تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 24 اولاول ... 13192021222324 آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 233

نام تاپيک: اینترنت همراه شاتل / 3G , 4G , 4.5G , TD LTE , WIFI

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

نه دوست من رومینگ فککنم مقوله جدا باشه .

یعنی APN یا سرویس دهنده را دستی عوض میکنید

2. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

تو تنظیمات مودم اپراتور عوض کنید
    شاتل میگه سیم ها ش "هوشمند" هست ، و احتمالا به غیر از ایرانسل که به هیچ کی نمیده
    به اپراتورهای دیگه وصل میشه
    به ایرانسل هم رومینگ میشه . یه کد داره برای هر اپراتور بفرستین رومینگ رو به قول خودشون هوشمند عوض می کنند .

4. این کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

به ایرانسل هم رومینگ میشه . یه کد داره برای هر اپراتور بفرستین رومینگ رو به قول خودشون هوشمند عوض می کنند .
    بله من ، دوماه پیش سعی کردم به ایرانسل وثل نشد .
    باید جتما کد دستوری بفرستیم ؟
    شاید شهرستان / روستای ما اینجوریه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

بله من ، دوماه پیش سعی کردم به ایرانسل وثل نشد .
    باید جتما کد دستوری بفرستیم ؟
    شاید شهرستان / روستای ما اینجوریه
    بدون کد هم میشه .ولی یادمه وقتی که اینترنت بهم ریخت و هیچی وصل نمیشد من روی مثلا همراه اول رومینگ کردم اینم وصل نمی شد ولی همراه اول خودش وصل میشه . مشخص بود خود شاتل داره خودجوش خیلی کارا می کنه . کلا گذاشتمش کنار .

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

امروز زنگ زدم شاتل گفت کلا ما از دکل های رایتل و همراه اول و ایرانسل استفاده میکنیم خودمون دکل نداریم برای انتخاب دکل از کد سناره یک ستاره 8 مربع استفاده کنید
    هر کودوم بهتر آنتن داد همون رو انتخاب کنین

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تست سرور خارجی نسل چهارم 4.5 شاتل موبایل - اردستان / استان اصفهان

خیلی اپراتور مزخرفی هستش. تعرفه بسته های اینترنتی اون از همه گرانتر است. تنها مزیتی که داره امکان آنتن دهی روی همراه اول ، ایرانسل ، رایتل هستش و آی پی ثابت با تعرفه مناسب

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض حضور شاتل موبایل در نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته

1402/03/07

شاتل ‏‌موبایل با معرفی سیم‌‏کارت هوشمند و راهکارهای متنوع سازمانی خود در نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته حضور می‌‏یابد.
    به گزارش روابط عمومی شاتل‏‌ موبایل، در این نمایشگاه که از ۸ تا ۱۱ خرداد ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌‏شود، شاتل‌‏ موبایل در شبستان مصلی غرفه C16-1 محصولات و خدمات متنوع خود را به مشترکین شخصی و سازمانی معرفی خواهد کرد.

اپراتور شاتل‌ موبایل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ شاتل در حالی در این نمایشگاه حضور می‌یابد که با عرضه تنها [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کشور علاوه بر ارائه خدمات اولیه ارتباطی شامل اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکین سیم‌کارت‏‌های خود فراهم کرده و با تحلیل مداوم شبکه‏‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به ‏‌صورت کاملا هوشمند انتخاب می‌کند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی دیگر از خدمات متمایزی است که توسط شاتل ‌موبایل ارائه شده و به تمامی مشترکین خود این امکان را می‌دهد تا با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱* یا از طریق مدیریت اینترنتی حساب و یا اپلیکیشن شاتل‌‏‌ موبایل من بتوانند ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان، به‏‌ صورت دستی این شبکه را در لحظه تغییر داده و به شبکه اپراتور میزبان مورد نظر خود متصل شوند.

یکی از مهم ترین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد سرویس ارسال پیامک خدماتی شاتل موبایل است. سرویس ارسال پیامک شاتل موبایل این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد تا بدون هیچ واسطه‌‌ای به صورت مستقیم برای تمام مخاطبین خود پیامک ارسال کنند. مشتریان شاتل‌ موبایل می‌توانند به دو روش وب سرویس و پنل از سرویس ارسال پیامک خدماتی استفاده کنند.

راهکار APN-VPN برای ارتباط با ثبات درون‌سازمانی بدون وابستگی به اینترنت از یک بستر امن، ارائه سیم‌کارت با برند اختصاصی سازمان‌ها و شرکت‌ها، آی پی استاتیک روی سیم کارت برای داشتن شناسه منحصر به فرد، معتبر و دائمی در اینترنت و همچنین فناوری «موبایل کانکت» به عنوان جدیدترین تکنولوژی احراز هویت از طریق سیم‏کارت از دیگر راهکارهای سازمانی شاتل موبایل است که صاحبان کسب و کار می‌توانند در این نمایشگاه با آن آشنا شوند.

علاقه‌مندان می توانند در بازه اعلام شده هر روز از ساعت ۹ الی ۱۸ با مراجعه به غرفه شاتل موبایل در این نمایشگاه از نزدیک نیز با دیگر خدمات این اپراتور تلفن همراه آشنا شوند و یا برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت شاتل موبایل به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنند.

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوست عزیزم ممنون بابت اطلاع رسانی, شما درمورد این مرحله نهایی ثبتنام ترابرد هم اطلاع دقیق دارید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

میخوام سیم کارت شاتل موبایل بگیرم چطوره؟
    محدودیت داره؟
    دانش بنیان روش کار میکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •