تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: کدوم انتی ویروس رو نصب کنم؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

چه گندی؟ رفتی مطالبه اون وبلاگ رو خوندی ؟ واسه من که هیچ مشکلی نداره.
    اولا این که مگه من با شما شوخی دارم دوما من برام مطالب اون وبلاگ سند نیست وحتی قبولش ندارم سایت های معتبر خارجی هست مورد سوم گندهاش مثل اسیپ پذیری فریک که به مهاجمان اجازه دسترسی به سیستم رو میداد اونم از طریق خود انتی ویروس یا خود ویروس دیکو که چندین ماه جاسوسی کرد هر کی باشه نمیاد از چنین انتی استفاده کنه در ضمن باگهای 2017 تو انجمن خود کسپر موجوده میتونین نگاه بندازین اینم مدارک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این از سایت رسمی کسپر که باگ های امنیتی وگندهاش رو فیکس کرده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مورد بعدی که متهم به فریب دادن بقیه انتی ویروس است [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم ویروسی که چندین ماه ازشون جاسوسی کرد بدون اینکه بفهمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظرتون انوقت میشه امنیت سیستم رو به این انتی ویروس سپرد تا بخوایند مدرک از سایت های معتبر امنیتی هست

داره خودمونی میشه *REZ4*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اولا این که مگه من با شما شوخی دارم دوما من برام مطالب اون وبلاگ سند نیست وحتی قبولش ندارم سایت های معتبر خارجی هست مورد سوم گندهاش مثل اسیپ پذیری فریک که به مهاجمان اجازه دسترسی به سیستم رو میداد اونم از طریق خود انتی ویروس یا خود ویروس دیکو که چندین ماه جاسوسی کرد هر کی باشه نمیاد از چنین انتی استفاده کنه در ضمن باگهای 2017 تو انجمن خود کسپر موجوده میتونین نگاه بندازین اینم مدارک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این از سایت رسمی کسپر که باگ های امنیتی وگندهاش رو فیکس کرده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مورد بعدی که متهم به فریب دادن بقیه انتی ویروس است [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم ویروسی که چندین ماه ازشون جاسوسی کرد بدون اینکه بفهمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظرتون انوقت میشه امنیت سیستم رو به این انتی ویروس سپرد تا بخوایند مدرک از سایت های معتبر امنیتی هست
    اولا مگه من با تو شوخی کردم ؟ :| اینا همه حرفایی هست که میزنن تا کاسپرسکی رو خراب کنن وگرنه مطمئن باش آنتی ویروسای دیگه خیلی وضعشون بدتره ولی خبراش پخش نمیشه

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

دعوا نکنید دوستان...فقط قراره چند تا نظر و صحبت کوچیک داشتهباشیم..بگذریم..
    کسپر داشتم...خیلی سرعت سیستم رو میاره پایین....(البته چند سال قبل)
    اویرا نسخه انتی ویروس رو میخوام بگیرم اپدیت انلاین داره افلاین هم داره که این خیلی خوبه به نظرم چون هردو جالت رو داره دقیقا مثل ناد32
    اسمارت سکوریتی رو دارم به قول دوستمون خیلی چیزارو شناسایی نمی کنه وگر نه خیلی انتی ویروس خوبیه هم از لحاظ سبکی و هم اپدیت و....
    ولی اویرا رو مطمئنم....
    موفق باشید دوستان

4. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام
    من اویرا رو نصب کردم
    فعلا که عالیه...وی بازیا لگ ندارم استارت اپ رو سنگینش نکرده
    ولی ناد هم استارت اپ سنگین بود هم توی بازی مثل کالاف ادونس وار لگ می زد
    حجم اپدیتشم خوبه...اولین بار حدودای 12مگابایت بود
    یه ویژگی خیلی خوب اویرا اینه که موقع سیستم از سی پی یو و رم زیاد استفاده نمی کنه ومیشه کار دیگه ای هم انجام داد ولی ناد 32وقتی اسکن می کردم سیستم خیلی کند می شد ونمی شد اصلا باهاش کاری انجام داد (ناد32 سبک بود...ولی اویرا فوق سبکه)
    این نتیجه تست من
    سپاس از همگی که در این بحث شرکت کردید
    موفق باشید

6. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

awadslasfkjnskjv sjdkvb skjvnldvmlksnvjksnv

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •