تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: آون توستر؛ بخریم یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض آون توستر؛ بخریم یا نه؟

سلام

آقا خسته شدم از بس مرغ آب پز خوردم.بیشتر از هفته ای یکبار هم نمیشه کباب کرد چون دردسرش زیاده.فر هم برای 4 تیکه جوجه زیادی بزرگه.حالا به فکرم زده یک عدد آون توستر بخرم.
    میخوام نظر شما رو بدونم که آیا اصلا ارزش خرید داره یا نه؟ میشه جوجه رو توش سوخاری کرد؟ زمان تهیه قضا بیشتر از فر می باشد یا کمتر؟

اگه کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

....؟!

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    بشر روز به روز بیشتر داره مطمئن میشه که هر چیزی که بیش از حد حرارت ببینه سرطان زا میشه
    همین چند روز پیش یک گزارش از bbc و voa پخش شد مبنی بر این که :
    نان تُست , نان برشته , نان قهوه ای شده , نان قهوه ای سوخته , نان سوخته سرطانزا هست
    گوشت هم همینطور . برنج هم همینطور , سیب زمینی و ماکارونی و روغن و غیره و غیره هم همینطور .
    فقط باید آب پز یا بخارپز بشند یا کمی طلائی رنگ
    هر چیزی قهوه ای شده سرطانزا شده چه برسه به سوخته
    مردم گوشت مرغ و ماهی گوسفند کباب میکنند , بیشتر جاهاش یا قهوه ای شده یا قهوه ای سوخته یا سوخته و سیاه شده یا ذغال شده , همه رو هم میخورند و میگن به به و چه چه !!!!
    تنباکو و سیگار و پیپ و چپق هم برای همین سرطانزا هست چون مواد سوخته و سرطانزا شده وارد بدن میشه و هزاران ماده ی بسیار سمی و کشنده و سرطانزای حاصل از سوختن این چیزها
    مردم ذرت کباب میکنند بیشترش سوخته ,میخورن میگن به به . ذرت فقط باید آب پز بشه یا فقط کمی طلائی رنگ بشه . فقط همین .
    ته دیگِ قهوه ای و سوخته هم سرطانزا هست
    مردم باید عادت کنند غذای سالم بخورند حتی اگر خوشمزگیش کم باشه , نه اینکه غذای خوشمزه بخورند حتی اگر سالم نباشه .. فقط عقله که میتونه به داد مردم برسه تا از ضررها و خطرها دوری کنند
    باید به شدت نگران بچه های امروز بود . اینها به 40 یا 45 که برسند بدنشون نابود شده از تنبلی و بی تحرکی و لَم دادن و هله هوله خوردن
    فقط خدا بهشون رحم کنه از چاقی و پوکی استخوان و آلزایمر و سرطان و بیماریهای گوارشی و مرض قند و ضعف یا ناتوانی جنسی و ضعف بینائی و شوائی بدلیل استفاده زیاد از هدفون و هندفری و دیدن صفحه ی موبایل و کامپیوتر و تلوزیون
    امواج موبایل و وای فای هم که دیگه قوز بالا قوز شده .
    عده ی زیادی از مردم کم حوصله , عجول , عصبی , پرخاشگر , پرتوقع , بی ملاحظه , کم وجدان یا بی وجدان , گرگ صفت , فراموشکار , تنبل و کم تحرک , نگران , بدبین , کم شرم و حیا یا بی شرم و حیا , کم ادب , زبان کثیف و .......
    روز به روز هم وضع بدتر و بدتر میشه و تعداشون بیشتر میشه

4. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.خیلی ممنون بابت جواب
    من در پست اول هم عرض کردم که خسته شدم از بس مرغ آب پز خوردم...در واقع همه ی خوراکی هایی که مصرف می کنم و تا به حال کردم یا آبپزه یا بخارپز و خیلی کم کبابی مصرف می کنم.اونهم به دلیل اینکه اجدادمون هم همین مدلی خوراک می خوردن و به نسل ما هم منتقل شده این شیوه.
    در مورد اینکه میفرمایید گوشت فقط باید کمی طلایی بشه والله ما متوجه نشدیم.یکبار محققین و پزشکان میگن باید گوشت رو خیلی خوب کباب کنیم یا بپزیم تا انگل ها و کرم ها از بین برن یکبار میگن نه آقا جان یه ذره حرارت بدید کافیه.
    راستش این عادات بد غذا خوردن مردم اگر همه ش دست همین پزشک ها و متخصصین و ... نباشه،حداقل مسبب 50 درصد پخت و پز بد خوراکی ها و غذاها هستن.وقتی پزشک گرامی برای بیمار "جوجه کبابی" تجویز می کنه و میگه ناپرهیزی نکنه بیمار،تقصیر منه مریض چیه؟

ببینید اینها هر روز یه بامبول (با عرض معذرت) در میارن.یک روز میگن بعد از مصرف غذا دوش نگیرید باعث میشه شخص آپاندیسیت بگیره،20 سال بعد همین رو رد می کنن.یک روز میگن آسپارتام سرطان زاست،2 روز بعد دوباره میره توی لیست تاییده ی FDA و میگن مورد تاییده و مشکلی نداره.
    وقتی اینا به عنوان متخصص تکلیفشون با خودشون مشخص نیست،من به عنوان یه شهروند عادی تکلیفم چیه؟ بعد همین ها هستن که انواع بیماری ها رو دارن وارد بدن مردم میکنن با کشفیاتشون یا داروهای پر از عوارضی که تجویز می کنن برای مردم.نمونه ش دارویی هست به اسم فیناستراید با اون عوارض خاص.یا داروی ایزوترتینوئین که عوارض فوق العاده وحشتناکی داره.یا آنتی بیوتیکی که به اثبات رسیده عوارض خطرناکش،بعد مثل نقل و نبات داره تحویز میشه و جلوی تولیدش رو هم نمیگیرن.

در هر حال این مسائل رو خیلی نمیشه جدی گرفت.
    در ارتباط با موضوع تاپیک هم باید بگم که آون توستر اتفاقا خیلی عالی مواد غذایی رو میپزه و اصلا سوختگی یا قهوه ای شدن به قول شما من ندیدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •