تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 528 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 5280

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

احتمالا روي اون شماره خاص كه قرار به شما اختصاص بدن بايد ثبت نام بشه

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من هم همین طوری شد باید بگم این سرویس فکر کنم فقط در تهران و تنها در بعضی از مراکز مخابراتی نه همه اجرایی شده و تا به شهر های دیگه بره خیلی زمان میبره شاید طی 4 الی 5 سال به شهر های دیگه هم برسه.
    فکر نکنم اینطور باشه. چون اعلام شده ۸ شهر سرویس فیبر نوری برقرار میکنن . الان شیراز منطقه ما نزدیک ۷ ساله فیبر نوری شده و از هیچ شرکتی نتونستم ای دی اس ال بگیرم و همه شرکت ها بهونه کافو نوری بودن میاوردن واسه سرویس ندادن. شیراز اکثر مناطق فیبر نوری هست. چند روز پیش با فردی حرف میزدم از زیرساخت که میگفت الان میتونیم بهت سرویس بدیم هزینه دستگاه و تجهیزات حدود ۴۰۰ گفت + کابل کشی داخل ساختمون که با خودته.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر نکنم اینطور باشه. چون اعلام شده ۸ شهر سرویس فیبر نوری برقرار میکنن . الان شیراز منطقه ما نزدیک ۷ ساله فیبر نوری شده و از هیچ شرکتی نتونستم ای دی اس ال بگیرم و همه شرکت ها بهونه کافو نوری بودن میاوردن واسه سرویس ندادن. شیراز اکثر مناطق فیبر نوری هست. چند روز پیش با فردی حرف میزدم از زیرساخت که میگفت الان میتونیم بهت سرویس بدیم هزینه دستگاه و تجهیزات حدود ۴۰۰ گفت + کابل کشی داخل ساختمون که با خودته.

دوست عزیز اونجا tdlte نیست؟ چون خیلی به صرفه تره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزیز اونجا tdlte نیست؟ چون خیلی به صرفه تره

هست ولی سرعتش دوستان میگن جالب نیست در حد ۲۰-۳۰ مگ میگن پهنای باندش هست. در صورتی که fdd سرعت ۴۰ مگ دارم. fdd سرعت خیلی بالاتری داره هدف ایرانسل چی بوده از tdlte.
    نکته بعد تعرفه ها هست که واسه نسل ۴ و ۴.۵ خیلی گرونه ولی فیبر نوری خیلی تعرفه ها بهتره و امکانات بیشتر و اینده بهتری داره فیبر نوری به نظرم

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هست ولی سرعتش دوستان میگن جالب نیست در حد ۲۰-۳۰ مگ میگن پهنای باندش هست. در صورتی که fdd سرعت ۴۰ مگ دارم. fdd سرعت خیلی بالاتری داره هدف ایرانسل چی بوده از tdlte.
    نکته بعد تعرفه ها هست که واسه نسل ۴ و ۴.۵ خیلی گرونه ولی فیبر نوری خیلی تعرفه ها بهتره و امکانات بیشتر و اینده بهتری داره فیبر نوری به نظرم

من تی دی مبین نت دارم اون هم ۴۰ هست. فکر نمیکنم فیبر نوری مخابرات بیشتر ازینا بده یا اگرم بده خیلی گرون خواهد داد. باید صبر کنیم بمونه رو دستشون ارزون کنن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من تی دی مبین نت دارم اون هم ۴۰ هست. فکر نمیکنم فیبر نوری مخابرات بیشتر ازینا بده یا اگرم بده خیلی گرون خواهد داد. باید صبر کنیم بمونه رو دستشون ارزون کنن.

شما که تهرانی دیگه چرا؟ الان مخابرات تهران سرویس vdsl با سرعت ۵۰ و ۱۰۰ مگ ارایه میده که صدرصد ثبات و پایداری بهتری داره نسبت به مبین نت الان تاپیک تی دی مبین نت همه از افت سرعت در بیشتر ساعات روز شاکی هستند.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما که تهرانی دیگه چرا؟ الان مخابرات تهران سرویس vdsl با سرعت ۵۰ و ۱۰۰ مگ ارایه میده که صدرصد ثبات و پایداری بهتری داره نسبت به مبین نت الان تاپیک تی دی مبین نت همه از افت سرعت در بیشتر ساعات روز شاکی هستند.

هیچ جا توضیح کاملی از قیمت تجهیزات و تعرفه وسرویس و مابقی چیزها پیدا نکردم که بخوام برم سمتش. اگر هم نیاز به کابل کشی داخلی داشته باشه که اصلا نمیرم سمتش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    اعیاد شعبان بر همه عزیزان مبارک باشد

من چند دقیقه پیش با 2020 تماس گرفتم(شیراز) خانمی که تماس را جواب داد خیلی پیگیر بود و از همکاراش هم پرسید تا مطمئن بشه

گفت که تا 1 ماه دیگه حدودا ثبت نام شروع میشه و هنوز مناطق را مشخص نکردن

فقط گفت کلیتش تا الان معلوم شده که سرعت 50 مگ و مکالمه رایگان هست ولی جرییاتش نه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

هیچ جا توضیح کاملی از قیمت تجهیزات و تعرفه وسرویس و مابقی چیزها پیدا نکردم که بخوام برم سمتش. اگر هم نیاز به کابل کشی داخلی داشته باشه که اصلا نمیرم سمتش

نیاز به کابل کشی نیست رو بستر همین سیم مسی که استفاده میکنید ارایه میشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سایتشون هست بخونید توضیحات رو دادند. قیمت و تعرفه ها هم مشخصه بازم با 2020 تماس بگیرید کامل هزینه ها رو میگن.

10. این کاربر از Pooya Rezaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جایی تاپیک نداره افرادی که خریدن بگن چجوریه؟ مخابرات تو ای دی اس ال که حسابی خراب کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •