تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: لطفا راهنمایی کنید: انتخاب سیستم مدیریت محتوا (CMS)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

14 لطفا راهنمایی کنید: انتخاب سیستم مدیریت محتوا (CMS)

سلام
    من قصد دارم یه سایت راه اندازی کنم که کاربرا بتونن توش عضو شن و پست بذارن. تا اینجا رو همه ی سیستم ها دارن اما من یه چیزی میخوام شبیه سایت های دوست یابی (البته سایت من دوست یابی نیست فقط مثال زدم)، که بتونن عکس بذارن، مشخصاتی که میخوان رو وارد کنن، پنل کاربری داشته باشن و بتونن مدیریت کنن. در کنار اون هم اخبار و مطالب رو خودم بتونم اضافه کنم به سایت.

چند جایی سیستم sNews رو پیشنهاد کردن اما هم خیلی قدیمیه هم اینکه ماژول هاش واقعا محدود هستن. خودم برنامه نویسی تقریبا مسلط هستم اما در حدی وقت ندارم که تمام ماژول هارو از صفر بنویسم. یه سری هم CMS دیدم که برای سایت های دوست یابی بودن و پولی بودن و میتونستم برای نیازم تغییرشون بدم اما چون معروف نبودن شک داشتم که به درد میخورن یا نه.
    در ضمینه سرعت هم میخوام خوب باشه که راحت بتونه روی یه هاست قوی صدها هزار پست و کاربر رو بدون افت سرعت داشته باشه. ( چیزی که وردپرس توش داغونه )

شما چی پیشنهاد میکنین؟ جوملا؟ دروپال؟ یا سیستم های دیگه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بازم مثل همیشه خبری از جواب توی انجمن های فارسی نیس

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام

دیتالایف انجین سیستم خیلی خوبیه و دقیقا این امکانات رو داره ، همچنین قابلیت شخصی سازی فوق العاده قوی داره یعنی میتونید مثلا مشخص کنید توی پروفایل کاربرا مثلا نام شوهر عمه کاربر هم نمایش داده بشه : دی
    از همه مهمتر طراحی قالب واسش مثل طراحی قالب برای وبلاگ میمونه و خیلی ساده هست همچنین قابلیت ایجاد گروه های کاربری مختلف واسه اعضای سایت مثلا گروه VIP و ... رو هم داره .
    کلا توی شخصی سازی نمره 20 ته ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام

ممنون آقا کیان اما متاسفانه من خاطره خوبی از استفاده از نرم افزار های فارسی ندارم وسط کار یهو آدمو لنگ میذارن بعد شما میمونی و اشکای یواشکی خنده های زورکی

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام

دیتالایف که ایرانی نیست : دی
    یه گروه روسیه ای طراحیش کردند اتفاقا خیلی سیستم محشریه سایت سافت 98 هم از دیتالایف استفاده می کنه و چون گفتید میخواید سرعت بالا باشه دیتالایف رو پیشنهاد کردم چون خیلی انعطاف پذیره و امنیتش هم در حد 20
    سیستم های دیگه ای هم مثل وردپرس یا جوملا هم اینکار ها رو میتونند بکنند ولی شما یه سرچ بزنید می بینید چقدر دورک واسه هک کردن سایت های جوملایی و وردپرسی وجود داره : دی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ااا ایرانی نیس؟ چون تو گوگل میزنی همه اش فارسیه فکر کردم ایرانیه اگه ایرانی نیس که حله مرسی.
    وردپرس هم که آره اصلا انگار حال نداره همیشه خسته اس سنگین باشه سایت اذیت میشی

در آغاز فعالیت 30irwan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام منم همین سوال دارم لطفا کسی کمک کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •