاد ثبت نام کنن میان براتون میکشن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون گزینه جدید را هم گذاشتن که مردم را تشویق کنن adsl و سیم مسی را جمع کنن

اصلا خودت رو سر کار نذار .. نه تنها اون سایت ثبتنامش کار نمیکنه.. بلکه حتی اگر هم کار کنه اصلا اهمیتی نمیدن بهش.. پس خیالتو اینجا راحت کنم
    شکایت هم اصلا نکن.. حالا چه یک نفر چه ۱۰ نفر فرقی براشون نمیکنه.. مخابرات بودجه نداره و نمیخواد هزینه کنه.. من درخواست دادم کلا فاصله تا باکس فت فیبر ۸۰۰متر بود هیچ جوره زیر بار نرفتن.. حتی با رییس مرکز هم حرف زدم که پول نداریم.. باید صبر کنی نزدیکت یه مرکز فرهنگی هنری یا مدرسه درخواست بده .. بعد برات بکشیم.. که فعلا فشار رو مدرسه گذاشتن و باید ۴۰۰ میلیون حدودا خرج کنه تا فیبر اختصاصی بکشن براش.. بعد از اون کشیده بشه به سمت من
    این هم جواب مخابرات با کلی توضیح کامل و دلیلی که براشون دادم
    با سلام و احترام مشترك محترم به اطلاع مي رساند با توجه به عدم الزام اپراتور به ارائه سرويس تانوما امكان پيگيري بيشتر موضوع وجود ندارد. لذا مي توانيد جهت درخواست سرويس تانوما به مركز مراجعه و تقاضاي سرويس FTTHرا داده تا در نوبت طرح تجاري قرار گيريد همچنين در صورت نياز براي مجتمع ميتوانيد درخواست فيبر اختصاصي نماييد.. با تشكر

14. 4 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اصلا خودت رو سر کار نذار .. نه تنها اون سایت ثبتنامش کار نمیکنه.. بلکه حتی اگر هم کار کنه اصلا اهمیتی نمیدن بهش.. پس خیالتو اینجا راحت کنم
    شکایت هم اصلا نکن.. حالا چه یک نفر چه ۱۰ نفر فرقی براشون نمیکنه.. مخابرات بودجه نداره و نمیخواد هزینه کنه.. من درخواست دادم کلا فاصله تا باکس فت فیبر ۸۰۰متر بود هیچ جوره زیر بار نرفتن.. حتی با رییس مرکز هم حرف زدم که پول نداریم.. باید صبر کنی نزدیکت یه مرکز فرهنگی هنری یا مدرسه درخواست بده .. بعد برات بکشیم.. که فعلا فشار رو مدرسه گذاشتن و باید ۴۰۰ میلیون حدودا خرج کنه تا فیبر اختصاصی بکشن براش.. بعد از اون کشیده بشه به سمت من
    با سلام و احترام مشترك محترم به اطلاع مي رساند با توجه به عدم الزام اپراتور به ارائه سرويس تانوما امكان پيگيري بيشتر موضوع وجود ندارد. لذا مي توانيد جهت درخواست سرويس تانوما به مركز مراجعه و تقاضاي سرويس FTTHرا داده تا در نوبت طرح تجاري قرار گيريد همچنين در صورت نياز براي مجتمع ميتوانيد درخواست فيبر اختصاصي نماييد.. با تشكر
    من فاصله ام با کافو نوری 300 متر هستش حتی VDSL هم بهم ندادن کلی هم شکایت کردم و دنبالش رفتم آخرش گفتن تا یه مجتمع و مشترک های زیادی نباشه بهتون نمیدیم

16. این کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

ممکنه مخابرات منطقه یا شهر شما اینجوری باشه

مخابرات منطقه ما ، شهید صدوقی 1 کرمان ، تنها محله ای که غیر از دو سه تا کوچه دور و بر خودش را فیبر کشید ، محله ما بود. علتش هم این بود که من از این محله با چند شماره تلفن ثبت نام کردم تو اون سایت . اصلا از خود مخابرات بهم زنگ زدن گفتن شما درخواست تانوما دادی ؟ برو فلان دفتر پیش خوان ثبت نام کن ..
    5 شش ماه بعد هم وصل شد . حالا شما یه تجربه دیگه داشتی .. برای همه ی ایران صدق نمیکنه دوست گرامی .

شهرک های جدید التاسیس ممکنه فیبر کشی داخلی کرده باشن ولی معلوم نیست مخابرات تا اونجا براشون فیبر کشیده باشه که همه چی حی و محیا تا مردم رفتن تو آپارتمان نشستن اینترنت تانوما هم داشته باشن ..
    تو هر شهر اول چند جا آزمایشی میکشن ،
    کارمند های مخابرات هم بدبرخوردن بله ، ولی باز ارزشش را داره . اینترنت ش عالیییه
    Adsl به درد نمیخوره . وایرلس هم در مقابل این اینترنت مفت ش گرون ه

18. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •