تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 435 از 450 اولاول ... 335385425431432433434435436437438439445 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,341 به 4,350 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    دیشب وارد سایت مبین نت شدم و دیدم که منطقه که کلا تو پوشش نبود کامل تو پوشش قرار گرفته.

میخواستم بدونم برج 12 سال 1401 کسی از مبین نت سرویس خریداری کرده و ایا کیفیت ارتقاء پیدا کرده یا نه؟

سپاس

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

سلام. دوستانی که رایتل دارند لطفا بگویند که از نظر اتصال به وی- پی - ان نسبت به بقیه سرویس دهنده ها خصوصا adsl ها چطور است. اگر قیاسی با بقیه لنجام دادید لطفا بگید.
    وصل نمیشه.... فرقی با بقیه نداره. والا سرعتشم داغون. من با ایرانسل ۱۲.۵ مگ سرعت دانلودمه، همراه اول ۸۰۰ کیلو تا ۱.۲ مگ. و با رایتل ۱۰۰ تا ۲۰۰.... حالا شاید حای دیگه بهتر باشه اما منطقه ما که اصلا خوب نیست

3. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام
    دیشب وارد سایت مبین نت شدم و دیدم که منطقه که کلا تو پوشش نبود کامل تو پوشش قرار گرفته.

میخواستم بدونم برج 12 سال 1401 کسی از مبین نت سرویس خریداری کرده و ایا کیفیت ارتقاء پیدا کرده یا نه؟

سپاس
    سلام

از زمانی که با همراه نخست جوین شده، هر جایی که همراه پوشش داره، مبین نت هم کار می کنه و فول آنتن می ده. کیفیت کاملا وابسته هست به سیگنال + چگالی کاربر در اون شهر و محله. شما باید همونجا که می خوای بگی کارشناس میاد و تست می کنه و بهت تحویل می ده.

برای هیچ اپراتوری تست مثبت در زمان تحویل، گارانتی خوب موندن در سالهای آینده نبوده و نیست. هر اپراتوری می تونه بعدا بهتر و شاید بدتر بشه. این که برای کس دیگه سرویس در برج 12 خوب بوده یا نبوده، یا برج 10 و 11، یا سال پیش، یا وضعیت مبین نت در سالهای92 تا 1401، هیچ تاثیری در سرویسی که شما الان می خری نداره. الان اگه کسی بیاد بگه بد بوده، برای محل خودش گفته و اگه بگه خوب بوده باز برای شهر و محل خودش گفته. تنها چیزی که تفاوت می کنه پاسخگویی اپراتورها و بسته ها و نرخ ها شون هست که می تونه فاکتور مهمی در انتخاب شما باشه. البته از سال گذشته، وضعیت فیل و تر بودن هم به این پارامترها اضافه شده. مثلا ایرانسل دیگه رسما ترکیده.

شما همیشه باید بهترین اپراتوری که می تونی رو با بررسی سیگنال و سرعت در همون محلی که می خوای پیدا کنی و بخری و اگه بعدا بد شد یا بری سراغ پشتیبانیش، یا اپراتور رو جایگزین کنی.

پ.ن.: در کنار سرویس های دیگه، 10 ساله که مبین هم دارم از زمان وایمکس ش تا ای تی ئی شدنش، برای من سرعت همیشه اوکی بوده. وایمکس گاهی ریپ می زد. ال تی ئی ش هیچ گونه دوشواری نداشته. به صرفه ترین بسته هاش سالانه اس

5. 2 کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان با توجه به قطعی مکرر adsl و سرعت پایین تصمیم گرفتم نگاهی هم به مبین نت داشته باشم. تو اگهی های دیوار دیدم نوشته مودم انلاک.
    فکر کنم مل ag300 یا همچین چیزی. با قیمت 1900.
    اولا همه مودم هاش انلاک میشه؟ من مودم ایرانسلم رو خودم انلاک کردم. دوم اینکه اصلا مدل مهمه؟

- - - Updated - - -

دوستان با توجه به قطعی مکرر adsl و سرعت پایین تصمیم گرفتم نگاهی هم به مبین نت داشته باشم. تو اگهی های دیوار دیدم نوشته مودم انلاک.
    فکر کنم مل ag300 یا همچین چیزی. با قیمت 1900.
    اولا همه مودم هاش انلاک میشه؟ من مودم ایرانسلم رو خودم انلاک کردم. دوم اینکه اصلا مدل مهمه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

درسته رایتل واقعا عالیه . تو این وضعیت اپراتورها و قیمت ها واقعا عملکردش عالی بوده . بسته های مناسب بلند مدت . هفته ای یکبار هدیه اینترنت و مکالمه برون شبکه میده . بسته های پیشنهادی فوق العاده عالی و خوش قیمت (به اسم بسته های دست دوز) به غیر از بسته های اصلی . امکان رومینگ رو همراه اول و ایرانسل . بسته های نامحدود ساعتی و هفتگی که محدودیت نداره و هرساعتی از شبانه روز که بخواین میتونید فعالش کنید و نامحدود دانلود کنید . بین این شرکت های ADSL و رایتل واقعا صرفه با رایتله . متاسفانه اخیرا خبر ضررش رو هم شنیدیم . به نظرم با خرید از این اپراتور نزاریم از بازار حذف بشه چون واقعا نسبت به بقیه مشتری مدار عمل میکنه . شعارشون همراه همدله که به نظرم اینو ثابت کرده .
    این حرفی خوبی بود

8. این کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

کسی از دوستان پینگ 4.2.2.4 میگره سیم کارت FD ممنون

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    احوالتون

مودم MN6200D که مبین نت میده همون مودم HA6400 همراه اوله
    میخوام بدونم اصلا فرقشون چیه پس؟
    قیمتاشون هم تقریبا یکیه حالا شاید همراه اول یذره ارزونتر باشه
    بیشتر منظورم اینه که فرق اینکه من از مبین نت بگیرم یا همراه اول در چیه؟
    چون اینطور که من فهمیدم خود مبین نت هم از انتن های همراه اول استفاده می کنه

ممنون از توجهتون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    احوالتون

ممنون از توجهتون
    مسئله لاک سیم کارت روی همون اپراتور و کیفیت سرویس دهنده هست

تو مناطقی روی همراه اول کیفیت خوبی از سیم همراه اول ندیدم ولی در همون مناطق کیفیت مبین نت 360 خوب بوده .

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    احوالتون

ممنون از توجهتون
    اگر مبین نت استفاده کنید هم از شبکه خود مبین نت بهرمند میشوید و هم در مکان هایی که مبین نت پوشش ندارد بصورت رومینگ از شبکه همراه اول بهرمند می شوید و این در صورتی است که مودم مبین نتی که خریداری میکنید از سرویس رومینگ ۳۶۰ مبین جهت استفاده از شبکه همراه اول پشتیبانی کند.

اما اگر از سیم کارت همراه اول استفاده کنید امکان استفاده از بسته نامحدود ماهانه همراه اول ساعت ۱ بامداد الی ۱۱ صبح به قیمت ۱۹.۹۰۰ت بهرمند می شوید که مبین نت چنین بسته های نامحدودی را تا بدین لحظه ارائه نمی دهد

بهترین راه این است تعرفه بسته های هر دو اپراتور را مشاهده کنید هر کدام که به مصرف و سلیقه ،نیاز شما نزدیک بود را انتخاب کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

سلام
    مبین نت fd فرقی با همراه اول میکنه توی استفاده از فیلترشکن ها و یا پایداری شبکه موقع قطع اینترنت یا دقیقا همون همراه اول هستش؟
    چون شهر ما مبین نت td-lte ندارن فقط fd هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •