تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 121 اولاول ... 216167686970717273747581 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

دوستان ممکنه شرکت پنل رو از نوعی استفاده نکنه که در اروپا و آمریکا میگذاره ولی یک چیز قطعیه و اون اینکه بیشتر تلویزیون هایی که به عراق میفرسته و از اونجا به کردستان حمل میشه ریفربیش هست یعنی برگشتی کشورهای دیگه و یا برگشتی از سر خط تولید که مجددا در کارخانه تعمیر، بسته بندی و روانه بازار میشه البته بازار های بی در پیکر مثل عراق و افغانستان و آفریقا. همچنین استفاده از پنل های درجه دو هم بسیار مرسومه. ال جی پنلها رو خودش میسازه ولی در هنگام تواید خرابی های زیادی داره که هیچکدوم دور ریخته نمیشه بلکه تعمیر و باز تولید میشه.
    Last edited by ss_sadegh; 15-04-2017 at 01:56. دليل: خ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان مشکل اینجاست که ما برای بررسی تلویزیون های ال جی به سایت rtings
    می ریم در حالی که پنل های الجی در سایت rtings با پنل های خاورمیانه ال جی
    برای دو مدل یکسان یکی نیست و برای خاورمیانه از پنل بی کیفیت استفاده میشه
    چطور میشه در خصوص صحت یا عدم صحت این موضوع به نتیجه قطعی رسید ؟ بنظرم با حدس و گمان نمیشه و باید دوستانی که بخاطر خرابی برد مجبور شدند پشت تلویزیون رو باز کنند یه عکس از لیبل و مدل پنل بگیرند تا دوستان متخصص و تعمیرکار نظر بدند که الجی پنلی که در این مدل استفاده کرده از چه نوع و مدلی میباشد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

بنظرم اگه بشه یه عکس از پشت پنل و لیبلش گرفت کاربر elesaeid خیلی خوب میتونه کمک و راهنمایی کنه ، ایشون در این زمینه خیلی فرد با تجربه و مطلعی هستند .
    پس لطفا دوستانی که دسترسی و امکانش رو دارند زحمت عکس از پشت پنل رو بکشند تا بشه به یک نتیجه قطعی رسید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدی منظور از جذاب نبودن چه چیزه؟مثلا رنگها عیر طبیعی هستن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوستان ممکنه شرکت پنل رو از نوعی استفاده نکنه که در اروپا و آمریکا میگذاره ولی یک چیز قطعیه و اون اینکه بیشتر تلویزیون هایی که به عراق میفرسته و از اونجا به کردستان حمل میشه ریفربیش هست یعنی برگشتی کشورهای دیگه و یا برگشتی از سر خط تولید که مجددا در کارخانه تعمیر، بسته بندی و روانه بازار میشه البته بازار های بی در پیکر مثل عراق و افغانستان و آفریقا. همچنین استفاده از پنل های درجه دو هم بسیار مرسومه. ال جی پنلها رو خودش میسازه ولی در هنگام تواید خرابی های زیادی داره که هیچکدوم دور ریخته نمیشه بلکه تعمیر و باز تولید میشه.
    برندهای دیگه هم در بانه از همون بازار بی در و پیکره !چرا فقط الجی این مشکلات رو داره ؟(واقعا داره؟)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

رنگ ها خیلی اشباع نیستن یا به عبارتی کال هستن

7. این کاربر از سامان سروی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

با حرف شما کاملا موافق هستم در بازار ما به قول معروف جوجه را رنگ میزنند و جای قناری می دن دست مشتری. ولی بطور کلی من راجع به این تلوزیون خیلی تحقیق کردم و مشکلاتی شما با این تلوزیون داشتید کاربران اروپا و آمریکا هم داشتند، از جمله نشت نور ، مشکل در عمق و روی هم افتادن 3d و کثیفی پنل! فقط فرقش ما با اونا اینه که شما اگر تلوزیون را از گلد ایران هم بخری بگید بخاطر این مشکلات خوشت نیامد پسش نمیگیرند ولی اونجا راحت بدون هیچ حرف اضافی پس میفرستی ، جنسای بانه ای که جای خودشو داره خراب هم بشه دیگه رو دستت مونده

9. 3 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان سلام
    اینطور که من فهمیدم تلویزیونهای میان رده سامسونگ از سرعت هرتز پایین و زاویه دید پایین ولی از کنتراست و نوردهی و عمق رنگ مشکی خوب و بجا نگذاشتن تصویر یا همون نداشتن کثیفی پنل برخوردارن ودر مقابل تلویزیونهای میان رده ال جی از سرعت هرتز خوب به نسبت سامسونگ و زاویه دید خوب ..اما در مقابل شدت نور و کنتراست پایین و کثیفی پنل و عمق رنگ مشکی ضعیف بخاطر پنل ips..

بخدا منم مثل یه دوستمون که اوایل این تاپیک گفته بودن چشمام کور شد بس که الان 2-3 ماهه تو اینترنت سرچ میکنم تا واسه جهیزیه ام یه تلویزیون خوب بگیرم.دیوانه وار عاشق این تلویزیون شده بودم تا اینکه نظرات و مشکلات شمارو خوندم...الانم موندم چی انتخاب بکنم.7970 سامسونگ هم گزینه خوبی هست ولی هرتز پایینی داره(60هرتز).گزینه بعدی هم 49uh65200 گلدیرانه که نمیدونم اسم جهانیش چیه!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان سلام
    اینطور که من فهمیدم تلویزیونهای میان رده سامسونگ از سرعت هرتز پایین و زاویه دید پایین ولی از کنتراست و نوردهی و عمق رنگ مشکی خوب و بجا نگذاشتن تصویر یا همون نداشتن کثیفی پنل برخوردارن ودر مقابل تلویزیونهای میان رده ال جی از سرعت هرتز خوب به نسبت سامسونگ و زاویه دید خوب ..اما در مقابل شدت نور و کنتراست پایین و کثیفی پنل و عمق رنگ مشکی ضعیف بخاطر پنل ips..

بخدا منم مثل یه دوستمون که اوایل این تاپیک گفته بودن چشمام کور شد بس که الان 2-3 ماهه تو اینترنت سرچ میکنم تا واسه جهیزیه ام یه تلویزیون خوب بگیرم.دیوانه وار عاشق این تلویزیون شده بودم تا اینکه نظرات و مشکلات شمارو خوندم...الانم موندم چی انتخاب بکنم.7970 سامسونگ هم گزینه خوبی هست ولی هرتز پایینی داره(60هرتز).گزینه بعدی هم 49uh65200 گلدیرانه که نمیدونم اسم جهانیش چیه!!
    سلام دوست عزیز در مورد تلویزیونهای سامسونگ بگم چون گفتی واسه جهیزیه میخوایی بگیری تو سامسونگ فقط دو یا سه مدل بیشتر بقیه اصلا کیفیت تصویر خوبی ندارن و واقعا ضعیف هستن من تو نمایشگاه سامسونگ رفتم و همه مدلها رو از نزدیک دیدم بهترینش ks9000 هستش که میتونم بگم کیفیتش محشره بعد اون ks8500 و ks8000 و تو مدلهای ۲۰۱۵ هم js9000 و js8000 بقیه مدلهای چنگی به دل نمیرنه اگه پولشو داری تو خرید ks9000 یا js9000 شک نکن و یک میلیون پایینترش هم ks8500 و js8000 و تو ال جی هم مدلهای oled که حرفی واسه گفتن نداره و در یک کلام عالیه و به غیر از این مدلهای ۴کی uf9500 و uf8500 خوبه ولی تو اونا هم همین مشکلات مدلهای uh رو داره ولی به نسبت به اونا کمتر و کیفیت تصویر در کانالهای اس دی بهتر تو مدلهای ۴ کی سونی هم همین مشکلات مدل uh ال جی موجوده ولی بازم با کیفیت تصویر در کانالهای اس دی بهتر ولی کیفیت صدای پایینتر نسبت به ال جی نتیجه گیری تحقیقات چندین ماهه بنده اگه پولت به ۶ یا ۷ میلیون میرسه تو خرید ks9000 شک نکن و js9000 اگه تو مایه های ۵تا ۶ ks8500 یا js8000 و اگه پایینتر بین ۳ تا ۵ uf8500.uh8500.xd850 یا بهترین کار اینه که چند ماه صبر کنی تا سری ۲۰۱۷ محصولات ال جی و سامسونگ و سونی وارد بازار بانه بشه تا هم اونا رو تست کنی و هم مدلهای پایینتر افت قیمت پیدا میکنن و انتخابات بیشتر میشه من خودم اخرین روش رو انتخاب کردم و چند ماه صبر میکنم تا انتخابهای بیشتری داشته باشم امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم.موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

کد:
    با استناد به rtings.com:
    1-تفاوت قابل توجهی بین 8000 و 9000 نیست و ارزش پول بیشتر نداره.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کد:
    چطور به این نتیجه رسیدی.؟مدل X930d سونی از نظر کیفیت تصویر حتی بالاتره.(باز بر اساس RTINGS) تو یک ویدئو در یوتیوب گفته میشد از نظر نمایش صحیح رنگ این مدل سونی بالاتر از ks9000.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •