تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 20 اولاول ... 101617181920
نمايش نتايج 191 به 200 از 200

نام تاپيک: Samantel 3G & 4G / شرکت سامانتل

پروفشنال omidtb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هنوز هم به روال قبلی برنگشته
    در اتصال به همراه اول قطع و وصلی داره
    میخوام به پشتیبانی تماس بگیرم، ولی می دونم قرار نیست جواب درست حسابی بدهند
    سایتشون ( سامانتل من + خرید بسته) در حال بروزرسانی هست از دیروز تا این لحظه
    تا این لحظه هنوز هیچ چیز درست نشده قطع و وصلی های فراوان روی همراه اول

- - - Updated - - -

هنوز هم به روال قبلی برنگشته
    در اتصال به همراه اول قطع و وصلی داره
    میخوام به پشتیبانی تماس بگیرم، ولی می دونم قرار نیست جواب درست حسابی بدهند
    سایتشون ( سامانتل من + خرید بسته) در حال بروزرسانی هست از دیروز تا این لحظه
    تا این لحظه هنوز هیچ چیز درست نشده قطع و وصلی های فراوان روی همراه اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2023

پيش فرض

جالبه از هیچ طریقی هم اعلام نمیکنن دقیق مشکل چی هست توی صفحه اینستاگرام اینهمه مردم اعلام نارضایتی کردن اما دریغ از یدونه ریپلای
    مدت مدیدی مشکل دی ان اس داشتن و هیچ جوره برطرف نمیکردن تا اینکه مشترکین از طریق 195 شکایت کردن
    الان هم باید از طریق 195 به این اپراتور فشار آورده بشه

برنامه سامان تل (نسخه وب رو استفاده می کنم) کلا قطعه ، نه میشه مانده گیری کرد و نه بسته خرید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2023

پيش فرض

اختلال سامان تل برطرف شد

این اپراتور جهت کسب رضایت مشترکین
    بسته 6 گیگ دابل (در مجموع 12 گیگ 1 ماهه )
    بسته 600 دقیقه مکالمه داخل شبکه
    بسته 200 دقیقه مکالمه بین شبکه
    رو برای تمامی مشترکین فعال کرد.

4. این کاربر از php-lover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام من تازه سیم کارت سامان تل گرفتم و داخل مودم B612 گذاشتم. الان یه مشکلی دارم وقتی روی AUTO است به دکل 4G رایتل وصل میشه در این حالت فول آنتن میده ولی قندشکنم وصل نمیشه و اختلال توی TLS handshare داره.
    وقتی روی مد دستی میزارم و وصل میشم به دکل همراه اول 4G اونوقت دیگه این مشکل رو ندارم و راحت وصل میشه ولی منطقه ای که هستم همراه اول ضعیفه کلا یه دونه آنتن میده فقط رایتل خوب آنتن میده.
    وقتی دستی روی رایتل 3G میزارم باز هم مشکلی نداره و کار میکنه فقط وقتی به رایتل 4G وصل میشم این مشکل برام پیش میاد.
    کلا سیم کارت سامانتل رو بر میدارم به جاش سیم کارت رایتل میزارم باز هم رایتل بدون مشکل برام کار میکنه. نمیدونم چرا سامانتل روی رایتل 4G که میره این مشکل براش پیش میاد. کسی به این مشکل بر خورده؟
    Last edited by amires; 17-06-2024 at 22:38.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2023

پيش فرض

سلام من تازه سیم کارت سامان تل گرفتم و داخل مودم B612 گذاشتم. الان یه مشکلی دارم وقتی روی AUTO است به دکل 4G رایتل وصل میشه در این حالت فول آنتن میده ولی قندشکنم وصل نمیشه و اختلال توی TLS handshare داره.
    وقتی روی مد دستی میزارم و وصل میشم به دکل همراه اول 4G اونوقت دیگه این مشکل رو ندارم و راحت وصل میشه ولی منطقه ای که هستم همراه اول ضعیفه کلا یه دونه آنتن میده فقط رایتل خوب آنتن میده.
    وقتی دستی روی رایتل 3G میزارم باز هم مشکلی نداره و کار میکنه فقط وقتی به رایتل 4G وصل میشم این مشکل برام پیش میاد.
    کلا سیم کارت سامانتل رو بر میدارم به جاش سیم کارت رایتل میزارم باز هم رایتل بدون مشکل برام کار میکنه. نمیدونم چرا سامانتل روی رایتل 4G که میره این مشکل براش پیش میاد. کسی به این مشکل بر خورده؟

من مشکل شما رو داشتم البته برعکس
    منطقه ای که بودم انتن فورجی رایتل بود، اما روی اون رجیستر نمیشد ، پوشش فورجی همراه اول خیلی ضعیف تر بود ، همیشه روی فورجی همراه اول میرفت
    مودم هم قابلیت انتخاب شبکه اش خواب کار نمیکرد، مجبور بودم با این اشکال کنار بیام

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    سایت سامانتل td lte هم داره نوشته سرعت ۱ تا ۴۰ یعنی از مبین نت سرویس میگیره؟ یا ایرانسل؟

- - - Updated - - -

سلام
    سایت سامانتل td lte هم داره نوشته سرعت ۱ تا ۴۰ یعنی از مبین نت سرویس میگیره؟ یا ایرانسل؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام

- - - Updated - - -

سلام
    باید زنگ بزنی بپرسی اینجوری مشخص نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

این مشکلات معمولا به نوع کانفیگ داخل شبکه خودشون بر میگرده و عمدتا سهوی و بعضی ها عمدی هست. روی اینترنت های بی سیم زیاد هست مثل nat. ایرانسل مودم های و سیم کارت tdlte تو یک منطقه تست میکردم شدیدا همه اتصالات رو قطع میکرد. پیشنهاد من پروتکل اتصال رو تغییر بدید یا باید به فرد فنی داخلیشون صحبت کنید اگر باشن چون این اپراتور سیم کارت مجازی هست . پشتیبانی معمولی نمیتونه جواب بده. شاید پشتیبانی همراه اول جواب بده.

این ها رو هم چت جی پی تی پیشنهاد داد
      محتوای مخفی: chgpt 

1. بررسی تنظیمات APN

اطمینان حاصل کنید که تنظیمات APN (Access Point Name) برای سیم کارت سامانتل به درستی تنظیم شده است. تنظیمات APN اشتباه ممکن است باعث مشکلات ارتباطی و اختلال در اتصال شود.
    تنظیمات معمول APN برای سامانتل:

• APN: samantel
    • Username: خالی بگذارید
    • Password: خالی بگذارید
    • MCC: 432
    • MNC: 20

2. به‌روزرسانی فریم‌ور مودم

گاهی اوقات به‌روزرسانی فریم‌ور مودم می‌تواند مشکلات ارتباطی را حل کند. به وب‌سایت تولیدکننده مودم B612 بروید و بررسی کنید که آیا نسخه جدیدی از فریم‌ور برای مودم شما موجود است یا خیر.
    3. تنظیمات مودم

بررسی کنید که آیا مودم شما تنظیمات پیشرفته‌ای دارد که می‌تواند روی عملکرد شبکه تاثیر بگذارد. ممکن است گزینه‌ای وجود داشته باشد که به شما اجازه می‌دهد تنظیمات مربوط به شبکه 4G را به صورت دقیق‌تری پیکربندی کنید.
    4. تغییر DNS

گاهی اوقات مشکلات مربوط به اتصال قندشکن و TLS handshake ممکن است با تغییر DNS سرورها برطرف شود. می‌توانید از DNS سرورهای عمومی مانند Google DNS یا Cloudflare DNS استفاده کنید.
    تغییر DNS در مودم:

• Primary DNS: 8.8.8.8 (Google DNS)
    • Secondary DNS: 8.8.4.4 (Google DNS) یا 1.1.1.1 (Cloudflare DNS)

5. ارتباط با پشتیبانی سامانتل

با پشتیبانی فنی سامانتل تماس بگیرید و مشکل خود را توضیح دهید. ممکن است مسئله‌ای وجود داشته باشد که نیاز به بررسی توسط تیم فنی آنها داشته باشد.
    6. بررسی پروتکل قندشکن

برخی از اپراتورها ممکن است ترافیک مربوط به پروتکل‌های خاص قندشکن را محدود کنند. بررسی کنید که آیا تغییر پروتکل قندشکن (مثلاً از Open -PN به IKEv-2 یا L---2TP) می‌تواند مشکل را حل کند.
    7. آزمایش سیم کارت در دستگاه‌های دیگر

برای اطمینان از این که مشکل از سیم کارت یا مودم شما نیست، سیم کارت سامانتل را در یک دستگاه دیگر (مانند یک تلفن همراه) تست کنید و بررسی کنید که آیا مشکل اتصال قندشکن در آن دستگاه نیز وجود دارد یا خیر.
    8. تست با قندشکن مختلف

ممکن است مشکل از سرویس قندشکن خاصی که استفاده می‌کنید باشد. آزمایش کنید که آیا با استفاده از یک سرویس قندشکن دیگر (مانند Proton--PN، Nord---PN و غیره) مشکل همچنان وجود دارد یا خیر.
    Last edited by NIMA_AZX; 01-07-2024 at 13:08.

داره خودمونی میشه meysam_s2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

احتمالا به خاطر فیلترینگ شدید رایتله
    سعی کن با همون همراه اول کنار بیای
    مودمو بزار یه جایی که بهتر آنتن میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

احتمالا به خاطر فیلترینگ شدید رایتله
    سعی کن با همون همراه اول کنار بیای
    مودمو بزار یه جایی که بهتر آنتن میده
    نوشتن با سیم کارت رایتل روی 4جی درست کار میکنه. اگر فیلترینگ بود که اون هم کار نمیکرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •