تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: درخواست درباره ویکیپدیا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض درخواست درباره ویکیپدیا

سلام
    من می خوام یک صفحه برای استادم تو ویکیپدیا درست کنم اول اینکه حذف میشه تا درست می کنم لطفا منو راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

درود،

در ویکیپدیا هر صفحه ای رو نمیشه ساخت و نگه داشت، مثلا در مورد شما باید "سرشناسی" فرد رو اثبات کنید در غیر این صورت صفحه توسط مدیران تگ حذف زماندار میخوره.
    صفحات بدون منبع هم اتوماتیک تگ حذف زماندار میخورن.
    قالب بندی نادرست صفحات و عدم استفاده صحیح از تگ های ویکیپدیا هم باعث میشه صفحات توسط ربات ها ویرایش یا حذف بشن.
    در ضمن یادتون باشه ویکیپدیا یک دانشنامه علمی است و جای برای اجرای پروژه نیست.

موارد بالا رو رعایت کتید و اگر بازم بمشکل برخوردید همینجا بگید راهنماییتون کنم.

پاینده باشید...

3. 3 کاربر از Dream Walker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

چطوری می توانم به ویکیپدیا ثابت کنم استادم آدم مشهوری است ایشان یکی از استادان برتر رشته ما در کشور هستند و در تمام دانشگاه ها از جمله تهران و ازاد و سایر دانشگاه تدریس کردند و کتاب های ایشان چاپ شده است لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

معیار اصلی برای مشهور بودن این هست که اگه استادتون اعلام کنه می خواد مصاحبه یا سخنرانی کنه، خبرنگارها برن سراغش!
    با این توصیفی که از استادتون کردین تقریبا همه اساتید دانشگاه مشهور محسوب میشن!!

توصیه می کنم دنبال راه بهتری برای خودشیرین کردن پیش استادتون باشین.

6. 3 کاربر از mgh345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز بحث خود شرینی نیست

این لینکدین استادم و لینک مقالاتش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - - - Updated - - -

من از این فوروم راهنمایی خواستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوست گرامی، من با رشته شما آشنایی ندارم ولی این استاد شما هنوز استاد تمام نشده، بازنشسته شده! این فرد رو نمیشه گفت فرد مشهور!
    برای آشنایی با یه استاد مشهور توی گوگل اسم ذبیح الله رضایی رو سرچ کنین، خودتون متوجه میشین مشهور بودن یعنی چی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

خود مدیران ویکیپدیای فارسی در مورد "سرشناسی" افراد تفاهم ندارند.
    در همین ماه چندین مورد حذف مقالات بدلیل "سرشناس" نبودن فرد داشتیم.
    فرد 20 و چندی ترجمه داشته ولی بعنوان فرد سرشناس مورد قبول کاربران نبوده.

بهترین کار برای اثبات سرشناسی اینکه فهرست کامل مکتوبات استادتون رو در فهرست منابع ذکر کنید.
    ارجاع به سایت های رزومه ای از جمله لینکدین به هیچ وجه در ویکیپدیا مورد قبول نیست و روند حذف رو تسریع میکند.
    منابع را تماما لینک گذاری کنید مخصوصا اگر استادتون کتابی چاپ کرده لینک کتاب از سایت ناشر قرار بدید.

روش دیگه هم اینکه غیر از شما یک یا چند نفر دیگه هم سرشناسی فرد رو قبول و در ویرایش و نوشتن مقاله دخیل باشند،
    در این صورت در تاریخچه ویرایشات اسم چند نفر وجود خواهد داشت و مدیر یا کاربر ناظر بدون توجه به سرشناسی، به تعداد
    ویرایش کننده ها توجه و بیخیال حذف میشه ، که شخصا بنده این روش رو تایید نمیکنم.

و در آخر باید این سوال رو از خودتون بپرسید که چرا استاد شما باید در ویکی پدیا صفحه داشته باشد؟
    آیا کار خاصی انجام داده که باید حدود چند میلیون کاربر فارسی زبان از زندگی ایشان اطلاع داشته باشند؟ یا فقط بدلیل چند پروژه بی اهمیت یا خوش اخلاقی در کلاس و یا...؟

من در مورد استاد و حرفه ایشان اطلاعی ندارم ولی باور کنید سنتز چند ماده آلی از پیش کشف شده، نوشتن یک فریمورک جدید یا نوشتن کتابی برای ریاضیات عمومی دانشگاهی پاسخ های خوبی برای سوال بالا نیستند.
    یک نمونه خوب پروفسور "نریمان مهتا" هستند، ایشون یک شیمیدان و دارو ساز اند که در ویکیپدیا انگلیسی صفحه دارند: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایشون فقط و فقط به یک دلیل سرشناس هستند و اونم سنتز داروی "بوپروپیون" است، این دارو در حال حاظر جزء پر مصرف ترین دارو های ضد افسرگی دنیاست.
    مطمئن باشید اگر این پروفسور و استاد دانشگاه هزار مقاله یا کتاب مینوشت سرشناس نبود و تنها دلیلی که در ویکی صفحه دارد این کار بزرگ یعنی سنتز داروی مذکور است.

استاد شما هم همچین موردی داشته؟ آیا کتابی داشته که صفحه ای مخصوص همان کتاب در ویکی پیدا داشته باشد؟
    شما اول باید آثار برجسته رو در ویکی معرفی کنید سپس در مورد پدید آورنده،مخترع یا مکتشفش چیزی بنویسید.

ویکیپدیا مغز دوم ماست و نباید به مطالب بیهوده پر شود.

10. 2 کاربر از Dream Walker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •