تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: معرفی اموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر و موبایل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

1 معرفی اموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر و موبایل

سلام دوستان وقت بخیر من میخواستم برای تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ و موبایل یه اموزشگاه خوب برم....
    خیلی اتفاقی با پارسه اشناشدم...کسی راجب این موسسه اطلاعات کافی داره ....میتونه دقیق راهنماییم کنه...یا اموزشگاه دیه ای رو معرفی کنه ممنون میشم جوابمو زودتر بدین ....تشکر

در آغاز فعالیت majidsalary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام خوبی من عموم تو دوره های پارسه شرکت کرد و خدارو شکر راضی بود و به حدی از اطلاعات برای ورود به بازار کار دست پیدا کرد خداروشکر و از دوره اش راضی بود شما هم میتونید با حضور تو دوره های پارسه به نتیجه ی خوبی برسی البته قبل از هرچیز میتونید برید تو محل موسسه و کارگاه ها رو ببینید و. با اساتید صحبت کنید و بعد ثبت نام کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2021

پيش فرض

سلام ... نفرمودین کدوم شهر هستین؟ اگر مشهد یا شهرهای اطرفش هستید آموزشگاه شهریار رو پیشنهاد میکنم . هم دوره های خیلی خوبی برگزار میکنن هم گواهینامه فنی حرفه ای میگیرین. من چند سال پیش دوره تعمیرات موبایل شرکت کردم ولی میدونم دوره تعمیر کامپیوتر و دوره تعمیر لوازم خانگی هم داشتن. چون یه لپ تاپ داشتیم هیچ جا نتونستن درست کنن ولی مربی اینجا درست کرد برامون خیلی هم سریع و ارزون. تلفنشون : ۰۵۱۳۷۲۸۵۶۶۲

آدرسشون هم خیابون مطهری جنوبی بود دقیقش یادم نیست ولی توی گوگل مپ بزنید آموزشگاه شهریار میاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •