تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: سراتو یا اکسنت

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض سراتو یا اکسنت

سلام .
    دوستان من برای خودم موندم سمند ef7بردارم یا 405tu5با 405بیشتر حال میکنم ولی اتاق سمند به نسبت جذاب تره 405بعد 36سال هنوز شیشه عقب هاش دستیه وکیفیت خیلی بدی داشبوردش داره ولی ظاهر بیرونشو بیشتر میپسندم برعکس داخل سمند خیلی سرتره ولی بیرونش مثل نفربرهای جنگی میمونه .
    رفیقم هم میخواد تا 100تومن خودرو بخره بین سراتو واکسنت وکیاریو2016وتویوتا یاریس مونده من فقط نظرم این بود که سراتو نخره چون یکی از همکارام داره صدای موتورش شبیه صدای موتورره سمنده اصلا حال نکردم باهاش حالا هر دومون مونیدم دیگه تا مظر دوستان چی باشه .

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام .
    دوستان من برای خودم موندم سمند ef7بردارم یا 405tu5با 405بیشتر حال میکنم ولی اتاق سمند به نسبت جذاب تره 405بعد 36سال هنوز شیشه عقب هاش دستیه وکیفیت خیلی بدی داشبوردش داره ولی ظاهر بیرونشو بیشتر میپسندم برعکس داخل سمند خیلی سرتره ولی بیرونش مثل نفربرهای جنگی میمونه .
    رفیقم هم میخواد تا 100تومن خودرو بخره بین سراتو واکسنت وکیاریو2016وتویوتا یاریس مونده من فقط نظرم این بود که سراتو نخره چون یکی از همکارام داره صدای موتورش شبیه صدای موتورره سمنده اصلا حال نکردم باهاش حالا هر دومون مونیدم دیگه تا مظر دوستان چی باشه .
    معیارهای شما و دوستتون برای خرید خودرو چیه؟
    دقیق ذکر کنید

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مسلما برای هرکسی اول کیفیت(همین که کمتر گذرت به تعمیرگاه و نمایندگی بخوره) وراحتی

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

مسلما برای هرکسی اول کیفیت(همین که کمتر گذرت به تعمیرگاه و نمایندگی بخوره) وراحتی
    از نظر کیفیت خودروهای داخلی کیفیت پایینی دارن
    اما بین داخلی ها 206 کیفیت بهتری داره
    بعدش دنا و سورن elx
    سمند نسبت به 405 از کیفیت نسبتا بهتری برخورداره

در.مورد کیا و هیوندای
    در حال حاضر کیا کیفیت بهتری داشته

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از نظر کیفیت خودروهای داخلی کیفیت پایینی دارن
    اما بین داخلی ها 206 کیفیت بهتری داره
    بعدش دنا و سورن elx
    سمند نسبت به 405 از کیفیت نسبتا بهتری برخورداره

در.مورد کیا و هیوندای
    در حال حاضر کیا کیفیت بهتری داشته
    در مورد خودم 206و دنا و سورن که خیلی گرون تراز بودجه من هست وتو رنج سی تا سی دو نمیشه اینار گرفت ضمن اینکه 206شاید با کیفیت باشه ولی اصلا راحت نیست .
    در مورد دوم خب خودروهایی که منم گفتم یا هیوندای بود یا کیا ضمن اینکه یه تویوتا هم بینشون هست ینی شما منظورتون اینکه بازم همون اکسنت یا سراتو از تویوتا با کیفیت تره
    من که چیزی نفهمیدم از این ایده تون

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

در مورد خودم 206و دنا و سورن که خیلی گرون تراز بودجه من هست وتو رنج سی تا سی دو نمیشه اینار گرفت ضمن اینکه 206شاید با کیفیت باشه ولی اصلا راحت نیست .
    در مورد دوم خب خودروهایی که منم گفتم یا هیوندای بود یا کیا ضمن اینکه یه تویوتا هم بینشون هست ینی شما منظورتون اینکه بازم همون اکسنت یا سراتو از تویوتا با کیفیت تره
    من که چیزی نفهمیدم از این ایده تون
    شما به تویوتا اشاره نکردین
    بله تویوتا مدل های 2008 میشه انتخاب کرد
    کیفیت و دوام و جاداری و راحتی و ایمنی بهتره اما آپشن کمتر داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام .
    بین این سه تا سراغ ریو نرید چون فروشش کمه برای تامین قطعات و تعمیرش با مشکل مواجه می شید همچنین بازار فروش دست دوم اصلا خوبی نداره اما از نظر موتور موتور سراتو یک سرگردن از اکسنت بالاتره که نکته مهمی هست از نظر کیفیت ساخت احتمالا اکسنت بهتره از لحاظ ظاهر هم که سلیقه ای هست در ضمن سایپا جدیدا سراتو آپشنال رو معرفی کرده که اگه این نسخه رو بخرید آپشناش از اکسنت بیشتره از لحاظ خدمات پس از فروش که سراتو به پشتبانه سایپا خدمات پس از فروش گسترده ای داره و قطعاتش راحت پیدا می شه از اون طرف هم خدمات پس از فروش اکسنت به گستردگی سایپا نیست اما برای تعمیر و قطعاتش زیاد به مشکل بر نمی خورید و قطعاتش تو بازار هست در مورد فروش در بازار دست دوم سراتو راحت تر فروش می ره و موقع فروش کمتر از ارزشش کم می شه اما در آخر شمایید که تصمیم می گیرید از کدوم بیشتر خوشتون می یاد اما اگه من بودم با این که شاید از نظر مردم اکسنت با کلاس تره ولی سراتو آپشنال می خریدم

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما به تویوتا اشاره نکردین
    بله تویوتا مدل های 2008 میشه انتخاب کرد
    کیفیت و دوام و جاداری و راحتی و ایمنی بهتره اما آپشن کمتر داره
    تویوتا یاریس پس چیه ؟

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بین این سه تا سراغ ریو نرید چون فروشش کمه برای تامین قطعات و تعمیرش با مشکل مواجه می شید همچنین بازار فروش دست دوم اصلا خوبی نداره اما از نظر موتور موتور سراتو یک سرگردن از اکسنت بالاتره که نکته مهمی هست از نظر کیفیت ساخت احتمالا اکسنت بهتره از لحاظ ظاهر هم که سلیقه ای هست در ضمن سایپا جدیدا سراتو آپشنال رو معرفی کرده که اگه این نسخه رو بخرید آپشناش از اکسنت بیشتره از لحاظ خدمات پس از فروش که سراتو به پشتبانه سایپا خدمات پس از فروش گسترده ای داره و قطعاتش راحت پیدا می شه از اون طرف هم خدمات پس از فروش اکسنت به گستردگی سایپا نیست اما برای تعمیر و قطعاتش زیاد به مشکل بر نمی خورید و قطعاتش تو بازار هست در مورد فروش در بازار دست دوم سراتو راحت تر فروش می ره و موقع فروش کمتر از ارزشش کم می شه اما در آخر شمایید که تصمیم می گیرید از کدوم بیشتر خوشتون می یاد اما اگه من بودم با این که شاید از نظر مردم اکسنت با کلاس تره ولی سراتو آپشنال می خریدم

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk
    کاملا موافقم فقط یه موضوعی فقط به نفع دوستم گفتی من که بودجم نمیرسه چکنم

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

تویوتا یاریس هم گزینه خوبی
    اما از نظر راحتی و جاداری و قدرت نسبت به کمری فرق داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •