تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: دومین ویرایش از کتاب فارسی و رایگان راهنمای کامل ایدز در دسترس قرار گرفتFree

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض دومین ویرایش از کتاب فارسی و رایگان راهنمای کامل ایدز در دسترس قرار گرفتFree

دومين ويرايش از کتاب ارزشمند و رايگان هرآنچه لازم است درباره ايدز بدانيددر202 صفحه در فرمت

پي دي اف براي استفاده همه در اينترنت قرار گرفت در اين کتاب فوق العاده که بوسيله خودم

نوشته شده است مطالب بسيار جديد و خواندني همراه با عکسهاي رنگي و اطلاعات وآمار به روز

صدها پرسش و پاسخ مطرح شده و نيز راههاي درمان علايم و صدها مطالب ارزشمند ديگر

گنجانيده شده است لطفا اين کتابچه را به کساني که دوستشان داريد بدهيد و براي دوستان خود

از طريق ئيميل فوروارد کنيد و يا در وب سايت خود قرار دهيد تا ديگران بتوانند رايگان آن را دانلود

کنند من مطمئن هستم شما از مطالعه اين کتاب که با زباني بسيار روان و در عين حال کاملا

علمي نوشته شده است لذت خواهيد برد.

لينك اصلي دانلود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك كمكي دانلود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای Dash Ashki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    جایی که خدا نباشد !

11

ممنون از زحمتی که کشیدی...
    شما برای قرار دادن لینکها اونو بایستی به صورت کدشده قرار دهید نه لینک فعال...برای این کار روی کلیک و لینک رو قرار دهید...

موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •