تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 66 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 651

نام تاپيک: تاپیک جامع آنتن های 3G و 4G

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    چند تا سوال:
    1- کسی تا حالال از دیش ماهواره به عنوان آنتن LTE استفاده کرده؟ توی چند تا از سایت های خارجی (البته قدیمی هستن) دیدم که از این روش استفاده کردن. اگر بشه این کار رو انجام داد به نظرتون بجای ال ان بی چه چیری میتونه سیگنال دریافتی رو از دیش به مودم منتقل کنه؟؟

2- میخوام یه آنتن یاگی درست کنم، چه متریالی خوبه؟ میشه از لوله ی استیل استفاده کرد؟ آلومینیوم لحیم نمیگیره و مس هم سخت لحیم میگیره و توی آب و هوای بیرون زنگ میزنه. توی لینک آموزشی که توی صفحه اول همین تاپیک هست از EMT کندائیت استفاده کرده.

3- چه نوع کابلی برای آنتن بهتره؟؟ RG58، RG59، RG6...؟؟؟؟ توی آموزش نوشته میشه از LMR400 هم استفاده کرد؟؟ و اینکه آیا بهتره توی قسمت "پیگ تیل" از یه کابل کوتاه استفاده کرد و با فیش به سیم بلند وصل کرد یا اینکه سیم بلندی که به آنتن وصل میشه رو یک راست برد توی پیگ تیل؟

بله از دیش میشود استفاده کرد چون سطح آهنی دیش بخوبی امواج رادیویی را منعکس میکند و بجای ال ان بی دیدم حتی از روتر میکروتیک SXT LTE هم استفاده شده
    خب معمولا بجای ال ان بی باید از انتن یا اگر روتر انتن دارن از خود روتر استفاده کرد مثال بالا....

برای لحیم با ابزار لحیم معمولی نمیشود اما خیلی راحت شما میتونی از پیچ و مهره یا از ترکیب انواع برد استفاده کنید و یا خودم پیشنهاد میدم بجای لحیم کابل از انواع سوکت روی بردی استفاده کنید و حتما برای ساخت انتن بیرونی از پوشش رنگ عایق و... استفده کنید

بستگی به نوع ساخت انتن دارد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

1 خیر فرکانس این دو مورد متفاوته
    2 و 3 بخری خیلی بهتر از اینکه بسازی توصیه میکنم بخری
    ممنون بابت پاسختون.

ولی همونطور که عرض کردم توی چند مقاله خارجی بصورت تجربی انجام داده و نتیجه گرفته بودن. اینم لینک شون :

درضمن خیلی سپاسگزار میشدم اگه جواب سوالم رو میگرفتم و اینکه یه آنتن یاگی 28dBi با 3 متر کابل رو دیجیکالا 130 و مودم مارت 179 تا 264 قیمت زدن. من نمیخوام انقدر خرج کنم و فقط میخوام یه پروژه خانگی ارزانتر داشته باشم. الان یک متر لوله استیل گرفتم 6 هزار تومن که همون هم زیاد است، با یک سری وسایل دم دستی که هزینه ناچیزی دارن.

حالا با همه این تفاصیل کدوم کابل رو پیشنهاد میدید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بله از دیش میشود استفاده کرد چون سطح آهنی دیش بخوبی امواج رادیویی را منعکس میکند و بجای ال ان بی دیدم حتی از روتر میکروتیک SXT LTE هم استفاده شده
    خب معمولا بجای ال ان بی باید از انتن یا اگر روتر انتن دارن از خود روتر استفاده کرد مثال بالا....

برای لحیم با ابزار لحیم معمولی نمیشود اما خیلی راحت شما میتونی از پیچ و مهره یا از ترکیب انواع برد استفاده کنید و یا خودم پیشنهاد میدم بجای لحیم کابل از انواع سوکت روی بردی استفاده کنید و حتما برای ساخت انتن بیرونی از پوشش رنگ عایق و... استفده کنید

برای ال ان بی مثلا از چه آنتی استفاده بشه؟؟؟ وسیله خاصی هست که باشه بشه خرید؟ یا باید ساخت؟

لطفا در مورد کابل هم راهنمایی بفرمایید. برای یه آنتن یاگی 50 اهم چه کابلی مناسب هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

برای dipole آنتن از چه بردی باید استفاده کرد؟؟؟ اسم خاصی داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان سوکت SMA همون سوکتی هست که پشت رسیورهای ماهواره هم هست؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان سوکت SMA همون سوکتی هست که پشت رسیورهای ماهواره هم هست؟؟؟
    خیر دوست عزیز فرق میکنه. سیستمش همونه ولی خیلی کوچکتر و ظریفتره. توی نت سرچ کنید مشخصاتش رو میتونید پیدا کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خیر دوست عزیز فرق میکنه. سیستمش همونه ولی خیلی کوچکتر و ظریفتره. توی نت سرچ کنید مشخصاتش رو میتونید پیدا کنید
    اینجا از چندتا مغازه فروش اینجور ابراز آلات پرسیدم یا نمیدونستن چیه یا نداشتن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اینجا از چندتا مغازه فروش اینجور ابراز آلات پرسیدم یا نمیدونستن چیه یا نداشتن
    شهرای کوچیک پیدا نمیشه. بهترین راه سفارش آنلاینه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شهرای کوچیک پیدا نمیشه. بهترین راه سفارش آنلاینه
    والا خیلی هم شهرمون کوچک نیست، دزفول هستیم. سایتی سراغ دارید که داشته باشه و مطمئن باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

والا خیلی هم شهرمون کوچک نیست، دزفول هستیم. سایتی سراغ دارید که داشته باشه و مطمئن باشه؟
    دوست عزیز منظورم از شهر کوچیک در مقایسه با کلان شهرهایی مثل تهران بود. من خودم سوکت تهیه نکردم چون سوکت زدن سیم همچین کار ساده ای نیست و سایتی واسه خرید سوکت رو نمیتونم معرفی کنم. ولی کابل افزایش طول سیم آنتن گرفتم که یه طرفش نری هستش و طرف دیگه مادگی که راحت میشه استفاده کرد. از فروشگاه مودم مارت گرفتم که شما هم میتونید از اونجا سفارش بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •