تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: راهنمایی خرید و تجربه استفاده از سونی 55X8500D

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

حقيقتش كيفيت شبكه هاي غير HD افتضاحه . مخصوصا بخاطر اينكه ٥٥ اينچ هم هست تي وي
    درواقع من اين تي وي رو برا Game خريدم و ر ي س ي و ر ندارم ك بهش وصل كنم يا كانال خيرجي رو تست كرده باشم

ولي همين ميگم ك كانالاي داخلي غير HD افتضاحه

يه عكس از تي وي ميذارم كه يه كليپ 4K HDR در حال پخشه و عمق رنگ مشكي هم گويا هست تا حدودي . اما در نظر داشته باشيد ك با دوربين موبايل نميشه ب هيچ وجه نظر نهايي رو براي خريد يك مدل گرفت

Sent from my iPhone using Tapatalk
    اکثر تلویزیون ها HD رو خوب و قابل قبول نمایش میدهند . ای کاش تصویری از شبکه های SD داخلی و خارجی قرار میدادید .به هر حال تشکر
    Last edited by mojt90; 22-01-2017 at 17:10.

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام
    ایرادی که به این تی وی می گیرند عمق رنگ مشکی و کنتراست پایین هست. نظر شما چیه؟
    تو صحنه های تاریک جزئیات تا چه حدی نشون داده میشه؟
    HDR رو تست کردین؟ تفاوت رو میشه حس کرد
    درباره عمق رنگ مشکی من راضی هستم. مثلا شبکه خبر که فکر نکنم HD باشه. الان درباره حادثه پلاسکو یک تصویر خیلی کوچیک سمت راست به صورت پخش مستقیم قرار داده. اون تصویر خیلی واضحه. حتی در نمای شب
    به نظرم باید سطح و مقدار انتظاراتمون رو مشخص کنیم بعد نتیجه گیری کنیم. من برای استفاده خانگی میخوام و با توجه به تصاویری از 55 اینچ های مدل های دیگه دیدم. تصویر واقعا خوبه. حالا اگه شبکه HD باشه ( مثل بین اسپورت ) دیگه نور علی نور خواهد بود
    سریال با کیفیت 720 هم با استفاده از فلش تماشا کردم که تصویر خیلی خوبه و با توجه به گستردگی صفحه نمایش به نظرم کیفیت HD نمایش داده میشه
    از محتوای 1080 به بالا و 4k هنوز استفاده نکردم
    به طور خلاصه تماشای شبکه خبر نمره 7 و تماشای شبکه بین اسپرت اچ دی نمره 9.5 میگیره ( هر دو شبکه برای پخش مستقیم در نظر گرفتم اگر برنامه پخش مستقیم نباشه مسلما کیفیت تصاویر بالاتر خواهد بود

3. این کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

حقيقتش كيفيت شبكه هاي غير HD افتضاحه . مخصوصا بخاطر اينكه ٥٥ اينچ هم هست تي وي
    درواقع من اين تي وي رو برا Game خريدم و ر ي س ي و ر ندارم ك بهش وصل كنم يا كانال خيرجي رو تست كرده باشم

ولي همين ميگم ك كانالاي داخلي غير HD افتضاحه

يه عكس از تي وي ميذارم كه يه كليپ 4K HDR در حال پخشه و عمق رنگ مشكي هم گويا هست تا حدودي . اما در نظر داشته باشيد ك با دوربين موبايل نميشه ب هيچ وجه نظر نهايي رو براي خريد يك مدل گرفت

اگه میشه امکان داره از شبکه های داخلی هم میشه عکس بزارید مثل شبکه خبر و شبکه های مستند و سه اچ دی . مشتاقانه منتظریم با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mojt90; 04-02-2017 at 08:49.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    در مورد سیستم عامل این تلویزیون میشه توضیح بدید روون هست یا نه؟ اکثرا میگن کنده یا کرش میکنه وسط اجرای بازی یا نرم افزار

داره خودمونی میشه Xenon360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    در مورد سیستم عامل این تلویزیون میشه توضیح بدید روون هست یا نه؟ اکثرا میگن کنده یا کرش میکنه وسط اجرای بازی یا نرم افزار
    سلام دوست عزيز
    ورژن اندرويد تا فعلا ٥.١.١ هست ... روون نيست ... اما ورژن ٦ بهتر شده اما سراسري منتشر نشده اين آپديت
    توي آپديت ورژن ٧ ب احتمال زياد اين مشكلات برطرف ميشه

7. این کاربر از Xenon360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    سلام
    برای این مدل تاپیک اختصاصی زده شده:
    اگه سوالات رو انجا مطرح کنید بهتره و تاپیک رو هم پر بارتر میکنه
    ممنون

9. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    ورژن اندرويد تا فعلا ٥.١.١ هست ... روون نيست ... اما ورژن ٦ بهتر شده اما سراسري منتشر نشده اين آپديت
    توي آپديت ورژن ٧ ب احتمال زياد اين مشكلات برطرف ميشه

سلام
    برای این مدل تاپیک اختصاصی(بحث و بررسی) زده شده:
    اگه اونجا حضور داشته باشین دیگران بهتر می تونن از تجربیات شما استفاده کنند
    ممنون

11. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

تجربه 3 ماه استفاده از این تلویزیون 55 اینچی
    1-زیبایی تلویزیون که با توجه به زیبا شناسی هر فرد تفاوت داره از نظر من نمره 10 میگیره. تمامی افرادی هم که تلویزیون رو دیدن از زیبایی و نوع پایه ها و ظرافتش تعریف کردن
    2- شبکه های خورشید واره ای و دیجیتال : من بر اساس کیفیت شبکه ها نظرم اینه که تصاویر واقعا خوب هستن. برای شبکه های Full SD و HD و Full HD کیفیت تصاویر خیلی خوبه. مطمئناً وقتی شما میخواهید برنامه های تلویزون رو تماشا کنید به موضوع برنامه توجه میکنید نه به نمایش تصاویر از فلان تلویزیون. چون این موردیه که اگه خیلی وسواس داشته باشید هم بعد از یک ماه به تصاویر تلویزون عادت میکنید. حالا از نظر سایت های رتبه بندی و ارزشیابی هر نمره ای که بگیره بازم این عادت کردن به تصاویر خیلی مهمه. برای شبکه هایی با کیفیت پائین مثل شبکه های قارچی ماهواره که فقط تبلیغ میکنن و یا شبکه های استانی که کیفیت تصویرشون خوب نیست نظر من اینه که از خیر این شبکه ها بگذرم !! پس برای شبکه های حرفه ای و با کیفیت نمره 9 و برای شبکه های بی کیفیت نمره 3 در نظر میگیرم. پخش زنده فوتبال این تلویزیون نسبت به تلویزیون سامسونگ که قبلاً داشتم خیلی بهتره. حرکت توپ ( حتی در شبکه های SD) کاملا قابل مشاهده است و کشیدگی و تار بودن تصویر رو ندیدم
    3- سیستم دیجیتال : چند تا بازی که مجبور شدم از سیستم دیجیتال تلویزیون استفاده کنم ( بازی های لیگ آسیا و باشگاه های اروپا ) کیفیت مثل دستگاه های دیجیتال بود و کاملا قابل قبول بود .من برای این کار از یه آنتن رو میزی استفاده کردم که به فیش پشت تلویزون متصل کردم. سرچ رو روی " فقط کانال دیجیتال " قرار دادم. منطقه هم آسیا. بعد از حدود 10 دقیقه سرچ به پایان رسید و لیست شبکه ها نمایان شد. دفعه های بعد دیگه نتونستم لیست شبکه ها رو با کنترل بیارم. فقط میتونم شبکه ها رو یکی یکی بالا و پائین کنم.اگه کسی بلده بگه با کدوم دکمه لیست رو نشون میده
    4- اتصالات USB : هارد اکسترنال، فلش USB و IPod shuffle رو بهش وصل کردم. همه رو شناخت. البته نسبت به تلویزون سامسونگ که قبلا داشتم دیر تر میشناسه و اجرا میکنه که فکر کنم به خاطر سیستم عامل اندروئیدش باشه. هم عکس و هم موزیک و هم فیلم رو تست کردم. هر سه تا به خوبی اجرا میشن. برای تماشای فیلم برنامه MX Player رو نصب کردم تا برای زیر نویس هم مشکل نداشته باشم. کیفیت تصاویر هم بستگی به کیفیت فیلمتون داره من سریال های TWD و HOC رو با کیفیت 720 تماشا کردم که واقعا خوب بود. ( این دو تا سریال صحنه های شب و سیاه زیادی دارن )
    5- سیستم عامل اندروید : نسخه 5.1.1 داره که آخرین اپدیت هست. سرعت اجرای برنامه ها و گشتن در منو ها خیلی خوبه. فقط شاید هنگام تعویض کانال ها کمی تاخیر داشته باشه. برنامه های استور کامل هستند و راحت میتونید برنامه ها رو نصب و حذف کنید. البته من فقط یه Cleaner و یه Player روش نصب کردم. برای برنامه ها هم آپدیت میاد و راحت میتونید آپدیت کنید.
    در پایان من با توجه به نیازم از 10 نمره 9 رو میدم. اون یک نمره هم به خاطر نیومدن اندروید 6 و 7 برای تلویزیون هست

13. 5 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تجربه 3 ماه استفاده از این تلویزیون 55 اینچی
    1-زیبایی تلویزیون که با توجه به زیبا شناسی هر فرد تفاوت داره از نظر من نمره 10 میگیره. تمامی افرادی هم که تلویزیون رو دیدن از زیبایی و نوع پایه ها و ظرافتش تعریف کردن
    2- شبکه های خورشید واره ای و دیجیتال : من بر اساس کیفیت شبکه ها نظرم اینه که تصاویر واقعا خوب هستن. برای شبکه های Full SD و HD و Full HD کیفیت تصاویر خیلی خوبه. مطمئناً وقتی شما میخواهید برنامه های تلویزون رو تماشا ......
    در پایان من با توجه به نیازم از 10 نمره 9 رو میدم. اون یک نمره هم به خاطر نیومدن اندروید 6 و 7 برای تلویزیون هست
    سلام و سپاس
    - تو تاپیک زیر که تاپیک اختصاصی برای بحث و بررسی این مدل ایجاد شده بعضی دوستان به کثیفی صفحه(dirty screen) در این مدل اشاره کردن. نظر شما چیه در این خصوص:

- اگر همین مطلب اخیرتون رو تو اون تاپیک هم بزارین خیلی مفید خواهد بود.
    ممنون

15. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •