تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: اپیزاد و قسمت دوم بازی کانترشلیک

داره خودمونی میشه shahindelta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016
    محل سكونت
    tehran-varamin

پيش فرض اپیزاد و قسمت دوم بازی کانترشلیک

به نام خدای بخشنده و مهربان
    استارت کار قسمت دوم بازی کانترشلیک خورده شد

دوستان عزیز همونطور که یکی دو ساعت پیش اعلام کردم آماده نسخه جدید کانترشلیک باشید این کار همین امشب استارتش خورده شد و داریم سعی و تلاش میکنیم برای به دست آوردن یک نتیجه خوب...!
    یک نکته واقعا مهم جدا از این مسئله ها بگم که اگر در توسعه دهندگان بازی و برنامه هام اسم"محمد حسین شیرکوند"دید تعجب نکنید چون اسم من در دنیای مجازی شاهینه ولی حقیقی محمدحسین هستم

به امید خدا میخوام بازی کانترشلیک در نسخه جدید و قسمت دوم رو کاملا مثل خود کانتراسترایک و بازی اصلی کنم که ما ایرانیان سومین کسانی باشیم که کانتر استرایک را در نسخه اندرویدی ساختیم و یکی دیگر از تخصص هامون را به رخ خارجی ها بکشیم... من میخوام اگه بشه بازی رو دیتا دار کنم که طبق برنامه ریزی هام حجم بازی بدون دیتا ۲ مگابایته که فعلا حجم و مشخصات دقیقی از حجم بازی با دیتا ندارم... راستی بازی کانترشلیک در نسخه اول که در ایران اپس و پلازا هست ممکنه دیگه آپدین نشه و حداقل یک بار دیگر اپدیت پایانی بشه... سعی میکنم کسانی که کانترشلیک قسمت اول رو خریداری کردند دیگه قسمت دوم را خریداری نکنند.
    پس شمارش معکوس برای قسمت و اپیزاد دوم بازی شروع شد.
    و نکته پایانی دوستانی میان میگن کارهای دیگت چیه که من باید اعلام کنم کارهای بعدی ۳ تا در فکرم هست ولی من دوسدارم فعلا نگم و این غافلگیری بمونه که دوست داشته باشید و من واقعا همین حالاشم کار سرم ریخته واز یک طرفی همین کانترشلیک و طرف دیگه آپدیت ایران گرام که میخوام مثل بمب صدا بده چون واقعا دارم زحمت های زیادی میکشم و امکاناتش رو از موبوگرام و تلگراف هم دارم بیشتر میکنم ولی اصلا گرون نمیفروشم و حداقل قیمتش ۲۰۰۰ یا ۱۰۰۰ هزار تومانه پس لطفا مارو حمایت کنید و بهمون دلگرمی بدید تا برنامه و بازی های خوبی تنها برای شما تولید کنیم تا شما بهره و لذتش رو ببرید.

دانلود قسمت اول کانترشلیک از ایران اپس( ۴ مگابایت ) :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shahindelta; 08-09-2016 at 00:59.

داره خودمونی میشه shahindelta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016
    محل سكونت
    tehran-varamin

پيش فرض

لطفا مطالب بالا رو کامل بخونید و بعد نظر خودتون رو بگید...!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •